Čtvrtek 31 říjen 2019
Prý nejhorší smrt je smrt z vyděšení   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 06:24:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Anebo by se také dalo říct, s použitím už legendární filmové hlášky, "jen je nechme, ať se bojí". Toho vyděšeného kdákání je tady u nás, v naší krásné zemi, v posledních pár letech pořád víc a víc. Svůj strach až zděšení nám sděluje kde - kdo, od už přesčasově a kontraproduktivně sloužící poslankyni, jak někdo trefně napsal, Mirky Stojedničky Němcové, přes Báru Koloběžku Štěpánovou, která politiku pořád vnímá jako jeden velký mejdan, až po naši BIS, která svého času chtěla psát osnovy dějepisu na školách a naše Národní obrození považuje za nežádoucí a nedobrý panslavizmus.

Kdyby to nebylo tak, v podstatě opravdu strašné, bylo by úsměvné, jak nás straší strachem a jedním dechem dodávají, že máme prý strach, který nám někdo očkuje. Že se může vrátit autoritářský reřim "skrze strach cíleně vyvolávaný v lidech".

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bara-kolobezka-Stepanova-ma-strach-Muze-se-pry-vratit-autoritarsky-rezim-601368

Sami strach omílají a podsouvají společnosti, doslova straší (někteří a některé už jenom svým podobenstvím, výrazivem a děsnou rétorikou), vyvolávají téměř špionománii, naléhavě varují před nálety zase nějaké, tentokrát východní, mandelinky, kterou usilovně vyrábějí ve svých zpolitizovaných laboratořích. Raději ani nepitvat, na čí zadání a dle jakých a čích scénářů.

Mám za to, že má-li někdo strach, opravdové obavy, tak to rozhodně není běžný obyvatel tohoto státu, této země.

Nevystraší ho ani hnědokošiláč v roli vůdce milionchvilkařů, byť se o to snaží doslova vší silou. Ano, ten, který (podporován nějakým soudcem, sic!), by chtěl přepisovat pro změnu dějiny světa a tvrdí, že demokracie není vláda většiny! Ani hloučky zpovykaných, v Praze žijících, studentů a politických aktivistů, za vydatné pomoci naší - jejich veřejnoprávní televize, částí umělecké fronty v čele s Hrušínským, Smoljakem mladším a jiných zastydlých svazáků, dnes bůhvíkolikátými už v řadě odbojáři. No a samozřejmě všichni další pražskokavárníci, hnaní a motivovaní základním, nosným programem, kterým je nenávist k vítězům voleb, nerespektování výsledků těchto voleb. Ať už parlamenrních, nebo prezidentských.

Sami se bojí, až z nich padají ty nevábné a smrduté kostky nenávisti, protože jim s konečnou platností dochází, že mejdan na Hradě a ve státě vůbec, už dávno skončil. Občas se ještě nějaké párty konají na Kavčích Horách a v Senátu, ale i tady už čují, že roh hojnosti má také své dno a jejich zhovadilá zhýřilost začíná běžnému občanovi hodně vadit. Poněvadž jim to musí platit, ten občan, volič, koncesionář.

Má-li veselá i v myšlení tenkrát herečka Bára pocit, že se vzdáváme svobody, ať si své hloupé až pitomé, sobě vlastní, pocity ráčí vetknout za svůj rozjařený klobouček ("Už dnes má pocit, že se své svobody dobrovolně vzdáváme. Za koblihu a za tisíc korun ..."). Závidět důchodcům valorizace a přidání na důchodu těch tisíc korun a vydávat to za vzdávání se svobody, je hodně hnusné, herečko Štěpánová. Však nepotrvá až tak dlouho a i vy budete vděčna za tu tisícikorunu navíc ...

Svoboda, o které mluví ona a oni vůbec, ti, o kterých mluví též, ti co praktikovali a dovolovali („Neměli jsme kam se podívat, kde se inspirovat. Samozřejmě že se to dělalo divoce. A ano, vždycky se najdou lidé, kteří takové situace zneužijí“) divoké rozkrádání republiky, podvodné privatizace a restituce, kde rozhodně nepůsobil jako "kazišuk" ( https://www.parlamentnilisty.cz/…/Schwarzenberg-o-28-rijnu-… ) Schwarzenberg, spíše jako bordelmamá (ale vždy o tom mluvil jako o noblese, byť to byla, s prominutím, prasárna jedna z největších v našich dějinách), to je ta jejich svoboda, té se neradi vzdali a ještě se pokouší ji zachránit.

Nechte si to strašení, nevážení revolucionáři, nepodsouvejte nám svůj vlastní strach z napravování všech těch vašich divočin, co jste tu zavedli při svých divokých jízdách, i na koloběžkách, na Hradě a ve státě vůbec.

Lidé, občané, voliči, vám už na to nenaletí, už zjistili, že jste je podvedli, oklamali, zneužili jejich touhu po skutečné demokracii. Ano, té demokracii, kterou dnes začínáte popírat, kterou byste chtěli demontovat a zvráceně vykládat její základní principy. I za pomoci nějakých zběhlých studentíků teologie, kteří se pasují do role vůdců v příznačně hnědých košilích. I za přizvukování soudců některých, což už je důvod k obavám o nezávislost justice, ale rozhodně ne strach, tato společnost je v jádru zdravá a dokáže ještě eliminovat zvrácený "právní názor".

Ve společnosti obecně strach nepanuje, snad jenom mírné obavy z nich. Z těch, kteří už nemají tu moc drancovat republiku a dělají vše možné i nemožné, aby se jim ta moc vrátila. Třeba i nějakým divokým Majdanem, který jim má vrátit tu dobu zhýřilých mejdanů.

Šanci ale už nemají. Koloběžkáři vystrašení.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAž islám ovládne Evropu, holt tu pro ty trans-gendery, homosexuály a feministky nezbyde moc místa…   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 06:13:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Až islám ovládne Evropu, holt tu pro ty trans-gendery, homosexuály a feministky nezbyde moc místa… Někteří sluníčkáři jsou jen chudáci užiteční idioti, kteří nakonec půjdou pod nůž těch, kterým otevírají vrátka…

Takhle jsem se dlouho nepobavil. Mít v domě plyšové dětské hračky v podobě zvířat nebo lidí je v rozporu s islámem. V televizním rozhovoru, o němž informoval server The New Arab, to řekl náboženský poradce saúdskoarabského královského dvora šajch Abdalláh Mánia. Nebylo by lepší, kdyby řekl, že je v rozporu s islámem mít dětské nevěsty, podřezávat lidi a že se prorok Mohamed choval jako pedofil? To by ale nešlo, protože to by holt nebyl už islám.

Islám je obecně velmi „milé“ náboženství, které nevěřící („kufar“) považuje za podlidi, které je možné zotročit i zabít, ženy považuje za podřadné bytosti, homosexualitu trestá smrtí a smrtí trestá i odpadnutí od islámu. Prostě tolerance sama.

Až islám ovládne Evropu, holt tu pro ty trans-gendery, homosexuály a feministky nezbyde moc místa… Někteří globalisté to vědí a dělají to záměrně, někteří sluníčkáři jsou jen chudáci užiteční idioti, kteří nakonec půjdou pod nůž těch, kterým otevírají vrátka… No, my Češi se snad probereme, dokud je čas a vrátka zavřeme. Ale v západní Evropě je plyšákům už asi konec.

Autor: Jiří Kohoutek
Foto: poprava homosexuálů v IrákuSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon«Bílý bastardi! Jste v mý zemi !» útok imigrantů sekerou v Anglii   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 06:08:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V multikulturních zemích západní Evropy se množí rasistické útoky proti tuzemcům, zejména v oblastech, které imigranti již považují za svrchovaně své. Manchesterský soud tento měsíc uzavřel jeden z takových případů s prokazatelně rasistickým, ba genocidním podtextem, který se udál před dvěma lety.

Starší paní za volantem si u restaurace pákistánského imigranta Habibura Rahmana nepočínala zrovna obratně. Ten ji zahrnul takovými nadávkami, že na to jen tak nezapomene. Na ulici pracovali čtyři zahradníci při údržbě veřejné zeleně, kteří se paní zastali. To imigranta vytočilo, a pohrozil, že si přivede posily.

Zakrátko tu byla tlupa imigrantů s noži, sekerami, bodáky, kladivy. Když chtěli zahradníci utéct, imigrant-restauratér jim zahradil svým autem cestu. «Bílý bastardi, jste v mé zemi!», řval na ně. Nastalo peklo. Sekera směřovala na hlavu, naštěstí prorazila jen hrudník, další úder odsekl ruku. Jednomu zahradníkovi se z bitky podařilo dostat se k motorové pile. To zahradníkům zachránílo život. Imigranti se před motorovkou stáhli a utekli.

Soudy v těchto případech našlapují zlehka, a rozdávají osvobozující rozsudky a tersty jen při nižší hranici, aniž by narušily daný sociální status quo. Obdobně tomu je i nyní před manchesterským soudem...

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/10/20/uk-20-strong-gang-target-white-bastards-cut-off-mans-arm-axe/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin informoval o připravenosti výrazně snížit cenu plynu pro Ukrajinu   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 06:02:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko je připraveno jednat o dodávkách plynu na Ukrajinu za výrazně snížené ceny a také o tranzitu přes zemi. Ruský prezident to oznámil ve středu.

„Jsme připraveni na konstruktivní práci jak při čerpání plynu přes Ukrajinu, tak i při dodávce plynu na Ukrajinu, přičemž s výrazným snížením ceny - na rozdíl od té, za jakou ji spotřebitelé ruského plynu dostávají na Ukrajině nyní,“ oznámil Putin na tiskové konferenci poté, co skončila jednání s maďarským premiérem Viktorem Orbánem.

„Není pochyb o tom, že tento plyn je ruský. Žádný revers tam opravdu není. Hlavní je, že výhody Ukrajiny jsou zjevné – pro konečné spotřebitele, pro spotřebitelský trh, pro občany a pro ekonomiku jako celek,“ sdělil ruský prezident.

Ruský lídr se zmínil i o dalším kole konzultací ohledně plynu, které se konalo nedávno. Putin zmínil hodnocení závěrů, které řekli někteří úředníci Evropské komise.

„Známe hodnocení některých úředníků Evropské komise a Evropské unie ohledně toho, jak daná jednání probíhala. Naše hodnocení se liší. Myslíme si, že byly konstruktivní ze všech stran, tudíž i ze strany našich ukrajinských partnerů,“ zdůraznil prezident.

Je to absurdní

Rovněž se dotkl i soudního sporu kolem toho tématu. „Otázka výhradně v oblasti sporů arbitrážního charakteru je podle nás absolutně absurdní. Když se například pokusí předložit u ukrajinských soudů, aby Gazprom zaplatil 7 miliardů dolarů za to, že zajímá monopolní postavení na tranzitním trhu Ukrajiny a to i přesto, že Gazprom nic netranzituje, tranzitují ukrajinské společnosti,“ poznamenal Vladimir Putin.

„Je to jednoduše absurdní. Totéž se děje ve Stockholmu. Je nutné se této aburdity zbavit a obnovit všechny požadavky z obou stran,“ vyjádřil své přesvědčení.

Orbán o maďarské menšině

Maďarská menšina na Ukrajině trpí diskriminací, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán. „Co bychom měli dělat v takové situaci, kdy maďarská menšina v Zakarpatské oblasti (Ukrajiny, pozn. red.) trpí diskriminací a jejich životy jsou ohroženy? Trpí diskriminací ze strany zákona. A často je vystavována fyzickému násilí,“ sdělil Orbán na tiskové konferenci s Vladimirem Putinem.

Vetování deklarace NATO

Dnes informoval maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó, že Budapešť vetovala deklaraci stálých zástupců NATO o Ukrajině. Jak ministr řekl, učinili tak z toho důvodu, že dokument nezavazoval Kyjev dodržovat právo maďarské menšiny. Poznamenal, že Budapešť navrhla několik změn, které zavazují Ukrajinu plnit své závazky v souladu s mezinárodním právem. Tyto návrhy však byly zamítnuty. Szijjártó zdůraznil, že Maďarsko „nemělo jinou možnost, než vetovat prohlášení“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AmN6
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČlenství Maďarska v NATO nevylučuje spolupráci s Ruskem, oznámil Orbán   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:48:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarsko je členem NATO a Evropské unie a také tam zůstane. To však nevylučuje spolupráci na politické úrovni s Ruskem. Oznámil to maďarský premiér Viktor Orbán.

„Maďarská politika má zájem na tom, aby se všichni na světě zajímali o úspěch Maďarska. Zejména, aby o to měly zájem ty země, které jsou z regionálního hlediska pro nás klíčové. Patří tam tedy i spolupráce mezi Ruskem a Maďarskem. Maďarsko je samozřejmě členem NATO a Evropské unie a také tam i zůstane. To však nevylučuje možnost politické spolupráce s Ruskem. Usilujeme o to nyní a budeme usilovat i v budoucnu,“ pověděl Orbán po jednáních s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, který ve středu dorazil na jednodenní pracovní návštěvu do Budapešti.

Maďarský prezident rovněž dodal, že jeho země má zájem ve zlepšení vztahů mezi NATO a Ruskou federací.

Orbán o Tureckém proudu

Maďarský premiér Viktor Orbán rovněž sdělil, že by se Maďarsko chtělo připojit k plynovodu Turecký proud co nejdříve.

„Je pro nás důležité, aby plyn procházel přes území Maďarska z různých směrů. Čím dříve se můžeme připojit k Tureckému proudu, tím lépe, tudíž v této oblasti nebudeme zranitelní,“ vysvětlil Orbán na tiskové konferenci.

Poznamenal, že proces rezervace budoucích kapacit Open Season již dosáhl druhé fáze. „Doufám, že jakmile bude dokončena druhá fáze, začne i fáze třetí, kdy už bude možné distribuovat kapacity plynovodu. Chtěl bych, aby všechno proběhlo co možná nejdříve. Jak uvedl pan prezident, bude to možné začátkem příštího roku. Doufám, že budeme schopni dodržet tyto časové rámce a budeme moci oznámit fázi podávání otevřených přihlášek co nejdříve,“ uvedl premiér.

Putin o Maďarsku a Tureckém proudu

Účast Maďarska v Tureckém proudu je pro Maďarsko velmi zajímavá, pokud jde o zajištění energetické bezpečnosti země a zvýšení její role v evropském energetickém sektoru. Ruská federace pouze přivítá připojení maďarských partnerů k tomuto projektu, oznámil ruský prezident Vladimir Putin po jednáních s premiérem Maďarska Viktorem Orbánem.

Vladimir Putin po jednání s maďarským premiérem Viktorem Orbánem uvedl, že spolupráce mezi oběma zeměmi se nyní úspěšně rozvíjí a úrověň ekonomických vztahů to potvrzuje.

„Během několika let jsme vyvinuli mechanismus interakce na nejvyšší úrovni a soudě podle všeho to funguje úspěšně. Mám na mysli pokrok v našich obchodních a ekonomickcýh vztazích,“ řekl Putin.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AmNt

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBulhaři jsou vyděšení z ruských S-400: Bude to jako na Krymu a Sýrii!   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:37:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko získalo příslušné diplomatické povolení k přepravě S-400 do Srbska přes Bulharsko, uvedlo bulharské ministerstvo zahraničí. Ministerstvo tak komentovalo dřívější mediální zprávy, že 22. října se ve vzdušném prostoru Bulharska objevila ruská letadla An-124, která přepravovala S-400 do Srbska.

Bulharské ministerstvo zahraničí vysvětlilo, že povolilo let dvěma vojenským transportním letadlům s komplexy během stanoveného období v souvislosti se cvičením Slovanský štít a za přísného dodržování pravidel letu v bulharském vzdušném prostoru.

„Po obdržení požadovaných informací a v souladu se zákonem o civilním letectví a zákonem o překračování hranic a pobytu spojeneckých a zahraničních ozbrojených sil v Bulharské republice předložilo ministerstvo zahraničí ke schválení obdrženou žádost o diplomatické povolení k letu do příslušných bulharských struktur,“ uvedlo ministerstvo zahraničí.

Bulharská Atlantická rada dříve vyjádřila znepokojení kvůli přepravě S-400 do sousedního Srbska. Organizace vyjádřila obavy, že pokud systémy zůstanou na území Srbska, Bulharsko bude v oblasti dosahu raket.

„Značná část vzdušného prostoru nad západním Bulharskem, včetně Sofie, bude v raketové oblasti. To je v rozporu se zájmy naší země, která je spojencem NATO. Rusko již takové zóny má v pobaltských státech (poblíž Kaliningradu) a v Černém moři (poblíž Krymu), jakož i v Sýrii. Bylo zahájeno vytvoření takové zóny také na Balkáně?“ zaznělo dříve v Atlantické radě.

Atlantická rada rovněž pochybovala o tom, že vláda si je vědoma, jaké druhy zbraní chce Rusko přepravit.

„Při přijetí rozhodnutí o povolení přístupu do bulharského vzdušného prostoru, úřady věděly, že bude přepravována právě protiraketová divize S-400?“ uvádí se v prohlášení organizace na Facebooku.

Video: S-400 míří do Srbska

Minulý týden se objevilo video přepravy ruských systémů S-400 do Srbska. Komplex byl přesunut k účasti rusko-srbských cvičení Slovanský štít 2019, která proběhnou na letecké základně Batajnica.

Na videu je vidět, jak je oddíl ruských protiletadlových komplexů vykládán z letadla.
Slovanský štít 2019

Rusko-srbské cvičení Slovanský štít 2019 probíhá poprvé. Skládají se ze dvou etap: první se konala v září v ruské Astrachaňské oblasti, druhá proběhne do 29. října v Srbsku.

V průběhu manévrů S-400 Triumf a Pancir–S1 provádějí protivzdušnou obranu určitého území. Mají splnit úkoly na objevení, doprovod, klasifikaci a likvidaci vzdušných cílů podmíněného nepřítele.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AmGC

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon54 zemí silně podporuje Čínu   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:23:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 29. října místního času na jednání 3. výboru Valného shromáždění OSN o otázce lidských práv pronesl běloruský zástupce jménem 54 zemí společný projev. Pozitivně ohodnotil účinek opatření čínské ujgurské autonomní oblasti Xinjiangu (Sin-ťiang) proti terorismu a extrémismu, poukázal na to, že tato opatření účinně zajišťují základní lidská práva všech národností v Xinjiangu. Zejména zdůraznil, že se staví proti příslušným zemím, které politizovaly otázky lidských práv, a vyzval k zastavení bezdůvodného odsouzení Číny. Toto prohlášení je silným protiútokem proti některým zemím na Západě, které se snaží bojovat proti Číně prostřednictvím Xinjiangu, a také znovu dokazuje, že protiteroristické výsledky a rozvojová situace Xinjiangu dosáhly porozumění a uznání mezinárodního společenství.

Vzhledem k propagaci a přehnanému tvrzení Spojených států a dalších zemí, se Xinjiang stal zaměřeným „mezinárodním předmětem". Tyto země ze všech sil obtěžují Čínu prostřednictvím protiteroristických, náboženských věcí a záležitostí lidských práv v Xinjiangu. Spojené státy, Velká Británie, Německo a dalších více než 10 zemí nedávno předaly Výboru lidských práv Valného shromáždění OSN takzvanou „Spojenou deklaraci", ve které vyzvaly „Čínu, aby zastavila věznění ujgurských lidí a dalších muslimů".

Pokud se podíváme na společný projev Běloruska a dalších 53 zemí spolu s takzvanou „Spojenou deklarací", je zřejmé, že zemí, které podporují Čínu, je víc, jejich názory ztělesňují respektování základní skutečnosti Xinjiangu.

Například 54 zemí ve společném projevu poukázalo na to, že terorismus, separatismus a náboženský extrémismus vážně poškodil lid všech národností v Xinjiangu, bezohledně pošlapal práva lidu na život, zdraví, rozvoj a základní lidské právo; Xinjiang prostřednictvím založení centra pro odborné vzdělávání změnil místní bezpečnostní stav, účinně zajistil základní lidské právo lidu všech národností v Xinjiangu; v posledních 3 letech nedošlo v Xinjiangu k žádnému teroristickému incidentu; zmíněné země také ocenily Čínu, která při protiteroristické a protiextremistické práci respektovala a zajistila lidské právo.

Společný projev navíc ocenil Čínu, která trvá na otevřenosti a průhlednosti, pozvala diplomaty všech zemí, úředníky mezinárodních organizací, novináře a další, aby navštívili Xinjiang. V projevu se uvádí, že tito návštěvníci viděli kompletně jiný Xinjiang než ten popisovaný západním médiem. Proto vyzvali související země, aby zastavily bezdůvodné očerňování Číny pomocí nepotvrzených informací, také vyzvali orgán OSN pro lidské právo a další orgány, aby pracovaly objektivně a na základě pravých a spolehlivých informací. To dokazuje, že otevřenost a průhlednost čínské vlády v otázce Xinjiangu dosáhly uznání lidí.

Bělorusko a další země podporují Čínu v otázce Xinjiangu, protože plně uznávají výsledky Xinjinagu v oblasti boje proti terorismu a v oblasti ekonomického a sociálního rozvoje, kromě toho, také nesouhlasí s některými západními zeměmi, které zavádějí dvojitý standard v otázce lidského práva a zasahují do vnitřní politiky jiné země pod jménem lidského práva. Skutečnost už dokazuje, že vláda Xinjiangu podniká prevenční opatření proti terorismu a extrémismu, maximálně zajistila práva všech 25 milionů lidí v Xinjiangu na život, rozvoj a další základní práva. Je to důležitý přispěvek Číny k mezinárodním protiteroristickým záležitostem, také nabízí mezinárodnímu společenství, včetně západních zemí, užitečné zkušenosti. Díky pevné a silné skutečnosti mezinárodní společenství nesouhlasí s názory dotyčných západních zemí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský stálý zástupce v OSN ostře kritizoval Spojené státy a další země za vměšování se do čínské vnitřní záležitosti   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:20:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy Čínského rozhlasu pro zahraničí čínský stálý zástupce v OSN pan Zhang Jun (Čchang-jün) 29. října kritizoval Spojené státy a další země za nepravdivá slova ohledně otázky čínské ujgurské autonomní oblasti Xinjiang (Sin-ťiang) na zasedání OSN.

Pan Zhangjun zdůraznil, že americké neoprávněné obvinění vůči Číně a násilné vměšování se do čínské vnitřní záležitosti provokují konfrontaci. Čína se rozhodně staví proti tomu a absolutně toto nepřijala. Čínské preventivní opatření proti terorismu a likvidace extrémismu je uskutečňováno na základě příslušného zákona a s podporou čínských občanů. To není otázka lidského práva ani to není v souladu s rasovou diskriminací. Varujeme USA a další země, aby nestály na opačné straně mezinárodního společenství a aby ani nechodily dále a dále nesprávnou cestou. Žádná síla nemůže zastavit pokrok čínského lidu a čínského národa. Čína bude určitě ještě lepší v budoucnosti.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPředčasné volby způsobily nový příběh „britského odchodu z EU"   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:19:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dolní sněmovna britského parlamentu 29. října místního času s výsledky 438 hlasů pro, 20 hlasů proti schválila návrh premiéra Borise Johnsona na předčasné uspořádání voleb dne 12. prosince letošního roku. Vzhledem k tomu, že žádná politická strana nemůže v Dolní sněmovně dosáhnout absolutní výhody, aby vedla proces „odchodu z EU", mnoho dohod dvou britských vlád o „odchodu z EU" v Dolní sněmovně selhalo. Proto je předčasné uspořádání voleb v současnosti nejlepší volba pro zrušení mrtvého bodu „odchodu z EU".

Ale předčasné uspořádání voleb má také jiné výsledky, tj. struktura Dolní sněmovny se neskutečně změní, to znamená, že britský „odchod z EU" znovu padne do mrtvého bodu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrancouzský prezident a další státní představitelé se zúčastní 2. Čínského mezinárodního dovozního veletrhu   
Pridal tk Čtvrtek 31 říjen 2019 - 05:18:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy tiskové agentury Nová Čína mluvčí čínského ministerstva zahraničních věcí paní Hua Chunying (Chua Čchun-jing) 30. října oznámila, že se bude konat 2. Čínský mezinárodní dovozní veletrh v Šanghaji v době od 5. do 10. listopadu. Na pozvání čínského prezidenta pana Xi Jinping (Si Ťin-pching) se zúčastní slavnostního zahájení veletrhu a dalších příslušných akcí francouzský prezident pan Emmanuel Macron, řecký premiér Kyriakos Mitsotakis, jamajský premiér pan Andrew Holness a srbská premiérka Ana Brnabicová.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 28 29 30
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2262 sec,0.0758 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,816kB