Novinka:Istanbulská smlouva – otevřený dopis premiérovi
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 27 únor 2018 - 06:23:50

26. 2. 2018

Andrej Babiš
Předseda vlády České republiky

Istanbulská smlouva – otevřený dopis premiérovi

Vážený pane premiére,

dne 23. 2. 2018 jste se na neformálním summitu v Bruselu vyjádřil, že nevidíte žádné důvody k tomu, proč by česká vláda neměla ratifikovat Istanbulskou smlouvu (IS). Zřejmě Vám Vaši poradci neobjasnili podstatu této smlouvy.

Stručně řečeno: nejde o „předcházení násilí na ženách a domácímu násilí“, ale jde o vtělení sebevražedné gender ideologie spojené se zavedením nadnárodního kontrolního mechanismu (tzv. GREVIO).

Co to znamená v praxi? Děti budou tímto nadnárodním mechanismem preventivně kradeny z jakékoliv rodiny, a to nenávratně. Tak už je tomu např. v Norsku, Finsku, Francii, Anglii... Informace o tom jsou přísně utajované, takže veřejnost o zločinech tohoto neofašistického systému informována není. Ratifikovat IS v důsledku znamená podepsat rozsudek smrti nad desetitisíci bezbrannými dětmi! Uvědomte si: za tento zločin neuniknete soudu ani před lidmi ani před Bohem.

Chápeme, že je na Vás vyvíjen mimořádný tlak. Bruselští úředníci, kteří Vám vnucovali kvóty k sebevraždě národa, Vám teď vnucují ratifikaci Istanbulské smlouvy, která je jen jiným druhem sebevraždy. Proti jednomu tlaku jste obstál! Teď Vás chtějí hodit do jiné pasti a vydírají Vás. Buďte statečný! Když obstojíte, zachráníte sebe i národ. Vezměte si příklad z premiéra SR a Maďarska – radikálně odmítli tento Istanbulský program sebevraždy zrealizovat!

+ Timotej OSBMr + Metoděj OSBMr

biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

Kopie:

Prezidentu České Republiky M. Zemanovi
Členům vlády České Republiky
Parlamentu České Republiky
Masmédiím
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.20715 )


Vygenerováno za:0.0373 sec,0.0223 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,168B