Novinka:Dělá si z nás Okamura prdel? Jeho člověk prodával pozemky muslimům a teď hlásá "Ne arabským vesnicím u Teplic?!"
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 25 září 2018 - 05:50:59

Podnikatel a podporovatel SPD prodal pozemky u Teplic muslimovi za několik miliónů. Pak se z něj stal velký ochránce ČR před islámem a vlastenec a prohlašuje ,,Ne arabským vesnicím v Teplicích."

Reporteří ČT napsali:

Orient na severu - Severočeské Teplice dlouhodobě řeší konflikty se soužitím s menšinami. Především s muslimy, kteří zde žijí nebo se do zdejších lázní jezdí léčit. Připomeňme kauzu prvňáčků teplické základní školy. Fotka převážně romských, vietnamských a arabských dětí ze zahájení školního roku vyvolala řadu nenávistných komentářů na sociálních sítích. Případ skončil až u soudu, který před pár dny jednu z autorek vyzývající k likvidaci dětí uznal vinnou z podněcování nenávisti. A odpor k islámu je zde také jedním z hlavním politických témat blížících se komunálních voleb. SPD se například snaží uspět s heslem „Ne arabským vesnicím na Teplicku“. V nedaleké obci Modlany má totiž vyrůst kolonie dvou stovek rodinných domů pro bohatou arabskou klientelu. Jak jsme ale zjistili, na prodeji pozemků pro jejich výstavbu vydělali miliony samotní odpůrci islámu za vydatné pomoci představitelů místní samosprávy. Natáčel reportér David Havlík.

Autor: LH / eurabia
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22703 )


Vygenerováno za:0.0652 sec,0.0411 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,408B