Pátek 08 leden 2021
Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu!   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 08:13:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu! Už to dál nebudeme snášet, co se děje v této zemi! A po těchto slovech to začalo. V řadách lidového úderu na sídlo Deep State sice bylo několik členů Antify, ale i veteránka z Iráku, která na chodbě Kongresu našla smrt, ochranka ji střelila přímo do krku! První výstřely 2. americké občanské války zazněly právě v Kongresu! Trump ztratil podporu Republikánské strany, ale získal podporu 75-milionové milice Američanů!

Pokud po dramatických událostech ze včerejška na dnešek máte pocit, že tím to končí, mám pro vás zásadní zprávu. Nic nekončí, všechno naopak teprve začíná. Výstřely, které včera zazněly v chodbách Kapitolu v hlavním městě Spojených států, tedy v hlavním sídle amerického Deep State, a které ukončily život 35-leté vojenské veteránky Ashli Babbitt, která podle informací sloužila 4 turnusy v rámci amerického letectva v zahraničí a v armádě strávila 14 let, byly ve skutečnosti výstřely 2. americké občanské války.

Donald Trump v noci na dnešek poznal, kdo je jeho spojenec a kdo se jenom tak tváří. Výsledek je brutální. Po obnovení zasedání Kongresu v noci nad ránem se drtivá většina republikánů odkopala a třeba v Senátu při hlasování o námitkách proti hlasům volitelů z Pensylvánie se na stranu Donalda Trumpa postavilo jenom 7 republikánu, 45 jich hlasovalo proti Trumpovi. Ve Sněmovně reprezentantů to bylo o něco lepší, ale ani tam námitky neprošly, a tak Joe Biden byl hladce zvolen vítězem voleb a spolu s ním viceprezidentka Kamala Harris.

Projev, který všechno odstartoval. Už to nebudeme snášet! (video v odkazu)

https://rumble.com/vciqty-projev-donalda-trumpa-kter-pr-odstartoval-tok-davu-na-americk-kongres.html

Ráno se začaly v USA dít věci. Nejprve začal úřadovat Big Tech a suspendoval Trumpovi jeho účet na Twitteru na 12 hodin. Lhůta už dávno vypršela, ale Trumpův Twitter pořád mlčí, žádný nový tweet, takže se spekuluje, že už nejde o 12-hodinový ban, ale o blokádu účtu až do 20. ledna. Přesně takto se před hodinou zachoval Facebook, protože Mark Zuckerberg oznámil, že Donald Trump představuje hrozbu pro bezpečnost komunitní sítě, že vyvolává svými texty a videi násilí, a proto Facebook zablokoval Trumpův účet až do 20. ledna 2021, tedy do dne inaugurace nového prezidenta. A to není všechno. Společnost Shopify dala na blacklist online obchod s propagačním zbožím kampaně Donalda Trumpa, kde se dali koupit kšiltovky, šály, placky, prostě všechno s motivy MAGA a Donalda Trumpa.

Kam zmizel Trump?

Samotný prezident mlčí. Včera večer ve 21 hodin místního času měl vystoupit v televizi, ale podle Alexe Jonese všechny americké televize odmítly přenášet jakýkoliv další Trumpův projev. A podle informací navíc prý bylo vyhrožováno pro-trumpovským stanicím Newsmax a NTD, že přijdou o kabelové licence v USA, které teprve nedávno získaly, pokud odvysílají projev Donalda Trumpa. Alex Jones neuvedl, odkud tuto informaci má, protože to by bylo opravdu vážné, to by znamenalo, že Deep State se snaží Donalda Trumpa mediálně úplně odříznout od komunikace se světem a se svojí členskou základnou. Trump přes Twitter svého poradce údajně uvedl, že provede klidné předání moci 20. ledna 2021, ale že porážku neuzná a boj bude pokračovat. Je to podivné, že toto neuvedl v televizi, v předtočeném záznamu, jakkoliv jinak a důvěryhodně, takže tento tweet může něčím smrdět.

Místo pobytu Donalda Trumpa je další záhadou. Rozhodně prý není v Bílém domě, potvrdily zdroje americké CNN a později i CBS, na alternativě se objevily neověřené informace, že Donald Trump je na letecké vojenské základně v Texasu, ty jsou ale ve státě celkem 3 a pokud je to pravda, můžeme z toho spekulovat a odvozovat bez nějakých důkazů i ty nejdivočejší teorie, od exilu Donalda Trumpa s pomocí US Air Force do zahraničí, přes ochranu prezidenta a rodiny na základně mezi věrnými a loajálními vojáky, až po tiché zatčení Donalda Trumpa a jeho internaci mimo Washington, D.C. až do 20. ledna tohoto roku. Všechny možnosti jsou na stole. Včerejší události Donalda Trumpa zaskočily, protože ani on nevěřil, že se něco takového stane, jeho video, kde posléze vyzýval lidi, aby šli domů v pokoji, zjevně zachycovalo, že je zaskočený, že s něčím takovým nepočítal, ale v konečném důsledku je to jedno.

Bývalý ministr obrany navrhl pro Trumpa vyhnanství v exilu

Jeho viceprezident Mike Pence ho totiž v noci na dnešek v Senátu podrazil, nevyužil své pravomoci a neodmítl hlasy volitelů ze sporných států, Mike Pence se zachoval zbaběle a podvolil se Deep State. Nemůžete se mu úplně divit, má rodinu a Deep State umí na politiky zatlačit, přes rodiny, přes děti, přes vnoučata, umí vyslat vzkazy, aby politici přišli k rozumu. Donald Trump je jiná liga. Je to kádr Chabad Lubavitch, takže Deep State si nedovolí na Trumpa a jeho rodinu fyzicky sáhnout, i když by velice rádi, ale místo toho mohou Trumpa vyštvat z USA jako psance.

A s tímto nápadem dnes ráno přišel bývalý ministr obrany a generál James Mattis, který pro média uvedl, že za to, co Donald Trump provedl, myšleno ten projev včera před Bílým domem, který máte ve videu nahoře v tomto článku, si prý Trump zaslouží, aby USA už nebyla jeho země. Výrok okamžitě převzala americká média, protože to znělo doslova jako podnět k tomu, aby Donald Trump byl vyhoštěn do exilu. Deep State se chce Trumpa mermomocí zbavit, protože jeho přítomnost v USA vyvolává hrozbu občanské války. A zabít ho nemohou, protože je pod ochranou nejvyšších okultních procesů řízení, pod ochranou Halachy. Jedině, že by smrtí Trumpa bylo sledováno uvržení USA do ještě většího chaosu.

Deep State se pokusí Donalda Trumpa izolovat od jeho voličské základny

Donald Trump je zvoleným 46. prezidentem USA, to je třeba si uvědomit. Deep State to ví moc dobře, že Joe Biden nikdy nebude legitimním prezidentem a budou na něj mířit zbraně a pušky 75-milionové milice amerických občanů, kterým bylo ukradeno vítězství. Takže, plánem Deep State je v první fázi totální izolace Donalda Trumpa od jeho voličské 75-milionové základny, která už není základnou volební, ale je to základna občanské milice. Pokud je pravda, že Donald Trump je v Texasu, potom by opravdu nebylo překvapivé, kdyby tam byl držen v izolaci a bez přístupu k internetu.

Donald Trump jako nepřítel Deep State č. 1 v této chvíli

Jenže, tento krok by byl velice nebezpečný. Pokud by se jeho voličská základna dozvěděla, že Trump byl unesen, došlo by k propuknutí nekontrolované občanské války a k tažení stovek tisíc Američanů na vojenskou základnu. Proto se spíše přikláním k názoru, že pokud Trump je na letecké základně, je tam mezi svými loajalisty a zvažuje další kroky, buď vojenskou intervenci v hlavním městě v D.C., anebo exil do zahraniční, který není hned, musí se vyjednat, trvá to nějaký čas a mezitím musí být Donald Trump v bezpečí. Včerejší vtrhnutí několika stovek lidí do Kongresu bylo akci, na které se podílelo několik osob, které byly identifikovány na internetu jako členové Antify, ovšem Ashli Babbitt rozhodně v Antifě nebyla a do budovy vtrhla rovněž.

Fotografie: Identifikovaný člen Antify má na ruce tetování srpu a kladiva
Můžeme teoretizovat, jestli členové Antify prolomení policejního kordonu iniciovali, ale pravdou je, že jakmile došlo k prolomení kordonu, tisíce a tisíce příznivců Donalda Trumpa se valily na Kapitol a dovnitř. V téhle situaci je to tak, že pokud by nedošlo k útoku na Kapitol včera večer, došlo by k němu nad ránem poté, co zrádce Mike Pence podrazil Donalda Trumpa, a poté, co ho podrazili republikánští senátoři a jeho nejbližší v obou komorách kongresu. Ten vztek a zrada by skončila stejnou reakcí davu, útokem na Kapitol, to prostě by nedopadlo jinak.

Spoléhání se na institucionální orgány Deep State nemohlo skončit jinak, Trumpovi zůstala ale nejsilnější armáda v dějinách, která byla okradena o volby a ještě navíc o spravedlnost u soudů

Donald Trump se pořád tvářil a věřil, že když půjde cestou práva a pořádku, že se dočká spravedlnosti. Nedočkal se jí ale ani u státních soudů, ani u federálních soudů, ani u Nejvyššího soudu, ani v Senátu a ani ve Sněmovně reprezentantů. Všechny tyto instituce a orgány totiž ovládá Deep State, to jsou životně klíčové orgány Deep State a bylo by naivní si myslet, že orgány Deep State vyhoví Trumpovým žalobám a volání po spravedlnosti. Výstřely v Kongresu mají ale jeden výsledek, je to zahájení 2. občanské války v USA, protože 75 milionům Američanů nejen, že byly ukradeny volby, ale bylo jim zabráněno dovolání a spravedlnosti u všech soudů.

A to je daleko horší, než samotné zmanipulování voleb. 75 milionů Američanů teď nevěří už americkému právu a soudům, nevěří spravedlnosti, nevěří pilíři demokracie. Joe Biden se tak stane hrobařem americké republiky. A Donald Trump přesto bude prezidentem v roce 2021. Jenom nebude prezidentem pro všechny Američany, ale jen pro jejich větší polovinu. Větší proto, že velká část těch 80 milionů hlasů pro Bidena je vyrobena v počítačích, anebo jde o mrtvé duše ze hřbitovů, které volily staříka z Delaware. Deep State včera zboural poslední zbytky fasády a přetvářky o americké demokracii. Už žádná nezbyla, celý svět byl toho svědkem, jak ta slavná a zářná americká demokracie dohnala Američany nakonec až k násilnému vtrhnutí do hnízda Deep State.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0685 sec,0.0423 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:983,272B