Novinka:Soud po letech rozhodl, že Věci veřejné dostávaly peníze z daňových podvodů!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 18 duben 2018 - 07:50:38

Politický hnus Věci veřejné v zastoupení předsedy Víta Bárty a kontroverzního místopředsedy Tomáše Jarolíma (později zastupitel v Teplicích za Babišovo hnutí ANO) si užívalo tučných peněz z daňových podvodů.

Miliony tekly do této strany přes firmy registrované v Panamě. Stál za nimi pražský advokát Daniel Musil, nyní odsouzený za machinace s DPH.

V roce 2012 zveřejnila v té době vládní strana Věci veřejné své sponzory, mezi nimi byla firmy s nejasnými vlastníky, za něž vystupoval pražský advokát Daniel Musil. Firmy darovaly straně 11 milionů.

Tyto peníze pocházely ze 170milionového daňového úniku při obchodu s naftou, za nějž advokát Musil dostal minulý týden pravomocně sedm a půl roku vězení.

Část vydělaných peněz Musil podle soudu poskytl právě Věcem veřejným. Musila do strany přivedl zakladatel a předseda Vít Bárta.

Nastalo zázračné zbohatnutí některých členů VV mezi nimi i kontroverzního místopředsedy hnutí Tomáše Jarolíma, které by měla už konečně začít prošetřovat Policie ČR. Jarolím pravá ruka Bárty, tajemná postava a místopředseda VV podával smyšlené trestní oznámení na kohokoliv a s pomocí presstitutů z Babišova mediálního impéria Mafra a.s. provozující bulvár MfDnes a iDnes lživě skandalizoval kde koho.

FOTO: předseda VV Bárta a místopředseda VV JarolímTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.21364 )


Vygenerováno za:0.1000 sec,0.0773 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,472B