Novinka:Putin: Rusko a Francie by měly odstranit překážky ve vztazích mezi oběma zeměmi
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 20 březen 2019 - 03:30:53

Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí uvedl, že Rusko a Francie by měly odstranit překážky ve vztazích mezi oběma zeměmi, společně bojovat proti terorismu a spolupracovat v oblasti hospodářství a ochrany životního prostředí.

Vladimir Putin se téhož dne v Simferopolu setkal s francouzskou delegací. Putin uvedl, že Rusko a Francie by se měly řídit společnými pravidly a přijímat společná rozhodnutí v oblasti bezpečnosti a ochrany životního prostředí. Obě země by také měly aktivně rozvíjet dvoustranné vztahy.

Putin řekl, že Rusko udělá vše pro to, aby obnovilo vztahy s Francií a Evropou. Podle jeho názoru se všechny evropské země zajímají o rozvoj bilaterálních vztahů s Ruskem. Putin řekl, že se obě strany mohou vzájemně doplňovat v oblasti ekonomiky a mezinárodní politiky.

Podle tiskové agentury Tass přijela na pracovní návštěvu Krymu francouzská politická delegace složená z členů francouzského Národního shromáždění.

V důsledku ukrajinské otázky došlo ke zhoršení bilaterálních vztahů mezi Ruskem a EU, která přijala řadu sankcí proti Rusku.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24255 )


Vygenerováno za:0.0913 sec,0.0587 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,272B