Novinka:Proti politkorektnosti, gendru, neomarxismu : projev nového prezidenta Brazílie
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 05 leden 2019 - 06:29:33

Nový brazilský prezident Jair Messias Bolsonaro se ve svém inauguračním projevu na Nový rok před 115-tisícovým plénem brazilských občanů zavázal vést svůj mandát v duchu boje proti falešným ideologím gendru a neomarxismu, osvobození se od politické korektnosti a socializmu a v duchu tradičních židovské-křesťansých hodnot.

« Děkuji, můj Bože ».

Na úvod svého projevu bývalý armádní kapitán a prožívající evangelikální křesťan Bolsonaro poděkoval Bohu a lékařům, že jako zázrakem nepřišel po bodném atentátu během své kampaně o život. « Máme před sebou jedinečnou příležitost rekonstruovat naši zemi a obnovit naděje našich spolbčanů. Jdeme sjednotit národ vyzdvihnout rodinu a úctu k hodnotám židovsko-křesťanské tradice naší země, a bojovat proti falešným ideologiím, proti ideologii gender. Nemůžeme nechat zhoubné ideologie, aby rozdělovaly Brazilce. Ideologie, které rozkládají naše hodnoty a tradie, které rozkládají naše rodiny a společnost. My a naše rodiny budeme hnutím, které znovuobnoví zdravé etické a morální cítění k obnově Brazílie. », apeloval dále na nadšení občanů novopečený prezident. Posledním oficiálním doupětem džendru je tak už jen západní a zejména severská Evropa.

Bolsonaro chce rovněž zásadním způsobem potlačit kriminalitu v zemi, jíž je Brazílie pověstná. « Skončíme s ideologiemi, které chrání zločince a kriminalizují policisty, které zapříčinily v Brazílii nárůst násilí a organizovaného zločinu. », prohlásil nový prezident, jehož heslem je « Brazílie především, Bůh nade všemi ».

Neomarxisti a západní levice Bolsonara nemusela již během kampaně, a poté, co ve volbách zvítězil, si od ní vysloužil titul « tropický Trump ». Nyní se jejich obavy naplňují. Bolsonaro například již vyhlásil, že stáhne brazilský podpis z Migračního paktu OSN.

Zdroj: https://oglobo.globo.com/brasil/colunistas-do-globo-analisam-discursos-de-bolsonaro-na-posse-23339961Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23604 )


Vygenerováno za:0.4241 sec,0.4018 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,936B