Novinka:Muslimové začali prolévat i českou krev! A vítačské neziskovky nadále inkasují tučné státní dotace...
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 18 leden 2017 - 05:27:59

Přijde mi, že se nějak rychle zapomíná na Naďu Čižmárovou, zavražděnou islámským fanatikem v Berlíně. Zapomíná se, že muslimové začali prolévat i českou krev! A vítačské neziskovky nadále inkasují tučné státní dotace a dál beztrestně šíří svoje zcestné a zkorumpované multikulturní blouznění.

Naše vláda kromě hezkých a nereálných předvolebních slibů je očividně bezradná vůči hrozbě islámského teroru, dál, poslušna příkazů z Bruselu, tlačí na přijímání nelegálních migrantů. Dál nás obelhává údajně zanedbatelnými počty imigrantů u nás (ale kdo si někdy večer projde pražské Václavské náměstí zjistí snadno, že to by tedy všichni imigranti museli být právě tam). Je jasné, že náš úhlavní nepřítel, který přímo ohrožuje bezpečnost našich žen a dětí, je právě neschopná vláda, v područí Bruselu a neziskovek.

Doufám, že podzimní volby, tato poslední možnost záchrany naší společnosti demokratickou cestou, přinesou do naší politiky tolik potřebný pragmatický způsob rozhodování. Že vynesou odborníky, kteří budou vědět, jak se muslimské rozpínavosti a zejména jejich 5.koloně u nás, účinně postavit.

Nezapomeňme na Naďu Čižmárovou vždy, když budeme mluvit s některým sluníčkem, protože všichni, kdo obhajují nelegální islámskou imigraci, mají na rukou její krev! Nenechme se zviklat fanatiky, vedou nás do pekel.

Autor: Jiří Kobza
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.17167 )


Vygenerováno za:0.2250 sec,0.1883 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,464B