Novinka:Severokorejský úředník: Je to provokace, že USA vyvíjí sankce vůči severokorejským úředníkům
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 18 prosinec 2018 - 04:19:25

Ředitel Kanceláře pro americkou politiku Severokorejského ministerstva zahraničí dne 16. prosince pronesl projev, ve kterém se uvádí, že je to provokace, že USA pod záminkou lidských práv zahrnula severokorejské úředníky do seznamu sankce.

Podle projevu tento nejmenovaný úředník uvedl, že v uplynulých 6 měsících od jednání vedoucích představitelů USA a KLDR v Singapuru američtí úředníci včetně amerického ministra zahraničí každodenně deformovali KLDR. V krátké době USA pod záminkou lidských práv zahrnula severokorejské úředníky do seznamu sankce.

Tento úředník prohlásil, že hrozba a tlak nejsou metody k řešení sporů. KLDR navrhuje, že by měly obě strany nejdřív založit pocit důvěry, poté postupně zlepšit vztahy mezi USA a KLDR.

Americké ministerstvo financí dne 10. prosince oznámilo sankce vůči třem severokorejským úředníkům ve vysokém postavení. Uvedlo, že jejich orgány porušují lidská práva. Zmínění tři úředníci jsou ministr organizování Severokorejské dělnické strany, ministr propagace Severokorejské dělnické strany a severokorejský ministr státní bezpečnosti.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23468 )


Vygenerováno za:0.0407 sec,0.0255 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,656B