Novinka:Ukrajinský ministr obrany Stěpan Poltorak nařídil prověřit nepatřičné jednání s vojáky na slavnostech s účastí Porošenka
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 04 leden 2017 - 03:18:21

Ukrajinský ministr obrany Stěpan Poltorak nařídil, aby bylo zahájeno služební vyšetřování informace o nepatřičném přepravování a ubytování ukrajinských vojáků, kteří se 31. prosince zúčastnili slavnostních akcí v Mariupolu v Doněcké oblasti s účastí prezidenta Petra Porošenka.

V ukrajinských médiích se s odvoláním na dobrovolníky a vojáky, kteří se zúčastnili této akce, objevily informace o tom, že vojáky sem převáželi v nákladním nekrytém voze za mrazivého počasí a po oslavách a po tom, co jim prezident udělil vyznamenání za bojové zásluhy, je údajně poslali do studeného hangáru na letišti, kde uvítali nový rok.

Nedávno jsem nařídil vojenské bezpečnostní službě v ozbrojených silách Ukrajiny, aby zahájila služební vyšetřování nepatřičné přepravy a ubytování příslušníků ukrajinských ozbrojených sil — účastníků oslav ve městě Mariupolu v Doněcké oblasti 31. prosince. Na základě výsledků vyšetřování budou přijata příslušná rozhodnutí týkající se odpovědných úředních osob, jejichž počínání tuto situaci zapříčinilo," napsal Poltorak na své facebookové stránce v úterý.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.17012 )


Vygenerováno za:0.0665 sec,0.0386 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,832B