Pátek 05 únor 2021
Rychetský dláždí cestu Okamurovi   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:34:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V únoru roku 2018 předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v České televizi řekl, že se předseda SPD Tomio Okamura kvůli svým rasistickým, xenofobním a neonacistickým názorům vůbec neměl stát místopředsedou Sněmovny.

Měsíc před tím, než Ústavní soud tento týden naprosto převrátil český volební systém vzhůru nohama, Rychetský pro E15 uvedl, že strašení na sociálních sítích a jeho přenášení do reálného světa najednou otvírá prostor pro různé Okamury.

Rychetský rád zneužívá svého postavení k odsuzování Okamury, ale právě SPD by mohla být tím, komu rozhodnutí Rychetského soudu z tohoto týdne prospěje nejvíce.

Na základě posledního volebního modelu společnosti Median by při plně proporčním volebním systému získala koalice ANO, ČSSD a KSČM po volbách méně než 90 křesel v Parlamentu, oproti současným 108. Zhruba 19 křesel SPD by Andreji Babišovi umožnilo sestavit novou vládu. Rychetský pomáhá přenést Okamurův „rasismus“ do mainstreamu.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1360 sec,0.0747 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,054kB