Pátek 01 květen 2020
Jak podpořit svojí zemi v době ekonomické krize? Hlasujte peněženkou!   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:39:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak podpořit svojí zemi v době ekonomické krize? Hlasujte peněženkou! Místo amerického homo piva Staropramen a Bráník pijte český Budvar a Pardál. Místo německých jogurtů Zott jezte české z Valašska a Chocně. Místo internetu od duhové Vodafonu využívejte českého lokálního poskytovatele….

Po uměle vyvolané epidemii začíná nyní předpokládaná ekonomická krize. Ta bude velmi hluboká a mnoho lidi přijde o práci, bydlení a dosavadní životní standart.

Ekonomická krize je celosvětová, ale i tak má každý možnost svým chování zmírnit dopady na své okolí, zemi a tedy i na sebe samotného.

Například změnou svého obvyklého spotřebního chování. Místo globalistických značek si začít kupovat ty skutečně české. Místní pobočka globální korporace totiž nejenom odvede zisky do zahraničí, ale ještě tu obvykle masivně podporuje proti českou agendu jako imigraci, LGBT++P , či feminismus a další totalitní ideologie.

Podívejme se do běžného života. Kupujete si k snídaní jogurty? Zkuste si místo německých jogurtů Zott, nebo francouzských Danone, oboje je vyráběné v zahraničí!, koupit české jogurty z Valašského Meziříčí, Chocně, nebo Jižních Čech! Pochutnáte si určitě stejně (možná dokonce lépe!) a podpoříte české zemědělce, dáte práci českým lidem ve výrobě, vydělá si česká firma a ta tu zaplatí daně, které se třeba použijí na opravu silnice. Nebo náš tradiční nápoj pivo. Proč si kupovat americký Staropramen, Bráník, nebo Ostravar? To chcete podporovat jejich americké vlastníky, kteří vám sem zavlékají masivní propagandu LGBT++P agendy. (Staropramen je tradiční sponzor Prague pride a prosazuje manželství pro homosexuály a adopci dětí pro homosexuály).

To já si mnohem raději dám české pivo z Budvaru (mají i levnější značku Pardál). Totéž platí i o dalších potravinách. Můžete jíst české sušenky a né globalistické značky Opavia a Sedita (vlastní nadnárodní koncern Mondelez), který rovněž podporuje u nás Prague pride. Totéž ale platí třeba o připojení k internetu. Musíte mít připojení od UPC, který vlastní “duhový” Vodafone? Neudělá vám stejnou službu místní poskytovatel internetu?

Jsou možná výrobky, kde nyní českou volbu nemáme, ale většinou ano. Nenechte se pořád rozeštvávat proti sousedům a své zemi podivnými rozvratnými menšinami a jimi vlastněnými medii. Přemýšlejte a hajte důsledně své vlastní zájmy! Váš zájem je nyní i ekonomická prosperita naší země! A té můžete svým každodenním chování výrazně napomoci!

VIP
Zdroj: Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecké mešity jsou před bankrotem a žádají vládu o finanční záchranu   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:34:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tisíce “německých” mešit jsou údajně před bankrotem. Kvůli koronavirové karanténě ztratily prý příjmy od věřících a nemohou si dovolit platit nájmy, splácet půjčky a platit své zaměstnance. Situaci nenahrává ani nízká cena ropy, kdy sponzoři vývozu islámu do Evropy jako Saudská Arábie a Katar mají najednou finanční potíže. Navíc mešity budou většinou zavřené i o ramadánu, který začal 25. dubna, kdy věřící dávali největší finanční dary.

Proto předseda Ústřední rady muslimů Aiman Mazyek požaduje, aby mešity zachránily německá vláda a zemské vlády a poskytly jim nevratnou dotaci. Požadavek muslimů na peníze od německých daňových poplatníků podporují i hlavní německá media, která jsou nyní plná “spontánních” rozhovorů s muslimskými předáky. Již dnes německý daňový poplatník platí skoro polovinu všech nákladů na provoz muslimských mešit a organizací prostřednictvím příspěvků “náboženským obcím”. Nyní bude muset sáhnout do peněženky ještě hlouběji.

KPI
Zdroj: Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMimořádná zpráva MZ pro BIS, policii a Českou televizi   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:30:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Měříme všem stejně?

Ministerstvo zahraničních věcí odeslalo odpověď na ruskou nótu, kterou považujeme za nepatřičnou, protože se ohrazuje proti práci nezávislých médií.

ČR plní a bude i nadále plnit veškeré své závazky vyplývající z mezinárodního práva. Není pravda, že by Česko jakkoliv tyto závazky porušilo. V České republice platí svoboda tisku a zákaz cenzury podle Listiny základních práv a svobod. Do těchto svobod ministerstvo zahraničních věcí nezasahuje a zasahovat nebude. Odmítáme, aby se o to pokoušel cizí stát. Upozorňujeme také na Smlouvu o přátelských vztazích mezi Českem a Ruskem, kde se smluvní strany zavázaly, že se nebudou vměšovat do vnitřních záležitostí druhého státu.

Zuzana Štíchová
Tisková mluvčí a Ředitelka Odboru komunikace MZV


Je smlouva platná i pro Českou republiku, nebo je to jen cár papíru?

Je smlouva platná i pro ministerstvo vnitra a eurokomisařku Jourovou?


My, nezávislá média v České republice pevně věříme, že extremistický seznam Evropských hodnot převzatý ze Slovenska jakousi partičkou lidí, bude takto posuzovat i eurokomisařka Jourová, Václav Moravec a jakýsi analytik Vrábel, nepřetržitě vyhrožující českým nezávislým médiím. Pevně věříme, že co doporučuje ministr Petříček Rusku, platí především na Českou republiku!

A je nutné upozornit na nový zvyk, že každý web, který netleská Evropské unii by měl být vyhladověn a zrušen není heslem Ruska, ale komisařky Jourové a Vrábela.

Dále, je ve Smlouvě i to, že Řeporyjec Novotný, Kolářové a Votápek nesmí urážet Rusko?

Takže vážně nedělá ministr Petříček ostudu a bude měřit všem stejně: jak doma, tak v zahraničí?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3253-mimoradna-zprava-mz-pro-bis-policii-a-ceskou-televizi
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVláda ohledně hadrů přes ksicht: Krok vpřed, dva kroky vzad   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:24:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nosit roušky nebudou od pátku muset děti od dvou do sedmi let v mateřských školách nebo dětských skupinách nebo za určitých podmínek umělci provádějící autorské dílo. Povinnost se nově nebude vztahovat také na moderátory a redaktory vystupující v rozhlasových či televizních pořadech ve studiu a bez hostů nebo na osoby, jejichž aktuální duševní stav dodržování zákazu neumožňuje.

Z povinnosti nošení hadrů přes ksicht se zvláštním vládním výnosem dále vyjímají akvarijní rybky, psi, kočky a dokonce i brouci a motýli. My ostatní si počkáme nejméně do konce června.

Nikde jsem nenašel, jestli mohu souložit bez roušky a pokud ne, jaká bude pokuta. S rouškou se blbě líže.

Jinak si Hamáček s Prymulou dále užívají svých hvězdných dnů a nehodlají se jen tak vzdát. Zvlášť když podstatná část ovčího stáda jim za to stále líbá zádel a volá po ještě přísnějších opatřeních.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17067/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo americké zpravodajské služby skutečně věděly o „čínském“ viru?   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:15:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hybridní válka 2.0 proti Číně, bipartijní americká operace, již dosahuje svého vrcholu. Na základě celospektrální informační války 24/7 obviňují Čínu ze všeho, co souvisí s koronavirem - a zdvojnásobují úsilí ve své diverzní taktice proti jakékoli informované kritice prachbídné připravenosti Ameriky.

Panuje hysterie, jak se dalo předpokládat. A to je pouze začátek.

Soudy budou zaplaveny žalobami, to je jisté - jako například právní skupina Berman (spojená s demokraty) a Lucas-Compton (spojení s republikány) v Jižním distriktu na Floridě. Stručně řečeno: Čína musí vysolit tuny peněz. A to minimálně 1,2 bilionu dolarů, což je - surrealisticky a ironicky - stejná částka, jako americké krátkodobé státní obligace, které má v držení Peking. Jak si nárokuje soud v Texasu, může jít až o sumu 20 bilionů dolarů.

Případ soudního stíhání, jak nám nezapomenutelným způsobem připomněl Scott Ritter, je jak vystřižený z Monty Pythona. Funguje to přesně takhle:

„Pokud váží stejně jako kachna...

...je vyrobená ze dřeva!“

„A proto...“

„je čarodějnice!!!!!“

Z hlediska hybridní války 2.0 se současný směr ve stylu CIA ukazuje takto: zlá Čína nám nikdy neřekla, nám, civilizovanému Západu, že se objevil nějaký hrozný nový virus. Kdyby nám to řekli, měli bychom čas se připravit.

Dosud nám lhali a klamali nás. Mimochodem, to je typický rys CIA podle samotného Mike Pompea - „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe). Všechno zatajovali. Cenzurovali pravdu. Chtěli, abychom se všichni infikovali. Nyní musí platit za všechny ekonomické a finanční škody, které jsme utrpěli, a za všechny mrtvé lidi z naší země. Je to chyba Číny.

Veškerý tento humbuk nás nutí, abychom se znovu zaměřili na konec roku 2019 a zjistili, co americké zpravodajské služby tehdy skutečně věděly o tom, co bylo později označeno jako Sars-Cov-2.

„Žádný takový produkt neexistuje“

Zlatým standardem zůstává zpráva na ABC News, podle níž zpravodajské služby varovaly již v listopadu 2019 prostřednictvím Národního střediska pro lékařské zpravodajství (NCMI), dceřiné společnosti Obranné zpravodajské agentury Pentagonu (DIA), před novou smrtící nákazou, která se vymyká kontrole ve Wu-chanu, na základě „podrobné analýzy, sestavené podle komunikačních prostředků a satelitních snímků“.

Nejmenovaný zdroj řekl společnosti ABC, že „analytici dospěli k závěru, že by se mohlo jednat o katastrofální událost“, a že informace od rozvědky byla „mnohokrát předána“ agentuře DIA, sboru náčelníků štábů Pentagonu a dokonce i Bílému domu.

Není divu, že Pentagon byl nucen vydat příslovečné zamítavé prohlášení – pentagonským způsobem, a to prostřednictvím plk. R. Shane Dayeho, šéfa Národního střediska pro lékařské zpravodajství (NCMI): „V zájmu transparentnosti během této současné krize veřejného zdraví můžeme potvrdit, že zprávy podávané médii o existenci/vydání produktu/vyhodnocení Národního střediska pro lékařské zpravodajství, týkající se koronaviru, z listopadu 2019, nejsou správné. Žádný takový produkt ze strany NCMI neexistuje.“

Pokud by takový „produkt“ existoval, kolem šéfa Pentagonu a bývalého lobbisty Raytheonu Marka Espera by se utahovala smyčka. George Stephanopoulos z ABC se ho na to dle očekávání dotazoval:

Otázka: „Obdržel Pentagon vloni v listopadu od Národního střediska pro lékařské zpravodajství vyhodnocení zpravodajské služby o COVIDU v Číně?“

Esper: „Hm, nemůžu si vzpomenout, Georgi,“ (...) „Ale máme mnoho lidí, kteří to pozorně sledují.“

Otázka: „Toto hodnocení bylo provedeno v listopadu, a na začátku prosince bylo předáno NSC (Národní bezpečnostní radě), aby posoudila dopad na vojenskou připravenost, což by pro vás bylo samozřejmě důležité, a možné rozšíření ve Spojených státech. Takže byste jistě věděl, zda proběhlo v prosinci předání informace Národní bezpečnostní radě, že ano?“

Esper: „Ano“ (...) „Nejsem si toho vědom.“

Takže „žádný takový produkt neexistuje“? Je to podvrh? Je to past ze strany deep state/CIA na Trumpa? Nebo podezřelé osoby jako obvykle lžou ve stylu CIA?

Pojďme přezkoumat základní informace. 12. listopadu byl manželský pár z Vnitřního Mongolska přijat do pekingské nemocnice, kde podstoupil léčbu plicního moru.

Čínské Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) veřejně oznámilo na platformě Weibo - čínský Twitter - že je „extrémně nízká“ pravděpodobnost, že by z toho vznikla novodobá epidemie. Pár byl poslán do karantény.

O čtyři dny později byl diagnostikován třetí případ plicního moru: muž pocházel také z Vnitřního Mongolska, nebyl spřízněný s manželským párem. Dvacet osm lidí, kteří byli s mužem v úzkém kontaktu, bylo umístěno do karantény. Nikdo neměl příznaky moru. Plicní mor má symptomy respiračního selhání, které se podobá zápalu plic.

Přestože centrum CDC znovu opakovalo, že „není třeba obávat se rizika infekce“, mnoho lidí tomu samozřejmě nedůvěřovalo. Centrum CDC veřejně potvrdilo tyto případy plicního moru 12. listopadu. Ale poté Li Jifeng, lékařka z nemocnice Chaoyang, kde trojice z Vnitřního Mongolska podstupovala léčbu, zveřejnila soukromě na WeChat, že byli poprvé převezeni do Pekingu 3. listopadu.

Klíčový fakt, který později z příspěvku lékařky Li Jifeng odstranila cenzura, byl tento: „Jsem velmi dobře obeznámena s diagnostikou a léčbou většiny respiračních nemocí (...). Tentokrát jsem však stále zkoumala, ale nemohla jsem přijít na to, jaký patogen způsobil zápal plic. Pouze jsem si pomyslela, že to je vzácný stav, a nezískala jsem mnoho informací, pouze anamnézu pacientů.“

I kdyby tomu tak bylo, klíčový bod je to, že ve všech třech případech se zdá, že onemocnění bylo způsobeno zjistitelnými bakteriemi. Covid-19 je způsoben virem Sars-Cov-2, nikoli bakterií. První případ onemocnění Sars-Covid-2 byl diagnostikován pouze ve Wu-chanu v druhé polovině prosince. Teprve minulý měsíc byli čínští vědci schopni trasovat první skutečný případ Sars-Cov-2 - a to ke dni 17. listopadu, několik dní po diagnostikování trojice z Vnitřního Mongolska.

Přesně vědět, kde hledat

Není pochyb o tom, že by americká zpravodajská služba, v tomto případě NCMI, nevěděla o tomto vývoji v Číně, pokud zvážíme, že CIA provádí špionáž, a vzhledem k faktu, že tyto diskuse byly zveřejněny na Weibo a WeChat. Pokud tedy „produkt“ NCMI není podvrh a skutečně existuje, je to známka toho, že již v listopadu zjistili informace o určitých vágních případech plicního moru.

Takže varování - které obdržela agentura DIA, Pentagon, Národní bezpečnostní rada a dokonce i Bílý dům - se týkalo těchto případů. Zřejmě se to netýkalo koronaviru.

Nabízí se palčivá otázka: jak mohlo středisko NCMI vědět vše o virové pandemii ještě v listopadu, když čínští lékaři diagnostikovali první případy nového typu pneumonie až 26. prosince?

Dále se nabízí velmi zajímavá otázka, proč se NCMI v prvé řadě tak zajímalo o tuto konkrétní chřipkovou sezónu v Číně - počínaje pacienty s plicním morem, léčenými v Pekingu, až po první příznaky „vypuknutí záhadné pneumonie“ ve Wu-chanu.

Koncem listopadu a začátkem prosince byly na klinikách ve Wu-chanu patrné náznaky mírně zvýšené aktivity. Ale v té době nikdo - ani čínští lékaři nebo vláda, nemluvě o zpravodajských službách USA - nemohli vědět, co se ve skutečnosti děje.

Čína nemohla „ututlat“ to, co bylo 30. prosince označeno jako nová nemoc, a náležitě to oznámila Světové zdravotnické organizaci (WHO). 3. ledna šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci onemocnění (CDC) Robert Redfield kontaktoval nejvyššího čínského představitele CDC. Čínští lékaři sekvenovali virus. A teprve 8. ledna bylo zjištěno, že jde o Sars-Cov-2, který vyvolává Covid-19.

Tento řetězec událostí ještě jednou otevírá mocnou Pandořinu skříňku. Připomeňme si dobře načasovanou simulaci Event 201; úzký vztah mezi Nadací Billa a Melindy Gatesových a Světovou zdravotnickou organizací (WHO), jakož i Světovým ekonomickým fórem a univerzitou Johnse Hopkinse v Baltimoru, včetně Bloombergovy školy veřejného zdraví; digitální ID/kombo vakcína ID2020 projekt Dark Winter (Temná zima) - který simuloval biologický útok neštovicemi na USA předtím, než byl v roce 2001 obviněn Irák z antraxového útoku; američtí senátoři začali prodávat po brífinku CDC cenné papíry za dumpingové ceny; více než 1 300 generálních ředitelů a šéfů opustilo v roce 2019 svá pohodlná bidla, „předpovídali“ celkový kolaps trhu; Fed sypal peníze již v září 2019 - jako součást QE4 (tj. čtvrté kolo kvantitativního uvolňování).

A poté, když se začala validovat zpráva z ABC News, vstoupil do toho Izrael. Izraelské zpravodajské služby potvrdily, že je zpráva od americké rozvědky skutečně v listopadu varovala před potenciálně katastrofickou pandemií ve Wu-chanu (znovu si připomeňme: jak to mohli vědět již druhý týden v listopadu, tak brzy na začátku hry?) A také spojenci NATO byli varováni v listopadu.

Sečteno a podtrženo, je to horké: Trumpova vláda, stejně jako CDC, dostaly varování nejméně čtyři měsíce dopředu - od listopadu do března - kvůli řádné přípravě, až se epidemie Covid-19 rozšíří v USA. Přitom pro to nic neudělali. Celý případ je odhalen - „Čína je čarodějnice!“

Kromě toho sdělení izraelských zpravodajských služeb potvrzuje něco mimořádného: americké zpravodajské služby věděly o Sars-Cov-2 zhruba jeden měsíc před tím, než lékaři v nemocnici ve Wu-chanu potvrdili první případy nákazy. Zřejmě nějaké božské vnuknutí.

K tomu by mohlo dojít pouze tehdy, kdyby americké zpravodajské služby s jistotou věděly, že předchozí sled událostí nutně povede k „záhadné, prudce se šířící nákaze“ ve Wu-chanu. A nejen to: věděly přesně, kde mají hledat. Nikoli ve Vnitřním Mongolsku, ani v Pekingu, ani v provincii Guangdong.

Není na škodu položit si znovu stejnou otázku: jak mohly americké zpravodajské služby vědět o nákaze jeden měsíc před tím, než čínští lékaři detekovali neznámý virus?

Mike Pompeo - „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe) - zřejmě celou hru vyzradil, když veřejně pronesl, že Covid-19 je „živé cvičení“. Navíc ke zprávám na ABC News a sdělení izraelských zpravodajských služeb je jediným možným logickým závěrem, že Pentagon - a CIA - věděly dostatečně dopředu, že pandemie je nevyhnutelná.

To je pistole, ze které se ještě kouří. A nyní vláda Spojených států plnou vahou zakrývá všechny výchozí body tím, že proaktivně a retroaktivně dává vinu Čínu.

Pepe Escobar

What Did U.S. Intel Really Know About the ‘Chinese’ Virus? vyšel 21. dubna 2020 na unz.com. Překlad v ceně Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/05/8293-co-americke-zpravodajske-sluzby-skutecne-vedely-o-cinskem-viru.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKyjev: Vraždění Arménů nebyla genocida   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:07:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinské ministerstvo zahraničí rozeslalo představitelům země oficiální dopis, ve kterém je vyzývá k neúčasti na akcích spojených se 105. výročím genocidy Arménů v Osmanské říši. Žádá také, aby v této souvislosti nebyl používán termín „genocida“. Ministerstvo stanovisko vysvětluje současnými vztahy země s Tureckem a postojem Arménie, která nepovažuje hladomor na Ukrajině za genocidu.

Dokument je datován 23. března a podepsal ho viceministr Vasyl Bodnar. V souvislosti s tragickými událostmi v Osmanské říši a možnými vzpomínkovými akcemi na Ukrajině, vezměte prosím v úvahu, že stanovisko našeho státu zůstává neměnné - Ukrajina události nevnímá jako „genocidu arménského národa“ – napsal viceministr. Odvolává se také na rezoluci OSN z 9. prosince 1948 a právní charakteristiku genocidy. Podle vyjádření ukrajinská strana co nejvýrazněji říká, že v případě vraždění Arménů její znaky nebyly naplněny. Takové konstatování ovšem zpochybňuje i tvrzení Ukrajinců o hladomoru jako genocidě a výtku Arménii, že takovou charakteristiku nepřijímá. Snaha Kyjeva o vstřícnost vůči Turecku a prezidentovi Recepu Erdoğanovi je i snaha využít Turecko a Krymské Tatary v destabilizaci Krymu.

Foto: V letech 1915 až 1918 vyvraždila tehdejší Osmanská říše přibližně 1,5 milionu Arménů.

Jan Urbach
Zdroj: Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMršit demokracii u nás bude též Evropská komise   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 04:02:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Psal jsem o tom už mnohokrát a naposledy též v článku Co spočívá na dně vědomí Zdeňka Svěráka. Totiž o tom, že demokracie skutečná a nikoli liberální či jakákoli jiná, pociťující neodolatelnou potřebu k výrazu demokracie ještě cosi přidávat, předpokládá rovnost podmínek subjektů, které v politickém životě jednotlivých státu fungují, z nichž nejdůležitější je rovnost jejich mediálních možností, pokud jsou počty jejich příznivců, členů či voličů přiližně totožné. Psal jsem, že v současném západním světě a tedy i u nás, je tato podmínka hrubě karikovaná faktem, že ze dvou hlavních početně zhruba stejně silných politických táborů, z nichž jeden je spíš proamerický a druhý proruský a proslovanský, či podle nejsoučasnějšího měřítka jeden protikoněvovský a druhý prokoněvovský, se podpory jednoho procenta lidstva, to je Sorosů, Rotschildů a Gatesů, dostává výhradně jen táboru prvnímu, zatímco tábor druhý píská kudlu. Jen díky této finanční podpoře jednoho procenta může tábor první, jedním procentem podporovaný, vydávat téměř všechny naše deníky a týdeníky, může ovládat všechny naše rozhlasové a televizní společnosti, může dál a do nekonečna vydávat Respekty a Reflexy, které by bez této podpory musely finančně zahynout do jednoho měsíce či ještě dřív, zatímco tábor druhý, nikým nepodporován, vzdoruje nevídané profesionální mediální převaze svého soupeře ze svých posledních úkrytů v podzemí amatérského internetu.

Psal jsem, že touto totální nerovností obou našich existujících politických táborů je idea demokracie, předpokládající rovnost podmínek ( v demokracii jsou si všichni lidé rovni), týkající se i rovných podmínek mediálních, hrubě zkarikována, a že konečným cílem tohoto zkarikování nemůže být nic jiného, než demokracii zlikvidovat a nastolit režim jedné strany. Přesně podle dikce Orwellova románu 1984 a též podle výroku někdejšího amerického prezidenta Reagana: „Až se v Americe objeví fašisté, budou si říkat liberální demokraté“.

Zatím jsme měli za to, že za zmršením demokracie stojí ono už zmíněné jedno procento, a tedy skupina víceméně soukromá, která se svojí pomocí výhradně jen jedné straně politického boje pochopitelně nikde nechlubí, protože přece jen cítí, že tahleta její činnost ve prospěch „jen někoho“ přece jen tak úplně košer není.

Za co se ale stydí skupina soukromá a utajená, se vůbec nehodlá stydět skupina veskrz veřejná, jíž je Evropská unie, přesněji pak její nadnárodní orgán Evropská komise.

Ta totiž, bez jakéhokoli uzradění či okolků oznamuje v těchto dnech světu, že se v ní rodí plán, který ma za cíl ochranu demokracie před hybridními hrozbami – a na starosti má prý ten plán Věra Jourová.

Už jsme se naučili tomuto příšernému novozápadnímu jazyku rozumět, takže si shora uvedené pohotově překládáme do řeči normálních lidí takto: jde o plán, který má jedinou pravdu severoatlantickou zbavit konfrontace s pravdou skutečnou – čímž pro nás i pro naše vnuky zůstane jen ta pravda jediná – ta severoatlantická, ČILI LEŽ.

Však to také další řádky plánu dotvrzují: čtěte: Mezi hybridní hrozby patří dezinformace, šíření konspirativních teorií a nenávistného obsahu.

Už jste si to přeložili, ano?

Takže můžeme jít dál: A tady už to máme přímo na talíři: CÍLEM JE REGULACE INTERNETU. Ale pozor: Podle Věry Jourové tohle nestačí, musíme prý dělat víc. Vedle plánu Digital services Act, který se má zabývat zejména oním zatroleným internetem, se v příštích měsících vytvoří též Akční plán pro demokracii (Democracy Action Plan), který má v mnohém Digital Services Act doplňovat, a jeho představení je, stejně jako plánu Digital services Plan, naplánováno na konec roku 2020.

Podle Jourové má tento Democracy Action Plan tři hlavní cíle:

-Posílit svobodu a nezávislost médií (přeloženo: ochránit je před konfrontací s pravdou)
-Rozšířit odpovědnost mediálních a on-line platforem (přeloženo: pohrozit tresty lidem, kteří pravdu šířící weby za cenu osobních obětí drží při životě.
-Ochránit demokratické procesy a instituce (přeloženo: zbavit je konfrontace s pravdou)

A teď zbystřete pozornost: NA ZAČÁTKU BŘEZNA UVOLNILA EVROPSKÁ KOMISE 5,1 MILIONŮ EUR, KTERÉ MAJÍ EVROPSKÝM MÉDIÍM POMOCI VYROVNAT SE SOUČASNÝMI PROBLÉMY (přeloženo: s pravdou těch několika skutečnou pravdu šířících podzemních a amatérských internetových webů, protože pravda, jak se ukazuje, dokáže vzdorovat miliardám eur i dolarů, má-li tu nejnepatrnější možnost se i na tom nejskromnějším prostoru umísit.

Takže, to, co má Evropská komise do konce tohoto roku zařídit, je zakroutit krkem těmto pravdu vyslovujícím webům, a tím i pravdě jako takové.

A to, jak se v jejím plánu uvádí, i „s pomocí větší mobility mladých novinářů“ (přeloženo: když se dáš chlapče a děvče k nám, je ti bezplatné cestování po celém světě zaručeno)

Četli jste už někdy křiklavější příklad korumpování mladých lidí, než je v této jediné větě vyjádřeno?
Ale co byste vlastně chtěli od organizace, kde korumpování lidí už jen jejich stronomickými platy je tím nejběžnějším a nejtypičtějším, co na ní až donedávna bylo k povšimnutí.

Teď je to ale horší. Teď se ta organizace chystá popravit nejen svobodu informační a nejspíš i jinou, ale i pravdu. Tu Masarykovu i tu vyjádřenou Janem Husem: „Pravda tě osvobodí od ďábla, od smrti duše i od smrti věčné“.

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPiráti a TOP 09 plivou na památku rudoarmějců, kteří nás osvobodili od nacismu   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 03:57:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To je vážně neuvěřitelné. Zastupitelský klub Pirátů v Praze 6 navrhuje prodat sochu maršála Koněva, který se podílel na osvobození Prahy od německých okupantů, Ruské federaci. Je to ještě odpornější v těchto dnech, kdy si připomínáme osvobozování naší země Rudou armádou. Při osvobozování Československa padlo na 140 tisíc rudoarmějců. Takže Ondřej Kolář z TOP 09 a Piráti nejen poplivali památku těch, kteří nás osvobodili od nacismu, ale Piráti chtějí navíc od Ruska, aby platilo za to, že nás rudoarmějci osvobodili od nacistických zrůd? To je opravdu odporný cynismus a hnus.

Kroky vedení Prahy 6 jsou součástí postupného přepisování dějin v zájmu vymazání významu obětí ruského národa. Probíhá to, před čím varoval po válce prezident Beneš. Fakticky se relativizuje výsledek druhé světové války.

Není náhoda, že ve stejné době probíhá faktický pokus o prolomení Benešových dekretů. Političtí pohrobci Třetí říše těží z toho, že již nežijí pamětníci, a cílevědomě pracují na revizi výsledku druhé světové války.

Autor: Radim Fiala

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘeholníci poskytli imigrantovi ubytování. Vrhl se na ně s nožem   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 03:54:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Všichni už dobře víme, co jsou imigranti zač. Zkušeností je až přespříliš. Nikdo už není odkázán na vymývání mozků politickou propagandou bruselské věrchušky a normalizačního mainstreamu. Přesto jsou tací, kteří se poučí, až když je pozdě.

Řeholníci ze štrasburského Kláštera Sv. Jana se dali obměkčit 19-letým afghánským imigrantem (před rokem ještě "sirotkem" a "dítětem" bez doprovodu), kterému byla v důsledku koronaviru zavřena ubytovna, a poskytli mu přístřeší v klášteře. Se zlou se však potázali.

Když mu jednoho dne kněz-řeholník poukázal na to jaký ve své cele udělal bordel, azylant na něj ihned vystartoval s nožem. Tak tak, že ho ostatní zadrželi a přivolali policii. Kriminální služba si ho převezla do hlídaného hotelu.

Zdroj: https://www.dreuz.info/2020/04/30/un-sans-abri-heberge-dans-un-monastere-menace-un-pretre-avec-un-couteau/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLetectvo USA: Nehledě na pandemii jsme připraveni použít naše jaderné arsenály   
Pridal tk Pátek 01 květen 2020 - 03:47:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pandemie viru covid-19 připravila USA o dvě letadlové lodě, kde se virus vyskytl. Kromě toho se virus objevil i na několika zahraničních základnách. Celkem zasáhl přes 6 tisíc amerických vojáků.

Tim Ray, velitel jednotek Global Strike amerického letectva, prohlásil, že americké jaderné arsenály zůstávají připravené k boji a jsou připraveny v případě potřeby k nasazení.

„Buďte ujištěni, podnikli jsme nezbytné kroky, abychom zajistili, že naše bombardéry a strategické rakety jsou připraveny a mohou zasáhnout jakýkoli cíl na planetě. Jsme plně připraveni na jakoukoli misi a covid-19 to nezmění. Naše síly jsou nadále ve velmi vysokém stupni připravenosti a schopnosti odpovědi,“ řekl Tim Ray.

Toto prohlášení amerického letectva vyjasňuje, že americké síly začaly vytvářet procedury, jak udržet svůj personál zdraví v době, kdy koronavirus se již v lednu rozšiřoval po Číně. Opatření americkému letectvu umožňují omezit šířením viru mezi posádkami letadel a operátory strategických zbraní.

Aby toho mohlo být dosaženo, americké letectvo muselo zavést „jistou míru izolace“ týmů od sebe navzájem ve snaze zachovat akceschopnost bombardovacího letectva a strategických raketových sil.
„Platí nás za to, abychom tyto úkoly mohli dělat v jakýchkoli podmínkách. Ne jen v nějakých, ale ve všech. Tohle jsou strašné okolnosti, ale my musíme být připraveni dělat tuhle práci za mnohem horších okolností,“ dodal americký velitel.

Nehledě na snahy americké armády onemocnělo koronavirem 6,754 vojáků, říkají zprávy Pentagonu z 29. dubna. Výskyt nemoci zasáhl dvě zahraniční základny a dvě letadlové lodi. Americká armáda není vždy schopna dohledat zdroj nemoci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Cn7m
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 34 35 36
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2188 sec,0.0535 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,818kB