Neděle 01 listopad 2020
BLATNÁ PRYMULE   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:10:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Národ si může oddechnout a být v klidu. Pan Blatný, jako nový ministr zdravotnictví, již v rekordně krátkém čase prokázal, že je naprosto "důstojným" nástupcem pana Prymuly.

Také si to neumí spočítat: https://www.novinky.cz/.../blatny-se-seknul-pri-vypoctu...

A také lže, jako když Reuters, AP Associated Press, IPI United Press International, New York Times Service, Washington Post a CNN tiskne a hlásí: https://www.novinky.cz/.../blatny-petici-milionu-chvilek...

Je to skvělé a národ je v dobrých zdravotnických rukách. Pokud se nový pan ministr rozklepe z dotazu novináře na své politické názory, aby náhodou nešel proti Babišovi, který mu dal přeci šanci se předvést, tak jak asi bude hájit vlastní názory před případnými oponenty, když už prakticky první dny ve funkci si za nimi nestojí a popírá je a lže o nich?

Státní politika je v davově-elitářské společnosti vždy pouze v rukách deprivantů. A proč? Protože nikoho jiného než dalšího deprivanta mezi sebe nepustí. Ovládat takovouto duševní lůzu, je pro ty co chápou více zahradní slavností. Mnohdy totiž stačí, nechat je pracovat v míře jejich mravnosti a chápání.

Kdyby ta tragi-komedie neměla za cíl zničit naši krásnou zemi, tak by to byla opravdu velká legrace.

Jednou se chopí řízení mlčící většiny konceptuálně silní jedinci a pak mnozí nezažijí hrůzný konec, ale hrůzu bez konce. A nebude to pomsta, jen neobyčejně obyčejná Spravedlnost.

FB Petra Nováka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1601 sec,0.0777 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,441kB