Novinka:Rakousko zvažuje, aby aby příznivci radikálního islámu, kteří budou hájit nadřazenost práva šaría nad rakouskými zákony, mohli být trestně stíháni
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pátek 07 září 2018 - 05:31:40

Souhlasím s návrhem rakouského ministra vnitra za Svobodné (FPÖ) Herberta Kickla, který navrhl, aby příznivci radikálního islámu, kteří budou hájit nadřazenost práva šaría nad rakouskými zákony, mohli být trestně stíháni.

Svobodná strana Rakouska je partnerskou stranou našeho hnutí SPD ve společné evropské frakci. Rakouský ministr doslova řekl: „Ti, kdo chtějí právo šaría nadřadit rakouskému právu, a chtějí na nás uvalit teokracii namísto demokracie, patří k soudu”. Jeho slova tak potvrzují sliby lídra rakouských Svobodných a vicekancléře Heinze Christiana Stracheho, který dlouhodobě usiluje o zákaz islamismu v zemi, a tvrdí, že je „nepřátelský k ženám, svobodě a koresponduje s fašistickým světonázorem”.

Hnutí SPD podalo návrh zákona fakticky zakazující šíření ideologie islámu v České republice. Tento návrh již prošel ve Sněmovně prvním čtením a naši poslanci ho budou dále prosazovat ke konečnému schválení. Na podzim podáme návrh zákona zakazující projevy ortodoxního islámu jako je zahalování obličeje, tedy například burka či nikáb.

Autor: Tomio Okamura
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22551 )


Vygenerováno za:0.0789 sec,0.0609 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,672B