Novinka:Má se ukrýt machinace 3/4 miliardy Hermana za trestní oznámení na Okamuru?
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 13 únor 2018 - 15:04:13

Jak je možné, že každý podezřelý handl korupce či podezření přímo ze zlodějny
překryje obrovská antikampaň neziskových organizací, trestních pseudooznámení a mediálních mainstreamových manipulací? Jak je možné, že nesedí v kriminále za desetimiliardové zlodějny a vyvádění peněz Bakalové, ale honí se korunoví neplatiči tramvají, jak se ptal odborář Středula?

A odhadní cena za Lety, kde přímo v místě prasečáku žádný tábor nebyl, jak jednoznačně tvrdí poslanec Filip a další, je o to zrůdnější, že byla na poloviční částce, než daňový poplatník má zaplatit. Ptáme se (lze dočíst napříč celým státem) , co sleduje Herman, ČSSD, KDU-ČSL a TOP 09 trestním oznámením? Co tím kamuflují? Komu jdou do kapsy peníze, když menší
vlastník se odvolává až k Ústavnímu soudu a ten to přijal?

Herman, TOP 09, KDU-ČSL a ČSSD

1) Zajímavé: stále silněji rezonuje ve společnosti, že honorace kníže Schwarzenberg z TOP 09 má peníze a majetky ze zločinu. A mnohé napovídá kniha, nazvaná Tábor smrti Lety. Vyšetřování začíná: 1992–1995 s předmluvou Petra Pitharta. Paul Polansky

Jakou roli v kauze Lety sehrál rod Schwarzenbergů?

Kníže Karel VI. Schwarzenberg, otec někdejšího předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, se o vznik tábora v Letech zasloužil. V prosinci 1939 totiž sněhová bouře zle poničila lesy na jeho panství a on potřeboval levnou pracovní sílu k odklízení škod. Požádal tedy úřady o vybudování pracovního tábora. Dodávám, že v té době nebyl jediný. O vlastní otroky tehdy žádala řada dalších šlechticů – vždyť pracovních lágrů tu stálo asi sto padesát.

V Letech nejprve skončili obyčejní Češi, ale často to byli starší lidé. Dále sem byli posláni Židé, což byli většinou intelektuálové, právníci nebo doktoři. A nakonec sem nahnali Romy. Všichni sloužili jako otroci na jeho panství, pracovali v lesích a kamenolomu, kde se těžil kámen na stavbu slavné schwarzenberské silnice. Odkud tyhle informace máte? Řada lidí tomu nemusí věřit a Karel Schwarzenberg mladší všechno popírá…

Zaprvé z archivních pramenů a kronik. Schwarzenberg starší sice tábor oficiálně nezřídil, ale pomohl ho postavit. Jednoduše dodal stavební materiál a náklady mu zaplatily protektorátní úřady. V Národním archivu najdete účty, které to dokládají.

2) Herman a KDU-ČSL
Jak to bylo s hlasováním ve vládě, kdy údajný odhad pozemku je 122 miliónů + cena společnosti 100 miliónů, zatímco Herman jako ministr za naše peníze nabídl i s likvidací 3/4 miliardy?

Jaká trestní sazba je pro Ratha, když cena handlů byla nižší dokonce řádově? Někde se psalo, že Herman může dostat trest se sazbou kolem 15 let a to už pak sakra stojí za to rozjet kampaň o rasizmu, zpochybňování holocaustu a xenofobii. A hlasováním se na tom podíleli členové KDU-ČSL.

3) A je jasné, že nahnáno má i ČSSD, která také údajně o částce předražené o 250 miliónů hlasovala.

4) A likvidace včetně výstavby bude stát dalších 200 - 300 miliónů korun, takže prezident Zeman měl pravdu, že celková částka se možná bude nakonec blížit miliardě!

Stát zaplatí za odkup vepřína v Letech téměř půl miliardy. Cena je nepřiměřená, kritizuje Pilný v Hospodářských novinách.
Předpokládal jsem, že ta cena bude respektovat soudní odhad, což se nestalo," řekl Pilný. Odhad se podle něj pohyboval kolem 200 milionů, proto v srpnu pro uzavření smlouvy nehlasoval.

A v okamžiku, kdy Ústavní soud neodmítl řešit stížnost na prapodivný prodej
vepřína, rozjela se stejně prapodivná kampaň: Okamura a Rozner prý zpochybňují holocaust. Ale to přece ze zveřejněných slov členů SPD vůbec nevyplývá, dokonce to vypadá, jako účelová lež, či účelové nařčení, které už je nyní trestné!

Zajímavý postřeh z internetu:

Rozner neřekl, že Tábor Lety je neexistující, ale řekl, že to byl neexistující koncentrák. A to má pravdu, protože tábor byl sběrný pracovní tábor a později internační. Byť ty slova jsou synonyma, tak v tomto kontextu se to významově liší. Je jasné, že soud se musí držet litery zákona, vyřčených slov a tudíž má Rozner pravdu.

Zde odkazy jako důkazy

LN: Ústavní soud přijal stížnost na odkoupení vepřína v Letech ...
Za odkup vepřína v Letech stát zaplatí zhruba 450 milionů korun ...
23. 10. 2017 - Za nepřiměřenou vzhledem k odhadní ceně, která se pohybuje kolem 200 milionů korun, považuje konečnou sumu ministr financí Ivan Pilný (ANO). Pro uzavření smlouvy proto nehlasoval. Novinářům řekl, že z hlasování odešel. Herman výši sumy zdůvodnil veřejným zájmem. Neexistující pseudokoncentrák, míní Rozner o Letech. Míří na něj trestní oznámení: https://echo24.cz/a/pCKdF/za-odkup-veprina-v-letech-stat-zaplati-zhruba-450-milionu-korunTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.20528 )


Vygenerováno za:0.1088 sec,0.0790 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:879,112B