Sobota 13 únor 2021
Víte o tom?   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:17:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uvádím aspoň malou část projevů obou skutečných vlastenců. Jde o fakta, která jsou záměrně zamlčována.

Nikdo z autorů PES nemá žádné zdravotnické vzdělání...Vláda ignoruje skutečné odborníky. MUDr Beran navrhuje, že je nejvyšší čas rozvolnit. Testování dětí je podle něj další cestou k prodlužování nouzového stavu. Školy ministerstva spravedlnosti mají vyjímku, pokud jde o zákaz provozování. Je to zdůvodněno tím, že tam jsou stále stejní žáci. Copak v ostatních školách se žáci během školního roku střídají? Ministr smrti vědomě lhal a záměrně strašil, že v králověhradecké nemocnici leží pacienti na chodbách, což vyvrátil ředitel této nemocnice.

Neměl by tento ministr lhář, který se vědomě a záměrně dopouští trestného činu - rozšiřování poplašné zprávy - sám odstoupit? Proč ho k tomu nevyzvala žádná opoziční strana? Soudruh Blatný slíbil že do dvou týdnů udělá pandemický zákon. Co dělali tito ministři smrti celý rok? Za co berou přes stopadesát tisíc měsíčně? Soudruh Zaorálek tvrdil, že akcie Astra Zeneca klesají, ale "zapomněl" dodat, že je to kvůli nespolehlivosti těchto vakcín...Propouští se odborníci, kteří zveřejnují fakta. Nepřipomíná vám to něco z minulého režimu?

V dokumentu WHO je psáno, že většina testů je jen orientačních, musí se přihlížet k stavu pacienta. Při pochybnosti je nutné odebrat druhý vzorek. To znamená, že testy nejsou spolehlivé. Podle evropské utopie stačí jeden test...Zaručují stejné vakcíny účinnost při nových mutací covidu? Dle MUDr prý Mouly se lidé mohou nakazit za několik vteřin...Je to skutečně odborník na viry? Když ministerstvo smrti zjistilo nespolehlivost či spíše velké riziko druhých vakcín, o kterém je přísně zakázáno mluvit, ihned zarazilo očkování lékařského perzonálu, protože by neměl v nemocnicích kdo léčit...

Děti nemohou do kroužků, zpívat, sportovat na čerstvém vzduchu, ale musí sedět doma /za trest?/. Můj patnáctiletý vnuk nechce do školy. Všechny děti nám budou hloupnout. A o to tu jde.

Od očkovaných důchodců jsem zjistil šokující věc: Vůbec nejsou upozorněni na to, že musí být nějakou dobu v karanténě, protože jsou infekční a mohou nakazit své okolí. Jsou vůbec tito lékaři informováni ministrem nebo jde o záměr nakazit co nejvíc lidí? Cui bono?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0879 sec,0.0465 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,059kB