Novinka:Ukrajina právě zrušila kvůli stannému právu konání voleb!
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pondělí 03 prosinec 2018 - 01:32:04

Ukrajina právě zrušila kvůli stannému právu konání voleb! Rozhodnutí proběhlo prý na základě obav z ruské vojenské invaze ve chvíli, kdy lidé budou ve volebních místnostech. Náhradní termín voleb bude určen až po skončení válečného stavu! Proč Merkelové selhalo letadlo při cestě do Argentiny? Přestala fungovat navigace, z oblohy zmizely satelity GPS, zmizelo spojení s řídícím střediskem, piloti se nakonec vrátili jen díky navigaci pomocí satelitního telefonu!

Válečný stav na Ukrajině a stanné právo má první reálný výsledek. Ústřední ukrajinská volební komise před několika minutami oznámila, že v 10 regionech Ukrajiny, kde je vyhlášené stanné právo od 26. listopadu, se ruší volby do místních zastupitelstev. Ruská armáda by mohla volby a jejich konání využít pro náhlé vtrhnutí na Ukrajinu ve chvíli, kdy lidé budou u voleb. Z tohoto důvodu je nutné volby dočasně zrušit, dokud hrozba ruské invaze nepomine a do té doby se volby konat nebudou. To může teoreticky trvat i několik let, protože Petro Porošenko-Valtzman včera v televizi uvedl, že pokud Ukrajina do 26. prosince nedostane od západních partnerů v EU a v USA bezpečnostní garance před ruskou agresí, požádá ukrajinský prezident parlament o prodloužení stanného práva na dalších 6 měsíců. A že to opravdu hrozí, to ukazují výroky z USA i z Berlína.

Angela Merkel na summitu G20 v Buenos Aires dnes uvedla, že německá diplomacie chce napomoci urovnání konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem, ale pouze na úrovni diplomacie, rozhodně nebude Německo souhlasit s vysláním evropského námořnictva do Kerčské úžiny. Podobně se vyjádřil i Donald Trump, že je znepokojen situací v oblasti, a že doufá, že se ji podaří brzy mírově vyřešit, aby se mohl setkat na soukromé schůzce s Vladimirem Putinem co nejdříve. Právě tato slova zazněla včera na pracovní večeři lídrů G20, kde Donald Trump s Vladimirem Putinem prohodil celkem 5 vět, a to právě ve věci obav ohledně Kerčské úžiny a naděje na schůzku s Vladimirem Putinem v co nejbližší době. Vladimir Putin na to odpověděl, že i on doufá, že celá ukrajinská provokace, kterou vyvolal Kyjev, brzy skončí. Jenže, jak se ukazuje, Kyjev a především američtí neoconi v Kyjevě mají úplně jiné plány.

Stanné právo umožní Kyjevu povolat do práce zaměstnance bez nároku na výplatu a doplatky nevyplacené mzdy

Dnešní rozhodnutí o zrušení voleb v 10 regionech Ukrajiny, kde platí stanné právo, je nástrojem na udržení a prodloužení nestability a provokace tak dlouho, dokud to bude možné. Stanné právo umožňuje v jednotlivých regionech rekvírovat soukromé zdroje, povolávat do služby civilní osoby na základě stanného práva a nikoliv na základě pracovní smlouvy a vyplácené mzdy, což je hlavní účel stanného práva. Ukrajina je koncem roku v hluboké platební neschopnosti. Policisté a vojáci nedostali mzdy už 4 měsíce, učitelé ve školách už od konce minulého školního roku. Evropská unie nechce nadále Ukrajinu subvencovat a ani Američané v poslední době už nemají za prioritu Ukrajinu, protože pozornost se přesouvá k Číně.

Summit G20 přitom ještě ani nezačal a už v pátek ráno se začaly dít podivné věci. Vládní speciál Airbus A-340 německé kancléřky Angely Merkel se musel po zhruba hodině letu vrátit do Německa, protože došlo k závažné poruše. Během letu úplně zmizel komunikační a navigační systém. Německá televize ARD přinesla v sobotu detaily o incidentu. Když stroj opustil letový prostor Holandska a dostal se nad otevřené moře, najednou z navigačních počítačů zmizely veškeré letové údaje a hlavní palubní počítač začal hlásit, že navigační družice GPS nebyly nalezeny a zmizely z oblohy.

Atentát a pokus o zmizení letadla Angely Merkel nad Atlantikem? Poruchu letadla vyšetřuje dokonce už i německá tajná služba BND

Po několika vteřinách přestalo fungovat i radiové spojení s řídícím střediskem, letadlo tak úplně ztratilo veškerou orientaci. Piloti nakonec museli použít poslední šanci záchrany, satelitní telefon na palubě, zavolat na telefon řídícího letového střediska a letový dispečer potom naváděl piloty pomocí telefonu, a to až do přistání! Podle ARD incident vyšetřuje kromě letecké inspekce i německá tajná služba BND, protože mohlo jít o sabotáž, a to buď z paluby letadla, anebo z hladinového plavidla na moři, útok mohl být vedený prostředky elektronického boje.Někdo usiloval o to, aby se německá kancléřka summitu G20 v Buenos Aires neúčastnila. Právě dnes totiž došlo v Bueons Aires k pracovní snídani (video výše) Vladimira Putina a Angely Merkel, při které hovořili o vzájemné spolupráci, o výstavbě Nordstream 2, který byl právě zahájen a o dalších věcech. Někdo usiloval právě o to, aby nedošlo k tomuto setkání.

Vladimir Putin rovněž Angele Merkel vysvětlil pozadí Kerčského incidentu a vysvětlil jí, že až dosud ukrajinské lodě proplouvaly Kerčskou úžinou bez incidentu, teprve 6 dní před summitem G20 se ale rozhodly provést provokaci a opustit plavební vytyčenou trasu pro lodní přepravu a vnikly úmyslně do tzv. pobřežních vod Krymu, které nejsou určeny pro tranzitní průplavové účely. Angela Merkel vysvětlení akceptovala, nicméně vyzvala k propuštění námořníků a navrácení lodí Ukrajině. Vladimir Putin uvedl, že o tom rozhodnou ruské nezávislé soudy.

Včerejší společná večeře všech lídrů G20 bylo o mnoho formálnější, právě na ní si prohodili pár vět i americký prezident Donald Trump a Vladimir Putin, ale bohužel nešlo o pracovní schůzku, která byla předtím zrušena. Na ní se mělo jednat o osudu smlouvy na zákaz výrobu raket středního doletu (INF), kterou americká vláda chce zrušit a odstoupit od ní do konce tohoto roku.

Takový krok povede k novému kolu horečného zbrojení v USA i v Rusku, a potažmo v celé Evropě, protože nové rakety středního doletu, které vyrobí USA, skončí nakonec v v Evropě na odpalištích rozmístěných v členských zemích NATO. Vyvolaný incident v Kerči měl zabránit schůzce mezi Trumpem a Putinem, oslepené a navigace zbavené letadlo německé kancléřky mělo pro změnu zabránit Angele Merkel v setkání s Vladimirem Putinem v Buenos Aires. Ta nakonec kašlala na bezpečnostní hrozby a použila náhradní komerční linku a do Buenos Aires přiletěla business třídou.

Někdo usiloval o to, aby se Donald Trump a Angela Merkel za žádnou cenu nemohli setkat s Vladimirem Putinem v Buenos Aires. Neoconi už jsou opravdu zoufalí, o to více budou nebezpeční

Sami si nyní dejte do souvislosti obraz celé situace. Někomu jde o to, aby zabránil komunikaci a schůzkám Donalda Trumpa a Angely Merkel s ruským prezidentem v Argentině, a to za každou cenu. Na Ukrajině zinscenují nebezpečnou provokaci s ukrajinskými loděmi, nad Atlantikem někdo začne rušit družicový, radiový, navigační a komunikační systém kancléřského vládního letadla, aby ho donutil otočit se a vrátit do Evropy.

Situaci začíná zkoumat německá tajná služba BND, protože pokud někdo disponuje technologií, která dokáže navigačně oslepit na dálku dopravní letadlo, potom jsou to jedině USA, jejichž navigační počítače jsou nainstalovány v Airbusech. Americké tajné služby mají zadní vrátka do těchto letových počítačů a umí letadlo nejen oslepit, ale i přeprogramovat, zavést na falešnou trasu nad moře, točit v noci letadlo v kruhu o velkém poloměru mnoha stovek kilometrů, dokud mu nedojde palivo a potom spadne do moře, aniž by si toho piloti nebo cestující všimli, že letí v kruhu atd.

Angela Merkel měla štěstí, že signály a navigace letadlu nezmizely uprostřed oceánu nad Atlantikem, protože bez navigace by piloti okamžitě začali bloudit a mohli by se řídit jen podle postavení slunce na obloze. Navigace by tak byla jen přibližná a stroj by letěl nad území Brazílie a Amazonského pralesa. Bez fungujícího rádia a navigace by nebylo možné navést stroj ani na přistání a pilot by musel přistát bez asistence počítačů a navádění na přistávací dráhu. Nikdy se asi nedozvíme, jestli vypnutí navigace nad mořem kousek od Holandska bylo výstrahou a varováním pro návrat, anebo útočník chtěl, aby letadlo nadále pokračovalo nad moře a k rušení došlo omylem příliš brzy a stroj měl čas i palivo, aby se mohl vrátit.

Pamatujte si, že když je neoconská bestie zahnána do kouta a neví, kudy kam, stává se nejnebezpečnější a odhodlanou úplně ke všemu. Na Ukrajině se nebude rozpakovat rozpoutat válku s Ruskem, nad mořem klidně nechá zmizet letadlo s německou kancléřkou. Vzpomeňte si na zmizelé letadlo MH-370, které zmizelo v Malajsii a dodnes se trosky nenašly. Nikdo nevolal o pomoc z letadla palubními telefony, letadlo nevysílalo žádný poplašný kód. Nácvik a zkouška technologie na přeprogramování palubních počítačů na dálku, selektivní rekalibrace GPS modulu stroje atd. Když zaútočí i na stroj německé kancléřky, čeho asi dalšího jsou schopni? Když padá impérium, padá ve válečném ohni.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/ukrajina-prave-zrusila-kvuli-stannemu-pravu-konani-voleb-rozhodnuti-probehlo-pry-na-zaklade-obav-z-ruske-vojenske-invaze-ve-chvili-kdy-lide-budou-ve-volebnich-mistnostech/

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23326 )


Vygenerováno za:0.1057 sec,0.0728 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:905,344B