Novinka:Nové informace jednoznačně dokazují vinu Izraele za pád Il-20
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 25 září 2018 - 05:26:28

Nové informace dokazují, že vina za tragédii s Il-20 v Sýrii je zcela na straně izraelského letectva, prohlásil tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Konašenkov.

„Dnešní informace již nesvědčí, ale dokazují, že vina za tragédii s ruským letounem Il-20 leží zcela na vojenském letectvu Izraele a těch, kdo rozhodoval o této činnosti," řekl Konašenkov na brífinku.

Konašenkov dále zmínil, že všechna prohlášení izraelské strany o tom, že s tragédií a smrtí 15 ruských vojáků nemá nic společného, jsou lži.

Generál během brífinku ukázal na speciální obrazovce raketu S-200 vypuštěnou syrskými prostředky protivzdušné obrany. Prohlásil, že syrská raketa, která sestřelila ruský Il-20, mířila na izraelský letoun.

„Na obrazovce je jasně vidět směr letu rakety S-200 vystřelené syrským systémem protivzdušné obrany, umístění ruského letounu a izraelských letounů. Přitom je dostatečně dobře vidět, že směr letu rakety směřuje na izraelský letoun," řekl tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany.


Zdroj: https://sptnkne.ws/jBz6

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22701 )


Vygenerováno za:0.0444 sec,0.0252 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:866,640B