Novinka:Chcete změnit profesi a dostávat hodně peněz? Zde je žebříček nejlépe placených prací v ČR
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pátek 29 březen 2019 - 04:00:23

Každý sní o tom, že bude mít takovou práci, aby pracoval méně, ale aby získal více - toto komické prohlášení obsahuje dostatečné množství pravdy. Ve světě, kde všechno stojí peníze, je vítězem ten, kdo jich má více. Proto ani žáci, kteří se ještě nerozhodli s výběrem povolání, nespěchají se zvažováním nemoderních a ne příliš placených oborů. Kdo získá největší plat na trhu práce?

Musíme také namítnout, že „profese“ a „pozice“ nejsou úplně stejné pojmy. Největší mzdy a bonusy dostávají samozřejmě top manažeři, ředitelé bank a velkých podniků. Ale toto jsou pozice, na které se ne každý může vypracovat.

Populární YouTube kanál TopTrendingsCZ zveřejnil video, ve kterém popisuje 5 nejlépe placených pozic v České republice, které garantují dostatek peněz a spokojený život.

Z tohoto videa se dozvíte, zdali je povolání poslance dobře placené nicnedělání, nebo to je náš mediálně zkreslený obraz, a také, která práce vyžaduje plnou soustředěnost, znalosti jazyků, chladnou hlavu a schopnost činit rozhodnutí během vteřiny.


Zdroj: TopTrendingsCZ


Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24325 )


Vygenerováno za:0.1545 sec,0.1395 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:867,712B