Novinka:V čínském Wuzhenu se v listopadu koná 5. světové internetové zasedání
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 29 září 2018 - 05:20:53

Podle zprávy tiskové kanceláře čínské Státní rady 5. světové internetové zasedání se od 7. do 9. listopadu koná v okrese Wuzhen (Wu-čen) v provincii Zhejiang (Če-ťiang). Hosté z vlád, mezinárodních organizací, podniků a dalších příslušných stran se zaměří na vývoj inovací, bezpečnosti internetu, kulturní výměny, živobytí lidí a mezinárodní spolupráci a další otázky.
Uvádí se, že tématem tohoto zasedání bude „Vytvoření digitálního světa vzájemné důvěry – společné budování solidárního společenství v internetovém prostoru".

Náměstek šéfa čínské kanceláře pro internetové informace Liu Liehong (Liou lie-chung) řekl, že v současné době byly přípravy na konferenci v podstatě dokončeny. Ve srovnání s předchozími roky bude design tohoto zasedání inovativnější a bude existovat více mezinárodních prvků.

Očekává se, že budou na světovém internetovém zasedání vydány: Zpráva o rozvoji světového internetu 2018 a Zpráva o rozvoji čínského internetu 2018. Kromě toho také budou podepsány série dokumentů o výsledku spolupráce.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.22748 )


Vygenerováno za:0.0369 sec,0.0231 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,416B