Novinka:Čučkaří z BIS provádějí operaci, jejímž cílem je rozpad SPD? Okamura bije na poplach
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 06 únor 2019 - 05:01:23

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura bije na poplach. Dostal totiž varování, že Bezpečnostní informační služba (BIS) podnikla speciální operaci, jejímž cílem je rozvrátit hnutí SPD jako hlavní vlasteneckou sílu Česka.

„Předsedovi hnutí SPD byl předán dopis, jehož obsahem je informace, že Bezpečnostní informační služba (BIS) provádí činnost v rámci operace s krycím názvem Vulterin. Cílem této operace má být destrukce a následný rozpad hnutí SPD jako hlavní vlastenecké síly v ČR," uvádí se v aktuálním politickém usnesení předsednictva SPD, které bylo zveřejněno na stránce hnutí na Facebooku.

SPD si zatím není důvěryhodností informace stoprocentně jisté. „Může to být pravda, ale může se také jednat o cílenou provokaci," píše se ve zprávě.

Předsednictvo SPD však na základě obdržené informace pověřilo předsedu hnutí Tomio Okamuru, aby předal tento dopis řediteli BIS, řediteli Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) a příslušným orgánům Poslanecké sněmovny PČR. Kromě toho Okamura hodlá seznámit s obsahem dopisu prezidenta republiky Miloše Zemana.

Podle usnesení předsednictvo SPD oznámilo informaci o údajné operaci BIS proti hnutí na tiskové konferenci s hromadnými sdělovacími prostředky včetně veřejnoprávní České televize už 29. ledna, ale média zatím mlčí.

Bezpečnostní informační služba podezření SPD popřela. Podle mluvčího BIS Ladislava Šticha si z Okamury někdo vystřelil, protože destrukce nějaké politické strany ani není v kompetenci zpravodajské služby.

„Úkolem žádné zpravodajské složky není to, aby zasahovala do politického dění," uvedl mluvčí BIS portálu Aktuálně.

Podle našich zdrojů, ale tajná operace na rozložení SPD pod vedením BIS probíhá a vyjádření jejich mluvčího je jen kouřová clona na zakrytí provádění antidemokratických činností. Nutné si uvědomit, že Bis je nástupnickou organizací zločinné StB a k dnešnímu dni je stále s bývalými zaměstnanci propojena. Důstojnici StB dlouhodobě vykonávali a i dnes konají aktivity v této polozločinecké organizaci.

Zdroj: Facebook, Aktualne.czTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.23889 )


Vygenerováno za:0.0476 sec,0.0303 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:865,616B