Sobota 09 leden 2021
Potřebujeme změnu systému, bez “liberální” demokracie, “nezávislé” justice a centrální banky   
Pridal tk Sobota 09 leden 2021 - 06:46:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jestli má dojít k národní obrodě a záchraně suverenity naší vlasti a národa, pak potřebujeme zcela zásadní změnu politického a ekonomického uspořádání.

Politická reprezentace musí být volena/vybírána na národním principu, národní princip musí být aplikován i na klíčová zaměstnání jako státní zaměstnanci, kteří mají na starost vzdělávání našich budoucích generací (učitelé) a obranu naší země a veřejného pořádku (vojáci a policisté). Tradičním menšinám -v českém případě pouze Slovákům, Polákům, Němcům – by měl být garantován hlas v politickém uspořádání, ale rozhodovat musí vždy česká většina.

Ta historicky své dominance nikdy nezneužívala a není tedy důvod se domnívat, že to bude dělat v budoucnosti. Zbytku tady může být dovoleno dočasně žít a bude pouze na nich, zda se dokáží chovat tak, aby je tu Češi chtěli. Rovněž by mělo dojít k přísné revizi všech občanství udělených po roce 1989 (s výjimkou etnických Slováků a smíšených manželství, kde manžel je etnický Čech) a jejich následnému odebrání. České občanství by mělo být možné získat pouze na základě narození českým rodičům. Česká občanství nejsou cukrátka, která se rozdávají každému na počkání jako je tomu od roku 1989!

Potřebujeme rovněž kompletní změnu justičního systému a vymáhání práva. I zde musí být soudu obsazeny na národním principu. Stejně jako musí být obnovena rovnost před zákonem. Čech již nesmí být de iure občanem druhé kategorie, jako je tomu v liberální demokracii. Kdy vládnou justici cizáci prostřednictvím nejrůznějších vyvolených menšin. Zrušeno musí být i zcela kontraproduktivní doživotní jmenování soudců, které se ukázalo být zkázonosné. Není důvod, aby soudce nebyl volen, jako například starosta na určité období. Stejně jako údajná nezávislost justice. Ve skutečnost tato “nezávislost” justice znamená NEzávislost na vnitřní kontrole a plnou závislost na kontrole z nám nepřátelského zahraničí.

Podobná situace je i s “nezávislou” centrální bankou. Ta je tak moc “nezávislá”, že si jistý guvernér mohl bez skrupulí dovolit převést zlatý poklad do rukou rodiny Rothschildů výměnou za bezcenné papíry. Opět není důvod, aby centrální banka nepodléhala minimálně kontrole parlamentu.

Zastupitelská “liberální” demokracie je uměle vytvořený projekt vedoucí k cílené likvidací bílých národů a měla by být opuštěna a nahrazena stavovskou demokracií, která bude reprezentovat zájmy hlavní skupin obyvatelstva.


učitel z Moravy
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0736 sec,0.0296 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,021,592B