Neděle 08 listopad 2020
Nejlepší prezident USA (po Ronaldu Reaganovi) Donald Trump (asi) končí   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 16:14:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sbohem, Donalde. Nebo nashledanou?

Američani si pod sebou podřezali větev. A Evropa jásá: napůl dementní Biden jako manžel Kateřiny II. Veliké car Petr III bude snadný terč a už to začíná. Zmanipulováním voleb roztažených do pěti týdnů a v prazvláštním systému, kdy Trump tahal tuto zchátralou monarchii zoufale z bahna musí už mít demokracie silné žaludky, ale zdá se, že jde Demokratické straně víc o vládní funkce a moc, než o blaho amerického lidu.

Ve Francii skončila moc na gilotině

Zaslepenost mocí většinou končí špatně. Zažehnutá americká revoluce Black Lives Matter se nespokojí s úlitbou Bidenovou. A Potěmkin Biden moc možností nemá: buď povede dál USA směrem od ztracené prosperity nahoru na výsluní a zradí voliče, nebo bude plnit to co slíbil, rozdá majetky pracovitých heterosexuálů migrantům a zrychlí se pád do bezvýznamnosti. Zbyde válka, nebo chudoba. A možná rozpad USA, protože fanatické hnutí Black Lives Matter propojené na gender hnutí a LGBT už nic nezastaví.

Prostě Biden je v kleštích, i když je dnes v opojení: pokračování cesty Donalda Trumpa za cenu střetu s voliči, nebo...

Trump vyvolal bouře, pak dojednal smlouvy, které zrovnoprávnily postavení s Mexikem a Kanadou. Totéž připravil pro Evropu a další státy. Zvýhodnění za loajalitu a úpadek USA odmítal. První fázi zadlužení provedl, druhou fázi práce pro občany USA a zablokování migrace jako zneužívání zdravotnictví těmi, co do něj nepříspivali také, dal lidem práci a nyní měla být fáze prosperity.

Bohužel covid a volební systém se zneužil proti němu.

A Biden slibuje zdravotnictví všem, výhody pro Evropu a celý svět a na dluhy se neohlížet.

Mezitím Rusko snížilo opět dluh, který už takto byl malý, s Čínou vytvořilo tandem, na který se připojuje Japonsko, Jižní Korea a další státy, které už ve spolupráci s USA nevidí budoucnost.

Bude zajímavé sledovat, zda se Biden nechá oškubat Evropou a zelenou environmentální šíleností, nebo to byla jen předvolební bublina.

Každopádně prezident Trump ukázal světu, na jak hliněných nohou západ stojí a jenom jaderné zbraně a minulost je drží nad vodou, zatímco budoucnost je na východě.

První ránu zločinným tajným službám zasadil

Edward Joseph Snowden, bývalý zaměstnanec CIA a sub-kontraktor pracující pro Dell na zakázce pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA), který do tisku vynesl informace o masivním a do té chvíle před veřejností utajovaném celosvětovém sledování telefonů a elektronické komunikace ze strany bezpečnostních služeb USA. Nyní zasadila Demokratická strana v čele s Bidenem další ránu západní demokracii, kdy z jejich volebního systému si už utahuje celý svět včetně Lukašenka či afrických diktátorů. Strašné. Za ten morální úpadek, který se prohlubuje a že svět prohlédl tu nadutou špínu vděčí prezidentu Donaldu Trumpovi, který se nenechal zastrašit nikým a bude zapsán jako další z velikánů americké historie.

Díky, Donalde Trumpe, skutečný prezidente USA za čtyři roky naděje!

Nyní budeme pozorně sledovat, co se za rok, dva z výše popsaného vyplní.


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3607-nejlepsi-prezident-usa-po-ronaldu-reaganovi-donald-trump-asi-konci
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2109 sec,0.1273 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,444kB