Čtvrtek 18 únor 2021
Údajně narvané nemocnice covidem: kdo to jsou, odkud se berou, kde jsou sakra data?   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 10:25:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kde jsou přesné informace?

Hraje se na nás kolosální podvod? Jak je možné, že nikdo neví, kdo leží v nemocnici a odkud je? Přitom novináři šmejdí po nemocnicích a mohou se tam pohybovat jak v hospodě?

Dokud nám vláda nepředloží a hlavně neukáže svodky, kde se ten nárůst bere, kdo jsou ti nemocní zač, proč politiků se to netýká a žádný nezemřel, je to pouze možná hra o nervy, peníze a rozvrat státu.

Data, která nejsou podložená a jenom novináři ukazují dusící se lidi, aniž víme, zda to není dezinformační fotomontáž, volně necháme léčit Němce a našim lékařům a sestrám jsme zajistili volný průchod do Německa,je to možný podvod.

Není divné, že se lékaři a sestry nechtějí očkovat, když je to tak děsivé?

A ty grafy a PSY si strčte... Nic nevypovídají, chceme důkazy!

Pokud by to byla pravda, okamžitě by se uzavřely hranice, nikdo by nesměl projít do Německa a vracet se zpět a lékaře a sestry bychom tam nepouštěli!

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/domaci/3827-udajne-narvane-nemocnice-covidem-kdo-to-jsou-odkud-se-berou-kde-jsou-sakra-data

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0761 sec,0.0353 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,051kB