Novinka:Izraelští vojáci bombardovali zařízení Hamasu v pásmu Gazy již třetí den po sobě
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 07 březen 2019 - 05:19:50

Večer 5. března vyslaly izraelské obranné síly stíhací letouny a bombardovaly několik cílů palestinského islámského hnutí odporu (Hamas) v pásmu Gazy. Toto je třetí den, kdy izraelská armáda bombardovala zařízení Hamasu.

Bezpečnostní pracovníci v pásmu Gazy uvedli, že v noci odpálily izraelské válečné letouny tři střely ve výcvikovém zařízení v brigádě al-Qassam pod vedení Hamasu. V současné době nejsou žádné zprávy o ztrátách na životech.

Izraelské obranné sily vydaly prohlášení, podle něhož izraelské válečné letadla bombardovala celou řadu cílů v rámci vojenského zařízení Hamásu v severním pásmu Gazy. Podle Izraele je to reakce na vydání palebných zbraní, které nesou výbušné zařízení z pásma Gazy do Izraele. V prohlášení se uvádí, že izraelské obranné síly se domnívají, že zařízení, které nese výbušniny do Izraele, je pokusem o poškození bezpečnosti občanů. Armáda to nebude tolerovat a bude nadále rázně potlačovat takové činy. V prohlášení je uvedeno, že Hamás je zodpovědný za vše, co se děje v pásmu Gazy.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24146 )


Vygenerováno za:0.0410 sec,0.0249 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,304B