Novinka:Orbán: Evropské instituce jsou přepravními agenturami imigrantů
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 01 prosinec 2018 - 18:05:54

A v nich zřejmě skutečně nejde o nic menšího než o zničení Evropy imigrací. Právě to si totiž vzájemně předhazují současná pro-imigrantská nomenklatura EP a nastupující proti-imigrantský tábor konzervativně-evropských stran.

“Evropské instituce se stávají přepravními agenturami imigrantů. Zatímco EU své občany stíhá za praní špinavých peněz, imigrantům, o kterých ani nevíme, kdo jsou a mnozí z nich se ukazují jako zločinci a teroristi, rozdává anonymní bankovní karty a víza. A to je šikmá plocha, která může vést k rozbití Evropy“, prohlásil minulý týden v rozhovoru pro rádio Kossuth maďarský premiér Viktor Orbán. Takovou situaci mohou změnit jedině květnové volby do Evropského parlamentu, řekl dále.

Premiér Orbán v této souvislosti poukázal na skutečnost, že aparát EP tváří v tvář kynoucí ztrátě mandátu teď panikaří, a snaží se nám narvat pro-imigrantskou agendu jako huse šišky do krku. V této souvislosti připomněl, že maďarští občané se již několikrát vyjádřili ve veřejných referendech pro „více suverenity a méně Bruselu“.

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/32687-orban-evropske-instituce-jsou-prepravnimi-agenturami-imigrantu.aspx
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23309 )


Vygenerováno za:0.0697 sec,0.0482 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,792B