Středa 31 leden 2018
P.C.Roberts: „Kremelskou zprávou“ dosahuje Washington nových výšin šílenství   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 18:48:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V záchvatu nepříčetné eskalace protiruských provokací vyprodukoval Washington seznam 210 ruských vládních a hospodářských činitelů, kteří prý jsou „gangstery“, „členy Putinova gangu“ a „lidmi, zasluhujícími, aby byli sankcionování“. Tento absurdní seznam nese jména ruského premiéra, ruského ministra zahraničí, ruského ministra obrany, jakož i jména vedoucích hospodářských pracovníků Rosneftu, banky Rossia a Gazpromu.

Zdá se, že Rusové smysl tohoto seznamu plně nechápou. Mluvčí ruského prezidenta Peskov řekl, že ruská vláda bere tento seznam jako pokus ovlivnit ruské prezidentské volby. Samozřejmě, je nepochybné, že Washingon by využitím prozápadních neziskovek působících v Rusku rád narušil Putinovu oblibu veřejnosti, ale je nepravděpodobné, že Rusové jsou natolik hloupí, aby takovýmto snahám podlehli.

Takže, podle mě, sleduje uvedený seznam tyto tři cíle:

Podkopat ruskou diplomacii tím, že bude ruské hlavní představitele prezentovat své zemi i světu jako gangsterry.

Prezentovat Rusko jako hrozbu, jak to např. 26. ledna učinil britský ministr obrany prohlášením, že Rusko zamýšlí rozložit britskou infrastrukturu, způsobit smrt tisíců a tisíců Britů a uvést Britanii do totálního chaosu.

Odvést zájem Ameriky i Evropy od očekávaného uvolnění zprávy zpravodajské komise Sněmovny reprezentantů o tom, že Russiagate je spiknutím FBI, někdejšího Obamova ministerstva spravedlnosti a Demokratického národního komitétu proti prezidentu Trumpovi. Očekává se totiž, že Washingtonský seznam ruských gangsterů dá presstitutkám jiný námět k debatě, než je zrada spáchaná proti prezidentu Spojených států.

Existuje pravděpodobně i cíl čtvrtý, jímž je snaha Izraele, aby USA zvýšily tlak na Rusko, kterému se zatím dařilo neutralizovat izraelské snahy dotlačit USA k vojenskému zásahu v Sýrii a Iráku, a tím zde nastolit stejný chaos, jaký dnes vládne v Iráku a Libyi. Izrael totiž chce Sýrii i Irán destabilizovat proto, že obě země podporují Hizballáh, který až dosud brání Izraeli zmocnit se vodních zdrojů v jižním Libanonu.

Ruská vláda a ruští občané by měli vědět, že Washington považuje Rusko za hrozbu pro jediný jeho přečin: že se totiž nenalézá pod washingtonským palcem. Americkou zahraniční politiku řídí sionističtí neokonzervativci, jejichž ideologií je světová hegemonie. Diplomacii neuznávají, spoléhají na desinformace, hrozby a násilí. Proto žádná americká diplomacie, s níž by Rusko mohlo jednat, neexistuje.

Putin jako zodpovědný politický vůdce velmoci neodpovídá na provokace provokacemi, ignoruje urážky a stále čeká, kdy Západ přijde k rozumu.
Ale co, když čeká marně?

Aby Západ přišel k rozumu, museli by být sionističtí neokonzervativci zbaveni moci a muselo by být zrušeno NATO. Svržení neokonzervativců by však vyžadovalo protichůdnou zahraniční politiku, jejíž hlas je však zatím velmi slabý a je mu navíc odepřen i vstup do médií think tanků a univerzit. A zrušení NATO by zas vyžadovalo takové evropské politické figury, které by byly ochotné vzdát se washingtonských dotací a kariérních postupů, jež přízeň Washingtonu zaručuje.

Ruská vláda tak čelí obtížné situaci. Zahraniční politiku Washingtonu a tím i celého západního světa určují neokonzervativci, rozhodnuti prezentovat světu Rusko jako obrovskou hrozbu. A nebylo až dosud v silách diplomacie cokoli na této skutečnosti změnit. Při čemž neprovokativní a zodpovědná ruská pasivita by nakonec mohla neokonzervativce přesvědčit, že mohou na Rusko beztrestně zaútočit. Druhou možností ovšem je, že pokračující americké provokace přesvědčí Rusko, že útok na ně je na spadnutí, a proto samo provede preventivní akci.

Všichni na světě by si měli uvědomit, že hrozba nukleární války je hlavní součástí washingtonské politiky vůči Rusku, a všichni by též měli rozumět i tomu, že jediná hrozba Ruska spočívá v tom, že se nepodřizuje washingtonské roli jediného vládce světa.

Vybral a přeložil Lubomír Man


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOstrý protest zaslán na RRTV - Rosí manipuloval volby! Nejvíce posunutých zpráv je na Čt 24, lživých na FORUM 24   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 15:55:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kde se dá na internetu vysledovat nejvíce posunutých (dnes módně dezinformačních) zpráv a kde evidentně lživých a pomlouvačných? Zajímavé je, že je to přesně u těch, kteří osočují ty druhé.

Zloděj křičí chyťte zloděje!

V demagogiích jednoznačně vede Česká televize, rozčílení koncesionářských poplatníků kulminuje. A vzhledem k povinnosti platit lživé médium je to pohled dost tristní. Nakupovad zkažené zboží jako povinnost je už za hranou totality, natož údajného demokratického státu.

Všimněte si však nejvýznamější informace

Třeba Hospodářské Bakalovy noviny se stále ohánějí "dezinformačními weby" a jejich analýzami, ale nikdy v tom nejsou zahrnuty analýzy těch, kteří o druhých píší. To znamená, že tyto weby přebírají pouze zprávy od tanečníka gay klubu Jakuba Jandy - údajného superprofesionála, který však FORUM 24, Manipulátory.cz, Demagoga.cz, Hlídací pes ale i větší jako jsou Hospodářské noviny, Aktuálně.cz či veřejnoprávní média nehodnotí. ..

K rukám RRTV

Věc: Ostrý, velice ostrý protest proti manipulaci České televize a žádost o razantní řešení

Vážená rado, neprosím, ale ostře protestuji a žádám prošetření neuvěřitelné masáže volební veřejnoprávní televize na diváky, kde osobní výpady vůči voličům, manipulace a napadání komerčních televizí už překročily všechny meze a RRTV musí sama přece vědět, co se v České televizi děje.

Nyní konkrétně snadno prokazatelné, které předkládám výčtově níže: manipulace volební, jednostranná, napadání komerčních médií a v neposlední řadě urážky voličů v přímém přenosu a z laického pohledu podezření na trestný čin předvolební nezastřené manipulace analytika veřejnoprávní televize, která má jiný statut a povinnosti než komerční televize.

Ihned po volbě prezidenta vystoupil mimo jiné v diskuzi ve 22.25 Honzejk a rovnou urážel voliče, že jsou méně vzdělaní, málo vydělávající a dokládá to 152 000 hlasy na Moravě navíc, proti opačnému počtu v ostatních regiónech. Má snad Česká televize či Honzejk z Bakalových Hospodářských novin otisky prstů, aby identifikovala, kdo volil koho? U komerčních televizí lze tyto urážky na bázi jakéhosi průzkumu tolerovat, ale aby Honzejk ve veřejnoprávní televizi pohrdal občany a to i v jiných pořadech už je šílené. Moderátor má naslouchátko hluché, aby ty urážky zarazil?

Dále vévodí už pět dní sugestivní otázka, zda si vážně západ myslí, že volbou Zemana je zde nyní katastrofa. Přitom reprezentanti české veřejnoprávní televize jsou povinni klást neservilní otázku, jaké ponaučení si vezmou politici v Bruselu, když se Maďarsko, Polsko a především Česká republika od Bruselu odklání a po Velké Británii chtějí i Češi odejít? Proč veřejnoprávní televize občany a voliče České republiky uráží? Neuvěřitelné! Je Čt česká, nebo bruselská? Kdo vlastně její redaktory platí? Občan České republiky jako koncesionář, nebo Brusel? A lidé už se veřejně smějí, že volby skončily a zda si Čt všimla, že funkci obhájil prezident Zeman, což lze všude dohledat.

Kdyby to byl jenom přešlap – vrcholem urážek a pohrdání je Rosí po debatě dvou kandidátů pánů Drahoše a Zemana. Zde žádám a dle ohlasů v celém státě nejen já důsledné prošetření dvou pořadů minutu po minutě: za prvé analytik Luboš Rosí ve 21:53 přímo před volbou prezidenta neuvěřitelně zmanipuloval prapodivný průzkum Čt a Demagoga.cz, kdy všechny zápory na kandidáta přečetl v přímém přenosu, takže prezident Zeman z tohoto průzkumu vyšel málem jako zločinec.

Otřesná volební manipulace v předvolebním vysílání Čt analytika Rosiho: vážně ovlivňování voleb není trestné?

Toto je zatím jenom průběžný komentář, oznámil Rosi: prý strašně závažné lhaní Zemana, výrok nebyl dávno, snad patnáct či deset, jak řekl Zeman, protože to bylo cca pět let. Další komická analýza: Krym prý nemohl osobně předat Chruščov nikomu. A to prý je další hrubá lež. I když to prý mohl iniciovat...(To ale hodinu vysvětlovat nejde přesně, v debatě jsou zkratkovité výrazy, což Rosiho opět nezastavilo v urážkách a zpochybňování od prapodivného Demagogu.cz.). A opět další, zavádějící: prý odvolání v britském zákonodárství neexistuje, řekl Zeman, což je údajná další nepravda. (A přestože víme o strašném problému zabitého Čecha v Británii a že se angažuje i jeho sestra včetně ministerstva zahraničí), prý to není dle Rosiho pravda, protože se odvolat lze. Ale jak?

Manipuluje Demagog.cz či Rosí, když přesně totéž je na Demagogu.cz?

Co je to za oficiální zdroj „Demagog.cz pro veřejnoprávní televizi? Jak je napojen Demagog na Rosího? Nebo to vážně byla nepravda? A o Drahošovi nula. Prostě Zeman je dle Rosiho lhář a demagog! Pak následuje:

Konec citace, které předcházela zpočátku dlouhá předmluva, jak se nedá vše v rychlosti zvládnout, tudíž výpadek hodnocení na Drahoše máme prominout!! (Špatně se vše popisuje, ale zde je přímý odkaz)

Události, komentáře 21:53 hod 25.1.2018

V soukromém médiu by měl hodinovou výpověď. Vážně RRTV toto nechá bez povšimnutí? Proti tomu ostře protestuji a žádám zveřejnění, co bude dál s analytikem Rosim!

Účel světí prostředky a nejlepší obranou je útok

Tentýž analytik Luboš Rosí dokončil urážky a manipulace v neděli: počínaje obhajobou hyenismu paparazzi, kdy opilého novináře bránil jiný novinář a samozřejmě nepřetržitý slovosled o Zemanovi, že vlastně všichni jeho voliči jsou přeneseně špíny v čele s manipulátorem Fendrychem. Co má společného paparazzi, opilý novinář a voliči prezidenta Zemana? Kde je hranice etiky? A masáž Rosiho pokračuje dál: údajné proruské vysílání je i v tom, že přiřkli v Rusku Zemanovi víc hlasů v procentech, než byla skutečnost. A pak už se jelo: masáž o soukromé televizi Barrandov, manipulace s občany za dramatického líčení strašných prohřešků, že Barrandov má jít v jednotné linii, vnucovat lidem osobní názor Rosiho, kdo má podporovat prezidenta a kdo ne, pokračovalo se totální demagogií, kdy nepřišel pan Drahoš na diskuzi a tak se prý pan Soukup veřejně přiznal, že není oponent, tak nemůže být úplně objektivní, čehož opět zneužila redaktorka Čt, že zákon neobjektivitu nepřipouští. Neuvěřitelná manipulace a konspirace na Newsroom Čt24, která přímo tlačí diváky na odsouzení každého, kdo má něco společného s prezidentem Zemanem. Jsou snad voliči pana Zemana lůza a špína? To vážně bude Rosí pokračovat v této funkci dál? Pan Soukup není neobjektivní podle zákona, ale tím, že není soupeř, je logika a proto pouze může pokládat otázky! Pro koncesionáře je tato manipulace je děsivá! Nepřípustná! Ta osobní nenávist Rosiho je očividná, takže vstup jakéhosi Leoše Kyše, který úplně obrátí význam a moderátorům zakazuje tleskat vítězi voleb z Barrandova je už šílená. Dokonce s obrácením se na RRTV. Kde končí demagogie České televize? Následující urážky pana Voříška či Reye Korantenga je skoro také na trestní oznámení.

A opět: pokud takto budou proti sobě bojovat komerční televize, tento dopis by napsán nebyl. Ale ta jednostranná nenávistná kampaň veřejnoprávní televize proti voličům pana Zemana, proti jiným televizím přece nemůže Rosímu projít! Vážně takovýto manipulant může pracovat ve veřejnoprávní televizi za koncesionářské poplatky? Co je to za hosty, kteří vyloženě urážejí redaktory na komerčních televizích a redaktorka je ještě popichuje pod dohledem Rosiho? A následující závěr pořadu, jak za příjemné atmosféry Česká televize nemanipuluje je úděsný.

Vysíláno: Newsroom ČT24 28.1.2018 22:05

Následuje vážné podezření, že paní Witowská dostávala nápovědy do sluchátka, jak pomoci kandidátu Drahošovi, když vypadl z role. Záznam z přenosového vozu by měla RRTV předložit veřejnosti, protože podezření je příliš vážné a rezonuje celou společností!

Dále přidávám další námět na prošetření z jiného „pera“, což však lze jasně doložit a pod kterým se podepisuji i já:

ČT předvedla při hodnocení voleb vrchol licoměrnosti! Například ze čtyř pozvaných politologů byli všichni čtyři příznivci Jiřího Drahoše a sami to veřejně deklarovali! (Jmenovitě Pečinka z Reflexu, Leinert z Mf DNES, Honzejk z Hospodářských novin a Dvořák z Českého rozhlasu – doplněno, což opět lze jako jeden názorový proud dokázat) Redaktor ČT Borek se snažil, co mu síly stačily, rozdmýchat téma, že volby přece jen ovlivňovalo Putinovo Rusko. Což opět redaktor Borek vytáhl v čase 22:49, když se mu už předtím senátor Kubera vysmál, kdy s tím vyleze.
•Události, komentáře speciál 27. 1. 2018 Výsledek volby prezidenta ČR komentují novináři, politologové a analytici

Ne, toto nejsou excesy, ale programové manipulování s občany po vzoru zloděj křičí chyťte zloděje!

Ta manipulace je tak očividně otřesná, že už ani nevíme, zda se dá klesnout ještě níž a je otázkou, zda neudělat referendum na ukončení koncesionářských poplatků, pokud se některá vysílání nezačnou chovat jako veřejnoprávní, ale budou pokračovat jako nenávistná a manipulativní.

A mimo stížnost návrh, který pouze umocňuje kolorit Čt: lze někde zjistit, kolik set hodin zabrala čas na veřejnoprávní televizi kauza Čapí hnízdo, když otázky Witowské, Tvarůžkové či moderátorů dalších pořadů jsou stále stejné, výpady „demokratické opozice“ stále stejné a defilují v České televizi za naše peníze od rána do večera? Nestačil by tam stálý titulek o obvinění Babiše a moderátoři by se mohli věnovat smysluplným věcem? Nebo by stačila prázdná obrazovka s nápisem „Babiš si nakradl na Čapí hnízdo“ a moderátorky by se mohly věnovat své rodině? To bychom těm ženám pomohli my, muži nejvíc. A přísahám: je mi to líto, ale od Putina jsem nedostal ani rubl za volby. Můžete to České televizi vyřídit? A o protěžované ministraně STAN ani nemluvě. To však není součástí ostrého protestu, pouze doplnění, že situace v České televizi už je otřesná, neudržitelná a občané čekají na dořešení, byť se Čt rozhodla, že nejlepší obranou je útok a začala pronásledovat všechny kolem!

S úctou koncesionářský poplatník

Petr Pokorný
Praze 31.1.2018
Nové medium, které samo propagandu a manipulace vytváří? Kdo kontroluje kontrolora: Newsroom Čt24?

Ale zásadní otázka zní: dovolili by si takto manipulovat s veřejností, kdyby za tím nestál někdo mocnější, daleko mocnější? Kdo to ale je? Mimochodem, Parlamentní listy dávají trestní oznámení na Rosího za lživé obvinění a dehonestaci v pořadu.


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1405-ostry-protest-zaslan-na-rrtv-rosi-manipuloval-volby-nejvice-posunutych-zprav-je-na-ct-24-lzivych-na-forum-24
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponREŽISÉR HŘEBEJK: „ZEMANA VOLILA RUDÁ A HNĚDÁ PRASATA!“   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 12:01:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Volební kampaň AntiZeman pokračuje s nezměněnou silou i po volbách. Není to žádné překvapení, zejména po zkušenostech z minulého klání s předchozím knížecím protikandidátem i následných pěti letech naplněných pravdou a láskou našich elit a představitelů kulturní fronty.

Jak pravil režisér Hřebejk: „Zemana volila rudá a hnědá prasata!“ Bylo třeba zachovat se pokrokově a tisknout červené karty, či házet vajíčka, přitom však zdůrazňovat, že protistrana hraje na nízké emoce, zatímco její konstruktivní oponenti apelují na rozum.

Věcných argumentů mnoho nepřibylo a tak se i dnes hodí cokoli jiného, zejména pak to, co spolehlivě zapůsobí na ony nenáviděné nízké emoce. Vítězoslavně se národu ukazuje, kdo se kde po vítězném klání opil a popral, aby se mohlo zvolat: „Podívejte se, co ten Ovar zase provedl!“ A to bez ohledu na skutečnost, že nenáviděný Ovar byl v tu dobu i se svojí ochrankou již dávno pryč.

Ale nezlehčujme to – blb, co se nechá vyprovokovat jako malej kluk, je jistě šťavnatým soustem pro média a výhrou pro ty, kteří se za každou cenu snažili nějakou tu senzaci ulovit, či vyrobit. Budiž nám tedy ukázkou, čeho se vyvarovat.

Také není nutné voliče Jiřího Drahoše odsuzovat nebo jim dokonce nadávat do kreténů. Vezměme pouze na vědomí to, že mu uvěřili. Jemu samotnému, jeho týmu, poradcům a imagemakerům i tomu, že by byl snad ochoten hájit naše národní zájmy. Časem si třeba vzpomenou, o čem byla KROMĚŘÍŽSKÁ VÝZVA nebo se dokonce dozvědí, kdo je to GEORGE SOROS a jeho OPEN SOCIETY FOUND. Že ne? Tak jim to můžeme nějakou nenásilnou formou sdělit. A hlavně při tom moc netlačit..!

Fr.Filip Dvořák, (autor je publicista, rocker a dobrodruh)

Zdroj: http://pravyprostor.cz/reziser-hrebejk-zemana-volila-ruda-a-hneda-prasata/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč prezident Miloš Zeman minulý týden přirovnal Drahošových 2600 migrantů k jezinkám ...   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 03:08:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proč prezident Miloš Zeman minulý týden přirovnal Drahošových 2600 migrantů k jezinkám a zopakoval tak názor šéfredaktora AE News z rozhlasového pořadu? Začne to pár stovkami běženců a nakonec nebude stačit ani 50 tisíc migrantů! Žádných 12 uprchlíků, v ČR je už více jak 25.000 arabských migrantů, na víza a legálně!

Prezident Miloš Zeman se minulé pondělí zúčastnil na TV Barrandov prezidentské debaty, do které však dorazil sám, protože Jiří Drahoš v té době slavil se svými fanoušky v pražské Lucerně na uzavřeném mejdanu pro pozvané hosty, podobně jako tomu bylo o den dříve v Brně, kde pro změnu dal přednost setkání se zpěváky a herci před debatou s Milošem Zemanem na TV Nova. V debatě na TV Barrandov u Jaromíra Soukupa zaznělo mnoho zajímavých názorů, ale já osobně bych chtěl vyzdvihnout prezidentův postoj k migraci a jeho výrok o migrantech, které prezident Miloš Zeman přirovnal k jezinkám z pohádky o Smolíčkovi. Prezident Miloš Zeman se navíc přeřekl a místo “dokončit pohádku” pronesl něco, co znělo jako “dokouřit pohanku”. Jenže tento vtipný a zábavný moment s jezinkami však odhaluje, že pan prezident zcela jednoznačně sdílí hodnoty a názory v otázce migrace s českou zpravodajskou alternativou, a to do té míry, že dokonce souhlasí i různá přirovnání a čísla. Posuďte sami.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/252368003

Když totiž Miloš Zeman hovořil minulé pondělí na Barrandově o tom, že migraci je třeba zastavit hned na začátku, protože jinak se jí nepodaří zastavit vůbec, tak si mnoho čtenářů povšimlo, že úplně na stejné téma jsem hovořil já už tři dny předtím, tzn. předminulý pátek v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS, že v relativizaci objemů přijímaných migrantů spočívá hrozba, že s jídlem roste chuť a z objemu 2600 migrantů může být za nějaký čas klidně 50 tisíc migrantů, tedy přesně těch 50 tisíc, o kterých stejně tak hovořil minulé pondělí prezident Miloš Zeman na Barrandově. Ten proces nevychází z myšlenky horní limity, ale z pohledu nekonečného rozvoje, nebo chcete-li demografické divergence, kdy zvyšující se tlak na vyšší a vyšší kvóty povede ke stejným procesům jako nyní v Německu, kdy najednou šéf německé SPD Martin Schulz šokoval nejen německou veřejnost, když prohlásil, že Německo nesmí mít žádnou horní hranici na přijímání migrantů, jinak žádná koalice s CDU nebude.

Miloš Zeman hovořil o hrozbě salámové metody ve vztahu k nelegální migraci, ale hrozbou je skrytý proces legální arabské migrace do ČR

Tento vývoj v Německu tím potvrzuje nejen moje slova z uvedeného pátečního pořadu, ale především slova prezidenta republiky, který jasně vidí, že jakýkoliv ústupek Bruselu ve věci uprchlických kvót povede k nezadržitelné spirále pravidelně se zvyšujících kvót podle potřeby EU, jak je ostatně navrženo v reformě Dublinského protokolu, který teď leží v Evropském parlamentu na stole. Když totiž nějaká země najde ochotu přijmout pár stovek migrantů, tak formou salámové metody bude postupně donucena přijmout tisíce migrantů, později desetitisíce a nakonec se to nezastaví ani na statisících uprchlíků. Protože celá věc bude vycházet z logiky věci, že když země může přijmout pár stovek migrantů, tak ochota vlády existuje a tudíž bude možné tlačit na zvyšování kvót, protože se bude argumentovat analogicky, že když má země 10 milionů obyvatel, tak 50 tisíc migrantů nebude nic znamenat. A to samé se řekne i o 150 tisících migrantů. A v té chvíli už to nebude diskuse o tom, jestli země chce multikulti, ale o tom, jak se země té multikulti přizpůsobí.

Je potěšující, že prezident republiky má na procesy a hrozby migrace stejný názor jako já, že opravdu i pan prezident vidí, že jde o salámovou metodu, protože si všimněte, jak podporovatelé Jiřího Drahoše freneticky křičí, že ČR přijala jen 12 migrantů a v zemi se přitom rozmáhá tak značný antimigrační odpor. Miloš Zeman na to reagoval na TV Barrandov slovy o povodni, že té se také snažíte preventivně zabránit ještě předtím, než povodeň přijde, takže odpor proti migraci je v ČR zdravým preventivním procesem a díky Bohu za to, že v ČR je to oficiální číslo jen 12 migrantů. Kolik jich bylo a je dohromady, ve skutečnosti, v tajnosti, to by bylo na jinou diskusi a jaké to číslo migrantů je z pohledů Arabů a Muslimů, kteří v ČR dostali legální pobyty v řádech tisíců a tisíců víz za poslední roky, to by také bylo na rozsáhlou polemiku.

V české legislativě jsou dvě obrovské díry umožňující téměř nekontrolovanou migraci Arabů do ČR, těch je v zemi už více jak 25 tisíc a stále přibývají!

V Česku žije na základě několika typů pobytových víz už přes 25 tisíc arabských přistěhovalců, hovořili jsme o této příslušné studii a nasbíraných datech v pořadu na Svobodném vysílači CS minulý pátek spolu s Vítkem. Záznam pořadu je v odkazu zde: https://aeronet.cz/news/dokazali-jsme-to-milos-zeman-vyhral-volby-pomohla-mu-aktivizace-nevolicu-a-mohutna-podpora-obycejnych-lidi-a-take-ceske-zpravodajske-alternativy-pane-prezidente-gratulujeme-vam/ na konci článku, téma začíná v čase od 01:26:23 v souvislosti s Maďarskem. Ten hlavní problém spočívá v tom, že i když je v ČR obrovský odpor proti přijímání nelegálních migrantů, tak místo toho se v tichosti a potají vydávají legální víza studentům a podnikatelům ze zemí jako je Saúdská Arábie, Jemen, Katar a Spojené Arabské Emiráty a tito legální migranti potom v ČR zakládají rozvětvené rodiny, později muslimské obce, nakupují hotely, penziony a lázně, do kterých potom ze svých arabských zemí zvou “pacienty na léčebné pobyty”, čímž se najednou v daném regionu zvyšuje zastoupení arabské populace a místní lidé se diví, co se to proboha děje. Tyto migrační díry v legislativě zatím nebyly nijak veřejně medializovány, naše redakce ví minimálně o 2 kanálech, kterými v tichosti do ČR proudí každý rok arabští migranti v objemech řádů stovek až jednotek tisíců.

Prvním nezabezpečeným kanálem je systém udělování víz pro podnikatele a pro tzv. léčebné pobyty. Podnikání přináší peníze a lázeňský business je mohutná záležitost a spolu s bohatými lázeňskými hosty přichází do českých regionů nejen dolary, ale především i islám a muslimská kultura. Na dlouhodobých lázeňských pobytech vidíme, že jednotliví klienti během těchto pobytů se seznamují s českými ženami a pojímají je za svém manželky, čímž se arabský klient postupně dostane k občanství ČR a k možnosti volného pohybu v EU v rámci Schengenu. Není náhodou, že největší koncentrace Arabů je v ČR v lázeňských městech jako jsou Teplice nebo Lázně Bělohrad. Tato bezpečnostní díra v systému migrace do ČR existuje už od 90. let a nikdo o ní veřejně nechce mluvit, protože do jednotlivých měst přináší Arabové americké dolary a města ekonomicky rostou, lidé mají odvoz popelnic najednou zadarmo, děti mají koupání v městském bazénu zadarmo, vedení města si tímto kupuje tichý souhlas občanů s arabskou migrací.

Do Česka proudí každý rok tisíce Arabů zcela legálně, a to na základě různých víz

Druhým nezabezpečeným kanálem migrace do ČR jsou studentská víza pro bohaté syny a dcery arabských šejků a podnikatelů. Možná jste si všimli, vy, kteří navštěvujete vysoké školy, jak obrovsky stoupl počet snědých cizinců, černochů, Íránců, Afričanů a Arabů na českých vysokých školách. Získat totiž legální pobyt v ČR na základě studia je velmi jednoduché, stačí předložit potvrzení o přijetí ke studiu a prokázat finanční hotovost. Touto cestou proudí do ČR každý rok tisíce mladých Arabů, kteří nepotřebují žádné migrační kvóty, protože do ČR se dostanou zcela legálně tím, že jejich otec (anebo muslimská obec) za ně zaplatí studium v ČR na vysoké škole. A proč to v tichosti funguje tak dobře? Protože arabští studenti přináší na vysoké školy sponzorské peníze z arabských grantových programů ze svých zemí. A v tom okamžiku najednou pochopíte, proč Masarykova univerzita v Brně je tak obrovsky prostoupená arabským multikulturalismem, ale nejen ona, a proč si vedení arabských obcí v ČR zvolilo za své sídlo právě univerzitní Brno, proč mají neziskovky a multikulti projekty tak silný vliv na chod brněnské radnice atd.

Zatímco pozornost společnosti je upřena na Brusel a na jeho požadavky na plnění kvót, tak mezitím v naprosté tichosti probíhá do ČR každý rok arabská migrace v řádech jednotek tisíců Arabů, kteří přichází do země zcela legálně na různé typy víz, a proto stále více a více lidí v ČR najednou vidí arabské migranty v supermarketech a na veřejných místech, kde dříve nebyli. Mnozí si myslí, že to jsou nelegální migranti, ale to je obrovský omyl. To jsou Arabové, kteří od českých úřadů dostali pobytová víza, ať už podnikatelská, studijní nebo za účelem léčby v lázeňských rezortech v ČR. Teď se možná zeptáte, proč tedy na ČR byla podána žaloba Evropskou komisí za to, že ČR neplní kvóty? Důvodem je skutečnost, že Bruselu a potažmo Berlínu dochází dech a EU potřebuje migranty z vybraných západních zemí EU (hlavně z Německa, Francie, Itálie a Řecka) přerozdělit a redistribuovat do všech 27 zemí EU. A o jaké jde migranty? Řeknu to tvrdě, ale jde o tzv. 2. jakost. Konkrétně o migranty, které se v těchto zemích EU nepodařilo integrovat, anebo v nich nedostali azyl z jiných, obvykle bezpečnostních důvodů.

Zatímco český národ má svůj pohled upřený na nelegální migranty, za zády občanů probíhá do ČR mohutná a legální arabská migrace

Paradoxně tak dochází k situaci, kdy ČR uděluje víza a do země proudí doslova tisíce Arabů z Arabského poloostrova, zcela legálně, ale Evropská komise ČR žaluje, protože Praha nechce přijímat migranty z Německa, z Francie a dalších zemí z EU, kde tito migranti prostě nedostali azyl nebo nesplnili podmínky. Doufám, že si všichni voliči uvědomují, k čemu zde dochází. Je to proces dvojité hry. Na jedné straně vláda odmítá kvóty a bojuje proti migrantům, na straně druhé vydává jako na běžícím pásu tisíce víz každý rok pro “solventní” studenty, pacienty a podnikatele ze Saúdské Arábie a dalších zemí, kteří kromě amerických dolarů přiváží do ČR i muslimskou kulturu, islám, arabské děti do českých základních škol a především muslimské obce v ČR.

Zvolení Jiřího Drahoše by vedlo k prolomení odporu proti kvótám ze strany Prahy, proto bylo nutné volit Miloše Zemana. Ovšem na co nemá prezident bohužel vliv, to je politika vlády ve vztahu k udělování víz arabským klientům s bohatými konty a ochota vysokých škol přijímat arabské peníze výměnou za poskytnutí studia arabským studentům. Z toho potom pramení zkušenosti a epizody ze supermarketů, kde najednou vidíte zahalené saúdskoarabské ženy. A to je možná větší hrozba, než kvóty Bruselu. Hrozba spočívá v tom, když radnice českých měst jako jsou Teplice nebo Brno, akceptují příchod arabských podnikatelů, studentů a lázeňských hostů, protože s sebou přináší dolary. A hrozba je i v tom, že kvůli dolarům a grantům akceptují příchod Arabů i české vysoké školy. Je nutné, aby ČR změnila vízovou politiku a zavedla přísnou kontrolu příchodu kapitálu do ČR z potenciálně nebezpečných islámských zdrojů. Takovou iniciativu může přinést jen Miloš Zeman. Od Jiřího Drahoše bychom se nikdy něčeho takového nedočkali.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/video-proc-prezident-milos-zeman-minuly-tyden-prirovnal-drahosovych-2600-migrantu-k-jezinkam-a-zopakoval-tak-nazor-sefredaktora-ae-news-z-rozhlasoveho-poradu-zacne-to-par-stovkami-bezencu/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská televize musela ve vysílání přiznat: V ČR se potulují desítky nezletilých uprchlíků! Podívejte se   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:56:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdo zde nakonec šíří fake news a desinformace o počtech uprchlíků v ČR? Česká televize musela konečně přiznat pravdu. Žádných 8 či 12 uprchlíků jak nám tvrdí neziskovky, někteří novináři a politici! Naopak jen údajných dětských uprchlíků je v ČR 30! Kolik je tedy těch dospělých? Proč se tají pravda?

Podívejte se v reportáží České televize zde od 31:00 min.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/218411000100107/

Lukáš Lhoťan

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický zvláštní vyslanec: Rusko souhlasilo s umístěním mírových jednotek OSN v celé konfliktní oblasti na Ukrajině   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:35:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zvláštní vyslanec americké vlády pro ukrajinskou otázku Kurt Volker 29. ledna uvedl, že Rusko uvolnilo svůj postoj k rozmístění mírových jednotek OSN v konfliktní zóně v Donbasu na Ukrajině. Rusko souhlasilo s tím, aby se mezinárodní mírová činnost postupně rozšířila do celé oblasti konfliktu.

Kurt Volker to podle zprávy ukrajinské tiskové agentury řekl v telefonickém vyjádření pro novináře ohledně výsledků jednání s asistentem ruského prezidenta Vladislavem Surkovem. Kurt Volker uvedl, že postoj ruské strany byl při tomto jednání otevřenější a mírová činnost OSN bude pravděpodobně zahájena od hranic mezi ukrajinskou vládní armádou a zónou pod kontrolou civilní ozbrojené organizace, a poté se bude rozšiřovat, dokud nepokryje celou zónu konfliktu. Volker řekl, že americká strana si přeje, aby měla mírová činnost OSN v konfliktní zóně v Donbasu větší pravomoc a zajistila mír v celé konfliktní oblasti, nejen ochranu místní pozorovatelské mise OBSE.

Kurt Volker a Vladislav Surkov se podle zprávy setkali 26. ledna v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, kde jednali za zavřenými dveřmi o řešení konfliktu na východní Ukrajině.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU rychle zareaguje na případná obchodní omezení USA   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:33:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa o nespravedlivosti evropských obchodních politik EU v pondělí reagovala tak, že pokud Spojené státy zavedou obchodní omezení vůči EU, bude EU rychle reagovat.

Mluvčí evropské komise Margaritis Schinas v pondělí na tiskové konferenci uvedl, že obchodní politika není hra s nulovým součtem, obchod může být prospěšný pro obě strany. Zdůraznil, že obchod by se měl řídit pravidly. EU je připravena urychleně přijmout opatření k reakci na vývozní omezení Spojených států.

Americký prezident Donald Trump v rozhovoru pro britskou televizi řekl, že pro americké výrobky je velmi obtížné proniknout na evropský trh, zatímco produkty EU jsou vyváženy do Spojených států bez cla nebo s nízkou celní sazbou. To je nespravedlivé. Trump naznačil, že Spojené státy zavedou obchodní opatření proti EU.

Kancelář amerického obchodního zástupce 22. ledna oznámila, že se schválením Donalda Trumpa zavedou Spojené státy ochranné tarify na dovoz praček a fotovoltaických článků a součástek. Tento vzácný unilateralismus vzbudil veřejné znepokojení nad eskalací obchodního protekcionismu Spojených států. EU vyjádřila politování a vážně zapochybovala o tom, zda je jednání Spojených států v souladu s pravidly Světové obchodní organizace. EU dále uvedla, že prozkoumá dopad těchto opatření na svůj vývoz.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIzraelský premiér: Nedovolíme Íránu přeměnit Libanon na raketovou základnu   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:31:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu včera uvedl, že Izrael nedovolí Íránu přeměnit Libanon na obrovskou raketovou základnu.

Izraelský premiér Netanjahu pronesl toto prohlášení téhož dne před svou pětihodinovou bleskovou návštěvou v Rusku. Podle plánu se Netanjahu v Moskvě setká s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Obě strany si vymění názory na témata týkající se otázky na Blízkém východě a bezpečnostní spolupráce mezi Izraelem a Ruskem.

Netanjahu obvinil Írán z výroby přesně řízených střel namířených na Izrael v Libanonu a ze snahy přeměnit Libanon na velkou raketovou základnu.

Netanjahu v srpnu loňského roku řekl generálnímu tajemníkovi OSN Antóniu Guterresovi, že Írán staví raketovou továrnu v Sýrii a v Libanonu, aby se vypořádal s Izraelem. Íránská vláda na toto tvrzení Benjamina Netanjahua nereagovala.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Etiopii skončila série zasedání 30. summitu AU   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:30:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
28. ledna skončila v hlavním sídle Africké unie (AU) v etiopském hlavním městě Addis Abebě série zasedání 30. summitu AU.

Během zasedání v rámci letošního summitu se všechny hlavy různých afrických zemí věnovaly tématům jako reforma AU, integrace Afriky, boj proti korupci a další. Dohodly se na zahájení jednotného afrického leteckého dopravního trhu a znovu zdůraznily význam spolupráce mezi různými členskými státy AU v boji proti terorismu.

Nový předseda Africké unie a rwandský prezident Paul Kagame na slavnostním zakončení summitu uvedl, že na letošním summitu Africké unie byla udělána řada důležitých rozhodnutí, která pomohou splnit krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle rozvoje afrického kontinentu a podpoří prosperitu Afriky. Kagame se vyslovil v tom smyslu, že africké země by se měly navzájem podporovat a mluvit se světem jedním hlasem.

Předseda Komise AU Moussa Faki na slavnostním zakončení uvedl, že boj proti korupci je pro africké země velmi nutný a naléhavý úkol, který by měl být ve středu zájmu všech afrických zemí. Vyslovil se v tom smyslu, že účastníci na summitu diskutovali také o budování zóny volného obchodu v Africe, volném pohybu obyvatelstva v Africe a volném toku komodit.

Tématem letošního summitu je „Zvítězit v protikorupční kampani: Udržitelná cesta k transformaci v Africe".

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZávěrečná řeč ABB před soudem   
Pridal tk Středa 31 leden 2018 - 02:26:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slavný soude, je mi těžko, přetěžko, nalézt důvody na svoji obhajobu.

Děkuji proto svém obhájci, že určité důvody nalezl a uplatnil je v můj prospěch.

Své činy jsem dělal vědomě a chci nést také plnou a veškerou odpovědnost za ně a odevzdaně přijmu trest, který bude pro mě nalezen.

Bylo by mně mnohem lehčí, slavný soude, kdybych mohl, do těch těžkých chvil, do kterých teď odcházím a které nastupuji, jít třeba jenom s osobním přesvědčením hrdinství a jeho glorioly, ale já myslím, že jediné statečné, co mohu udělat ještě, je to, když řeknu, zcela naze, pravdivě, bez příkras, všem:

Nedělejte to, co jsem dělal a udělal já.

Nedělejte to, leda, že byste byli blázni, nebo že byste se honili za falešným mučednictvím.

Slavný soude, je mně opravdu těžko říct něco víc.

Pokud jde o mě, věřím ve spravedlnost vašeho uvážení.

Ale dost žertů, není k nim ani důvod, ani příhodné místo. Co jsem, paní předsedkyně, právě přečetl, jsou jen mírně upravená slova ze závěrečné řeči, kterou před tehdejším Státním soudem v Praze pronesla doktorka Milada Horáková.

Je vůbec možné její tehdejší proces srovnávat s tím mým, dnešním? Nejspíš ne, je zde totiž jeden podstatný rozdíl: mnozí z těch, kteří byli tehdy v jednací síni Státního soudu přítomni, a možná dokonce většina z nich, byla o vině obžalovaných Horákové, Zemínové, Pecla a dalších upřímně přesvědčena, ať z důvodu své naivity, pomýlenosti nebo indoktrinace totalitní ideologií. Dnes tu nikdo takový není: všichni velmi dobře víme, že nejsou souzeny zločiny, kterých bych se snad byl dopustil, ale moje politická činnost, a cílem – jediným cílem – této justiční truchlohry je zastrašit mne a donutit stáhnout se z politického života.

Není tu tedy ve hře obsah toho, co jsem psal a vydával, případně říkal, ostatně soud ani předmětné „závadné“ knihy nepřečetl a je tedy jasné, jak malou důležitost i on sám přikládá jejich obsahu. Hraje se o něco jiného: o odpovědnost. Nikoli trestní, nýbrž morální, lidskou. Ano, paní předsedkyně, o vaši vlastní odpovědnost před tím, v co snad věříte a čemu jste sama přísahala a k čemu se zavázala v soudcovském slibu: jde tu o vás a vaše svědomí.

Zda budete ochotna, pod příslibem potenciálních karierních výhod, popřít obsah tohoto soudcovského slibu a vyjít vstříc tomu, co po vás žádá politický establishment. Nebo zda využijete beneficia své nezávislosti a rozhodnete jediným v demokracii možným způsobem, třebas i s risikem osobních důsledků, jichž jsme poslední dobou v této zemi stále častěji svědky: vzpomeňme šikany, jejímž terčem se stala vaše kolegyně Helena Králová nebo statečný soudce Vrchního soudu v Praze Pavel Zelenka, jemuž sám president republiky hrozil kárným stíháním pro to, že se postavil proti nezákonné praxi automatického potvrzování návrhů na příkaz k odposlechu a odmítl tyto závažné procesní vady dál přehlížet.

Věřím ve vás, paní předsedkyně, i když připouštím, že se mohu mýlit a že je docela dobře možné, že mne teď odsoudíte; večer si pak doma pustíte televisi a spravedlivě se rozhořčíte, protože vám ukážou příkoří, které Putinův režim působí ruskému disidentovi Alexeji Navalnému, s vědomím, že v naší zemi je něco podobného zhola nemyslitelné a nemožné.

Přeji vám, paní předsedkyně, abyste v sobě našla dostatek odvahy a odpovědnosti ke spravedlivému
rozhodnutí.

Jsem nevinen a žádám, abych byl obžaloby v celém rozsahu zproštěn.

V Praze dne 26. ledna 2018

Adam B. Bartoš

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 32 33 34
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3141 sec,0.0835 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,794kB