Úterý 16 únor 2021
Kdysi slavná Cambridge university šílí, W. Churchill prý byl rasista a “bílý nadřazenec”. Likvidace Velké Británie v přímém přenosu   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 08:12:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Známá a kdysi slavná Cambridgeská univerzita uspořádala na Churchill college neuvěřitelný panel.

Ten se zabýval historií W. Churchilla, jehož jméno ona college nese. Podle závěrů panelistů byl Churchill rasista a plně odpovědný za hladomor v Bengálsku. Podle některých panelistů byla Velká Británie dokonce horší než nacistické Německo!

Churchill prý rovněž plně podporoval white supremacy (bílou nadřazenost), Indy považoval za králíky a college by se měla přejmenovat! Sama jména panelistů vypovídají mnohé: Priyada Gopala, Onyeka Nubia, Madhusree Mukerjee … všechno typicky britská jména!

Bystrý pozorovatel může sledovat likvidaci Velké Británie v přímém přenosu a rychlost likvidace této země je děsivá. Češi a Slováci by si měli dát velký pozor, aby jim finanční globální oligarchie neuspořádala stejný uragán. Plány na to mají již dávno hotové a jejich místní 5. kolona je připravená.

Lili Kulda, Liverpool, UK
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0576 sec,0.0259 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,017,912B