Novinka:Syndikát novinářů chce trestně stíhat své kritiky - čtenáře!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 28 listopad 2018 - 04:49:37

Syndikát novinářů začal pronásledovat čtenáře

Podle Syndikátu novinářů se situace zhoršuje a útoků na novináře přibývá. A to nejen ze strany politiků, ale především občanů - čtenářů, kteří novinářům za lži a dezinformace nadávají. (Budou i zedníci trestat zákazníky, když spadne čerstvě nahozená fasáda a zákazník se rozčílí?)

(Naposledy trpěly chudinky Slonková - Kubík)

Nelíbí se vám práce některých médií? Myslíte si, že nějaký novinář jedná zaujatě či na objednávku? Tak pokud tento váš názor budete prezentovat na sociálních sítích, novináři si vás najdou a podají na vás trestní oznámení. Slova jako NOVINÁŘSKÁ ŽUMPA, či PRESSTITUTI, podle nich používat NESMÍTE.

Novinář je svatý - a mediální žumpa nedotknutelná

Když uráží oni vás, je to SVOBODA TISKU.

Když v obraně urazíte vy je, je to podle nich TRESTNÝ ČIN.

Syndikát proto spustil nový projekt: už se nemůžeme dívat, jak se šíří na sociálních sítích urážky na novináře. Tým bude tyto údajné urážky na novináře monitorovat. Bude k tomu používat monitorovací program Social Watch. Program podle nadefinovaných slov prohledá diskuzní fóra, nebo sociální sítě. Podezřelé výrazy jsme našli třeba v těchto příspěvcích: mediální žumpy, nebo presstituti. Uděláme screenshoty, uděláme záznam o tom incidentu a předáme ty "presstituty" právníkům.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2063-syndikat-novinaru-chce-trestne-stihat-sve-kritiky-ctenare
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23276 )


Vygenerováno za:0.0782 sec,0.0602 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:864,672B