Novinka:Superšmejdi? Praha je bokovka, my chceme prachy!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 13 listopad 2018 - 05:11:38

Transparentnost nade vše...

Přineseme změny, o kterých se Pražanům ani nezdálo, ohlásili Piráti, Praha sobě a partička kolem europoslance Pospíšila.

A svěží europejský vánek zavál do vedení Prahy.

Kam jsi šla, drahá transparentnosti?

Aby se Pospíšil s Čižinským neušpinili, hrdě odmítli funkce. Pospíšilovi úplně prý stačí půl miliónu měsíčně jako plat s příplatky europoslance, Čižinskému 100 tisíc plat poslance a navíc: prý funcí se nevzdají, ale nejsou v radě. Rada totiž nese zodpovědnost nejen politickou, ale i trestně právní. A dva lídři se vykroutili - jsou a nejsou v radě: v případě trestně právní nejsou, ale směrem k voličům jakoby jsou.

Ti hlavní dva totiž nic podepisovat nebudou, zatímco jejich "političtí podřízení" ano, pouze si tito dva nechají platy poslance, potažmo europoslance.

A Piráti?

Ještě nikdy nebylo, aby byl každý uvolněný a dostával peníze. Dokonce je uvolněný i předseda výboru! Takže kam jsi šla, kritiko pašalíků z Pirátů? Za Krnáčové byli tři uvolnění a najednou je jich už devět. Inu, penízky se jenom sypou a předvolební sliby šly kam?

Ten svěží vítr europejský je spíše z prasečáku v Letech, než z pražského magistrátu!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2032-supersmejdi-praha-je-bokovka-my-chceme-prachyTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23115 )


Vygenerováno za:0.0852 sec,0.0568 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,776B