Novinka:Několik zamyšlení
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 26 září 2018 - 14:04:54

Letošní volby do zastupitelství obcí budou mimořádně důležité. Je škoda, že si to málokdo uvědomuje. Tentokrát radnice budou rozhodovat o tom, ubytují-li ve vaší obci imigranty nebo ne. Proti muslimům je jen jedna strana v parlamentu, ale Bureš to rozhodně není.

Nevím, jak dopadl zákon o adopci stejnopohlavními páry, ale měl bych návrh. Mělo by jim být povoleno adoptovat výhradně jen invalidní dítě, které potřebuje celodenní péči. Odmítnou-li, pak dokážou že nemají skutečnou lásku k dítěti, ale vlastní sobectví. Odkdy je právo na dítě? Existuje takový nesmysl aspon v jediném státě na světě? Co mají říkat bezdětné rodiny?

Herman řekl, pokud jde o krajany, že dnešní Němci jsou jiní lidé než tehdejší Němci. Soudruhu Hermane a dnešní Rusové jsou stejní jako tehdejší Sověti?

Dalajláma prohlásil, že imigranti by měli odejít z Evropy. Sluníčářská kavárno, proč mlčíš?

21. srpen je zákonem vyhlášen za den okupace. Soudruzi poslanci, a co se tedy stalo patnáctého března roku třicetdevět? A lehali si i tehdy Češi odvážně před německé tanky, nebo někteří jejich příchodu dokonce tleskali?

Válková prohlásila, že je Evropan. At dělám, co dělám, nikde nemohu sehnat učebnici evropského jazyka. Nevšiml jsem si, že by jediný eurohujer mluvil evropštinou. Nebude nakonec zaveden jediný povinný jazyk, jako tomu bylo před osmdesáti lety? Že by zase němčina? Ve škole se dnes učí, že být Čechem je podřadné. Karel čtvrtý, Borovský, Tyl, Jirásek, Kryl a mnoho dalších skutečných vlastenců by plakalo. Karle Čtvrtý, bud rád, že nevíš, jak to dnes vypadá na tvé univerzitě a čemu se tam učí.

Na jedné pražské škole je už pět Afričanů, vůbec nejevících zájem o učení. Učitelky je mi líto. Zavádí se zákon, že děti nemusí mít domácí úlohy, nemusí se učit ani pracovat. Jak že se rozpadla Říše Velkořímská?

I v Brně nenápadně přibývají bubáci v černém obdélníku, pardon, muslimky. Co řeknete svým malým dětem, když se vás zeptají, proč po ulici chodí tolik bubáků? Pro koho se zavádí tolik kebabů, a proč se buduje tolik zábran, když je tu jen dvanáct imigrantů? Opravdu jsme stále ještě sedmá nejbezpečnější země na světě? Jak dlouho ještě? Zvykejme si, Bureš slibuje, že bude líp. Neříká ale komu...Mimochodem, mnozí malí živnostníci a družstevníci nemají na to, aby dosáhly na dotace...

Dle Okamury bychom vystoupením z NATO byli ohroženi. Pane Okamuro, kým? Ruskem, které má svých starostí víc než dost? Neposílá právě NATO naše vojáky na smrt do Afganistánu a do jiných zemí? Netlačí nás do třetí světové s Ruskem právě NATO? Pane Okamuro, jak brání NATO ohroženou Evropu? Prý tady není válka...Nevíte, že část naší armády už spadá pod velení Bundeswehru, což zařídil jistý komediant?

Je známo, že EU založili nacisté, podílející se na druhé světové válce. Z Utopie se stává jeden jediný totalitní stát pod vedením Angeliky a jistého abstinenta z Brusele.

Proč chce Šojdrová vousaté "děti" až od dvanácti let? Proč mají ve válce trpět právě ty nejmenší děti? Proč by měly být ze země, kde už je prakticky mír? Soudružko Šojdrová, a co sirotci ve skutečné válce na Donbase, těch vám není líto? Je náhoda, že prakticky všichni eurohujeři jsou bezdětní? Proč si každý z nich neadoptuje aspon jedno dítě? Problém by byl vyřešen. Pardon, zapomněl jsem na blížící se volby. Vsadte se, že po volbách si na ubohé sirotky nikdo už nevzpomene.

Na letošním Oktoberfestu už nebudou vepřové párky, tak jako už delší dobu chybí v německých školách. Tak to jsou ty evropské hodnoty?

Slovenský Islamista, jakýsi Dominik či Abdula Rahman plánoval v ČR nějaký masakr. O dvou brněnských konfliktech se moc nesmí mluvit. Jsme-li sedmá nejbezpečnější země na světě, proč se všude staví zábrany?

Příliv imigrantů prý slábne. Je to přesně naopak. Údajně se snížila kriminalita v Německu. O imigraci se záměrně moc nemluví, takže naoko se situace zlepšuje. Díky internetu se však pravda o masové invazi nedá zatajit. Není náhoda, kdo získává stále víc hlasů v Itálii, Švédsku, Francii, Anglii, Madarsku a mnoha jiných zemích.

Problém kůrovce se záměrně neřešil, aby se mohlo vytěžit maximum dřeva. Mimochodem, nepatří největší firma právě Burešovi? Vytěženého dřeva je tolik, že je neprodejné nebo jen hluboko pod cenou, takže místo zisků mají Státní lesy a další firmy velké ztráty. Přehánění po mamonu nikdy nedopadlo dobře.

Soudruh Horáček se chce soudit kvůli nařčení komunistou Vondráčkem, že byl v STB. Ale o tom přece existují dokumenty, zveřejněné i někde na internetu. Ten poslední byl zničen, protože tam asi bylo skutečné udání na někoho. Politický soudce dá za pravdu Horáčkovi, správný soudce to shodí ze stolu.

Dle soudruha Hamáčka jsou proimigrantské smlouvy nezávazné. Všechny však začínají slovy: " Zavazujeme se, že přijmeme..."

Slavík byl zakázán, aby v ČT nemusela být vysílána přímým přenosem vítězná písen Ortelu- "Zůstan mým domovem". Tohle si nedovolili ani ti zlí komunisté! Dočkáme se i toho,že budou zakázány volby?

Vláda hodila pod stůl petici SPD se sto tisíci podpisy proti přijímání imigrantů. Existuje vzornější důkaz o pohrdání občany a o začínající totalitě? Proč volíte stále stejné darebáky, kterým jde jen o koryto, pardon, strany?

Autor: Miroslav Petr
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22721 )


Vygenerováno za:0.0437 sec,0.0256 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:881,136B