Pondělí 15 únor 2021
“Nenávidím důchodce”, revoluční mládež v pražské hipsterské čtvrti má jasno   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:25:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před několika dny jsem byl s dětmi na návštěvě u známých v pražské hisperské čtvrti kolem Nám. Jiřího z Poděbrad. Když jsem se chtěl podívat na internet, tak jsem si otevřel místní wifi adresář obyvatel domu a okolí. Jistý nájemník měl své wifi pojmenované “nenávidím důchodce”. Na překvapený dotaz mi hostitelé odvětili, že to je v domě samý mladý hipster a neziskovkář. Ti jsou dlouhodobě záměrně vedeni k nenávisti vůči své zemi, národů a nyní i nejstarší generaci, která tu zemi vybudovala. Pro mladé hipstery jsou důchodci obtížný hmyz, který jim brání tu v budování krásné multikulturní společnosti, jindy v zaváděni homomanželství a duhových “rodin”, také penzisté jedí moc masa a jezdí na chatu autem a tak zvyšují klimatické oteplování…. Podobných obvinění by jste asi z jejich úst slyšeli celou řadu.

Globální finanční elity si mohou mnout ruce. S takovou mládeží bude snadné se zbavit již “neužitečných důchodců”, kteří podle nich pouze “spotřebovávají” zdroje a společnosti nic nepřinášejí, V nacistickém Německu tomu říkali “zbyteční jedlíci”.

Nyní se tuhle mládež globalisté chystají nainstalovat do čele země. Otevřeně říkám nainstalovat, nikoliv zvolit. Představa, že strany jako Piráti mohou legálně získat 20% voličů jsou stejně pravděpodobné jako, že Bidena volili nebožtíci a Čaputovou slovenští venkované.

-Praděd-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0839 sec,0.0289 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,046kB