Novinka:Zemětřesení v Kremlu: Víkendová roztržka mezi Vladimirem Putinem a generálním štábem ruské armády má první oběť, Putinova dohoda s Netanyahuem padá, Rusko dodá Sýrii systém S-300
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pondělí 24 září 2018 - 19:10:00

Zemětřesení v Kremlu: Víkendová roztržka mezi Vladimirem Putinem a generálním štábem ruské armády má první oběť, Putinova dohoda s Netanyahuem padá, Rusko dodá Sýrii systém S-300 a Vladimir Putin už nesmí do problematiky obrany v Sýrii mluvit! Aeronet získal výbušné informace z okruhu ruského prezidenta! Došlo na naše slova?

A je to tady. Redakce Aeronetu jako zřejmě jediná v České republice získala exkluzivní informace od našeho exkluzivního zdroje, ruského novináře, který poskytl naší redakci podrobnosti o znepokojivých událostech v Kremlu, ke kterým došlo minulý víkend. Ruský novinář, se kterým naše redakce spolupracuje již od roku 2015, nám pod podmínkou zachování utajení a anonymity poskytl informace o něčem, co by se dalo nazvat jako palácová vzpoura, zlom v systému řízení na horizontále Putin – Ruská armáda, nebo prostě jen přetečení trpělivosti ruské generality, přičemž situaci již Vladimir Putin nemůže řešit dalšími vyhazovy generálů, jako to již učinil několikrát v tomto roce, poprvé to bylo v březnu.

Nejprve v březnu vyhodil 10 generálů ze složek ministerstva vnitra, potom v dubnu tohoto roku odstranil dalších 11 generálů, v květnu odstranil skupinu dalších 20 generálů, a potom koncem srpna odstranil 15 generálů ze systémů národní domobrany, do které patří armáda, letectvo, námořnictvo a útvary ministerstva vnitra, od police až po speciální útvary. Vyhazov tolika desítek generálů spustil v ruských ozbrojených silách obrovské hromobití, podle našeho zdroje, a teď budu citovat: “Mechanické procesy ochrany státu na úrovni vojenského řízení v okamžiku, kdy civilní administrativa Ruské federace hrubě porušuje zásady bezpečnosti ozbrojených sil Ruské federace, je nutné okamžitě změnit”. Tato větná formulace je přesným překladem z ruštiny. Větu si přečtěte dvakrát, protože de facto potvrzuje to, o čem se už více jak rok snažím psát. Tato věta zazněla z úst sboru náčelníků ruské generality v noci z pátku na sobotu v Kremlu. Překlad do srozumitelné civilní řeči je jasný: Ruská armáda se chopila kormidla, zatím jen ve věci Sýrie, zatím.

Co řekl jeden generál Putinovi: “Podáš ruku Benjimu a bude tě to stát všechno, co jsi dosud budoval pro Rusko…”

K čemu tedy došlo? K tomu, o čem tu píšu s různými přestávkami už rok a půl. Ruská armáda včera večer odmítla stanovisko a výrok Vladimira Putina z minulého týdne, který omlouval celý incident se sestřeleným Iljušinem IL-12 v Sýrii jako řetězec nešťastných náhod. V pátek do Moskvy přiletěl z Izraele velitel izraelského letectva IAF Amikam Norkin, přivezl s sebou 40-stránkový dokument, který zcela postavil na hlavu všechno, co tvrdila ruská armáda. Podle záznamů a logů izraelské PVO došlo k vypálení syrské rakety proti izraelským stíhačkám F-16 až v době, kdy všechny 4 stíhačky byly v izraelském vzdušném prostoru.

Ruský IL-12 vletěl do letové dráhy rakety mezi odpalištěm syrské PVO a izraelskými letouny, které již byly v letovém prostoru Izraele. Raketa podle Izraelců trefila stroj IL-12 v letové dráze střely a stroj IL-12 zasáhla. Podle našeho zdroje Norkin v Moskvě uvedl, že příčinou sestřelu IL-12 bylo to, že syrská PVO je vybavena zastaralými zbraněmi PVO, které neumí rozlišovat blízký a vzdálený cíl, pokud se nachází ve stejné trajektorii střely. Izraelská zpráva rozlítila ruskou generalitu k nepříčetnosti, a to do takové míry, že schůzka ruských generálů s Norkinem podle informací trvala jen dvacet minut a poté byli Izraelci vypoklonkováni.

Jenže po odjezdu izraelské delegace došlo podle našeho novinářského zdroje k nevídanému incidentu a roztržce mezi generálním štábem ruské armády a Kremlem. Ruští generálové pohrozili Vladmiru Putinovi zastavením veškerých vojenských operací v Sýrii do doby, než bude zajištěna bezpečnost ruských vojáků. Po nátlaku generálního štábu došlo k několika krokům, které jsou opravdu nebezpečné.

Nejprve mluvčí ministerstva obrany Igor Konašenkov obvinil Izrael, že nese zodpovědnost za smrt 15 ruských vojáků, a hned poté vstoupil do hry samotný ministr obrany, gen. Sergej Šojgu, který oznámil, že Rusko musí změnit dosavadní přístup v ochraně ruských a také syrských vojsk v Sýrii. Generálové varovali Putina před Netanyahuem, že nesmí upřednostňovat Izrael a jeho zájmy před Ruskem nebo jeho spojenci. Padala slova o vměšování, o lobbingu Izraele, o jeho vlivu v Kremlu, se kterým generalita nesouhlasí. Níže ruské ministerstvo obrany zobrazilo celou událost sestřelu IL-12 v grafice, ale jak sami můžete vidět, nepřímo tím potvrdilo Norkinovo tvrzení, že IL-12 se dostal do trajektorie syrské rakety mezi odpalištěm PVO a stíhačkami Izraele.
Tato informace byla před několika hodinami doplněna o údaj, že ruská vláda s okamžitou platností ruší zákaz dodávky protiletadlového systému S-300 do Sýrie. Zrušení dodávky počátkem léta dojednal v Moskvě Benjamin Netanyahu. Vývoz S-300 dnes mimořádně podle našich informací odsouhlasila Medvedědova vláda na žádost ruské armády, ale bez kontrasignace Vladimira Putina. Ten už od pátku do situace nezasahuje a místo něho jednají lidé okolo Dmitrije Medveděva a ruský generální štáb.

Neprodej S-300 do Sýrie po květnové intervenci Benjamina Netanyahua v Moskvě bude hodně drsná lekce pro Vladimira Putina

Vladimir Putin podle těchto exkluzivních informací de facto přivedl Rusko na pokraj vojenského puče, resp. palácového převratu, protože celá armáda, až na výjimky, hodnotí kroky Vladimira Putina jako kroky vedoucí k ohrožení bezpečnosti ruských vojáků v Sýrii. Když totiž 11. května ustoupil Vladimir Putin nátlaku Benjamina Netanyahua a nařídil ruské vládě zrušit dodávku S-300 do Sýre, je to nyní zpětně generály v ruské armádě vnímáno jako Putinova servilita k Izraeli a ve chvíli, kdy velitel izraelského letectva přiveze do Moskvy zprávu, že sestřel IL-12 by se nestal, pokud by syrská armáda měla modernější PVO systém, tak je to v podstatě facka do tváře ruské armády a generálové už mají v Rusku nového viníka, není jím izraelská armáda, ale přímo ruský prezident, kvůli kterému došlo na zablokování prodeje S-300 do Sýrie. Tento systém totiž paradoxně chtěla syrská armáda nasadit v Latakíi namísto systému S-200, který tam je nyní, a který právě má na svědomí sestřel ruského IL-12.

Včera v neděli došlo na půdě ruského generálního štábu ke celkem 11 tiskovým konferencím a prohlášením, za stolem se střídali generálové jako na orloji a jednohlasně obviňovali Izrael z kriminálního činu vraždy ruských vojáků, z činů válečného aktu, z pirátského chování a nenechali na Izraeli nit suchou. A to jen pár dnů poté, co Vladimir Putin celý incident označovalo za nešťastnou událost. Norkinova cesta s dokumentací izraelské armády do Moskvy rozzuřila ruské generály k nepříčetnosti, a přestože oficiálně izraelské dokumenty ruská armáda odmítá, je naprosto jasné, že syrská PVO nemůže v roce 2018 trefovat mnohem vyspělejší cíle na nebi, které přesahují životnost a technické možnosti zastaralého systému S-200.

Koluze ruského prezidenta s izraelskou státní mocí? I taková obvinění se objevují na ruských internetových diskusích

Jak už jsem psal v předchozích článcích na toto téma, nejen ruské veřejnosti, která to řeší už celý týden na internetu, ale už i ruské generalitě docvakly souvislosti o vlivu nosatých pánů na procesy řízení v Kremlu. Docvaklo jim, že když Benjamin Netanyahu přijel v květnu do Moskvy a loboval u Putina za zrušení dodávky komplexu S-300 do Sýrie, že tím došlo k ovlivňování ruského prezidenta, tzv. koluzi. A koluze moci, pokud jde o ruského prezidenta, představuje obrovskou hrozbu pro celou zemi a především pro ruskou armádu. Rozkolu si všimla včera večer i mainstreamová média.

Ruský voják nebude umírat za nosatý národ, za národ Židů. Tato slova padají na ruském internetu od posledního týdne v desítkách tisíc komentářů a ruský generální štáb získal mocného spojence, vládu Dmitrije Medveděva. Jenže to je vláda globalčiků, a ti sledují jedinou věc, oslabení Vladimira Putina tam, kde byl dosud neotřesitelný, oslabení jeho vztahů s ruskou armádou. Nosatí vědí, jak se tato hra hraje a jaká má pravidla. Vrážení klínů do řad věrných, do řad podporovatelů, ztráta důvěry vlastních lidí kvůli snaze vyjít vstříc Benjaminu Netanyahuovi, který na Vladimira Putina nachystal grandiózní past.

Vynutí si na Putinovi zrušení dodávek S-300 vlastnímu spojenci do Sýrie, následně po provokaci sestřelí spojenec Rusům jejich letadlo, aby vzápětí zástupce izraelského letectva přivezl ruským generálům pod nos do Moskvy dokument, který jako mimochodem potvrzuje, že kdyby Putin prodej S-300 do Sýrie v květnu nezrušil, žádné letadlo IL-12 by sestřeleno být nemuselo. Takže viníkem je Putin! Merde! Pěkně to na Vladimira Putina navlékli. Nachytali ho jako malého kluka. Copak Vladimir Putin neví, že přistoupení na dohodu s izraelskými politiky je cesta do pekel?

Dmitrij Medveděv je podle našich informací v centru iniciativy o novou dodávku S-300 do Sýrie, vyšel vstříc rozzuřeným ruským generálům

A kdyby šlo jenom o dodávku S-300, ale ono jde i o dohodu s Tayyipem Erdoganem na vytvoření demilitarizované zóny okolo Idlíbu a dohoda o odchodu džihádistů z města, bez jejich pozatýkání nebo likvidace. To je další past na Vladimira Putina. Ti džihádisté provedou příští rok v Rusku třeba bombové útoky a náhodou se ukáže, že to provedli bývalí džihádsité z Idlíbu, které Vladimir Putin nechal odejít. A bude zle, začne to 15 zabitými ruskými vojáky v IL-12 a skončit to může dalším Beslanem a stovkami mrtvých Rusů, ovšem tentokrát by to bylo navléknuto tak, aby za to mohl Vladimir Putin.

Vladimir Putin nesmí hrát se šábesgóji a židy jejich hru, protože jejich hru nemůže vyhrát. Nelze nikdy nad nimi vyhrát, pokud hrajete podle jejich pravidel. Ta pravidla jsou nastavena tak, abyste vždy s nimi prohráli a vlastní lidé, aby vás ještě potom navíc nenáviděli za to, že jste tu hru vůbec kdy hráli. Teď se to ukazuje na kauze IL-12 a neprodeji S-300 v květnu do Sýrie. Vladimir Putin se dostal do nebezpečné pozice, nalomil si vlastní vztahy s ruskou armádou a profitovat z toho budou lidé okolo Dmitrije Medveděva a především Dům Sion.

Několikrát jsem o tom psal a nemá cenu to opakovat, že ruská armáda bude za Vladimirem Putinem stát jen tak dlouho, dokud bude ruská armáda cítit, že Vladimir Putin chrání a brání ruské vojáky, a nikoliv zájmy Domu Sion nebo Domu Chabad. Jakmile začne ruská armáda zjišťovat, že gosudár se paktuje s Tel Avivem na úkor ruských spojenců a potažmo na úkor bezpečnosti ruských vojáků v Sýrii, ztratí Vladimir Putin podporu armády a v tom okamžiku se Vladimiru Putinovi začne odpočítávat časomíra jeho odchodu z Kremlu. Proto o víkendu narychlo převzala ruská armáda veškeré řízení ohledně Sýrie a Vladimir Putin do toho vůbec už nezasahuje. Jeho smířlivé prohlášení z počátku minulého týdne na adresu Izraele je anulováno, armáda vydala vlastní stanovisko, které dnes potvrdil Šojgu, a tím je to dané.

Vladimir Putin se chytil do nebezpečné pasti, kterou mu ustrojil Benji

Je to stanovisko o 180 stupňů obrácené, než bylo to, které poskytl Vladimir Putin minulý týden. Tohle jsou nebezpečné procesy. Vyhození desítek generálů za poslední půl rok nalomilo důvěru generálů, ale ve chvíli, kdy veřejnost v Rusku začne nahlas ukazovat, že část krve za 15 zabitých vojáků v Sýrii spočívá de facto i na rukách Vladimira Putina za to, co provedl ve věci nedodání S-300 spojenci do Sýrie na nátlak premiéra Izraele, tak v takovém okamžiku už jde o samotnou pozici Vladimira Putina. A nejde jen o S-300 nebo o vyhozené generály. Jde i o důchodovou reformu a další kroky. Donutit soupeře k chybě, resp. donutit nepřítele, aby se oběsil na vlastní kravatě, kterou se tak dlouho chlubil a honosil, tak tohle “oni” umí velmi dobře. A Vladimir Putin by si měl uvědomit, že s ďáblem a s nosatými se smlouvy a dohody uzavírat nesmějí!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/zemetreseni-v-kremlu-vikendova-roztrzka-mezi-vladimirem-putinem-a-generalnim-stabem-ruske-armady-ma-prvni-obet-putinova-dohoda-s-netanyahuem-pada-rusko-doda-syrii-system-s-300-a-vladimir-putin/
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22698 )


Vygenerováno za:0.0508 sec,0.0275 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:936,328B