Úterý 15 leden 2013
Jaromír Novotný: V naší republice je i nemožné možné...   
Pridal tk Úterý 15 leden 2013 - 19:18:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
...alespoň mne o tom přesvědčily výsledky prvního kola přímé volby prezidenta. Postup pana Schwarzenberga do II. kola prezidentské volby je toho přesvědčivým důkazem. Nikdo z těch, kteří mu dali svůj hlas, si nějak nevšimli, že tento žoviální pán není žádný nevinný starý dobrák, nýbrž jeden z hlavních protagonistů současné Nečasovy vlády - je dokonce jejím prvním místopředsedou, to jest druhým mužem vládnoucí koalice. Nese odpovědnost za všechny asociální kroky této vlády, počínaje sKartou, přes snižování důchodů, zvyšování DPH až po církevní restituce. Bez pana Schwarzenberga by se navíc tak dlouho neudržela ani předchozí asociální Topolánkova vláda - byl tam ministrem zahraničních věcí za Bursíkovy zelené.


Bez pana Schwarzenberga by Nečasova vláda nemohla vzniknout a bez jeho TOP 09 by tato vláda neschválila žádný zákon. Skandální amnestii prezidenta Klause, která zastavila stíhání největších tunelářů, jako člen vlády schválil. Jeho komentář, cituji: „tento způsob amnestie je poněkud zvláštní“ je výsměchem všem okradeným a povedeným občanům v této zemi.

Skutečnost, že v této ateistické a skeptické společnosti, přesvědčený katolík získal přízeň téměř čtvrtiny voličů, svědčí o jediném - voliče lze přesvědčit, a jeho volebnímu štábu se to zdařilo, vytvořit virtuální realitu, že tento pán vlastně stojí mimo vládu a nemá s ní nic společného. Že je jen takový maskot TOP 09, který to vždy myslí dobře.

Hned v prvním vyjádření po oznámení výsledku I. kola v televizi prohlásil, že pokud se stane prezidentem tak, cituji: „zastane se lidí postižených, starých a znevýhodněných“. Jak se chce prát za znevýhodněné a postižené, když jim jeho skvělí spolustraníci, jako Jaromír Drábek, Ludmila Müllerová nebo Miroslav Kalousek již svými zákony připravili a připravují čím dál těžší život? To je popření jeho vlastní dosavadní politiky, neboli „zapření nosu mezi očima“, v přímém přenosu.

A maličkost závěrem, všimli jste si, když se v jeho volebním štábu zpívala česká hymna, že pan Schwarzenberg neznal slova?

Jaromír Novotný
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1448 sec,0.0636 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,390kB