Novinka:Muslimská matka nezná lásku k dítěti a mučila svou dceru, která nechtěla žít podle islámu
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pondělí 01 duben 2019 - 04:04:36

ITÁLIE / POGGIO RUSCO / KULTURNÍ OBOHACENÍ / ABSOLUTNĚ NEFUNGUJÍCÍ INTEGRACE / OPĚT TÝRÁNÍ DCERY V MUSLIMSKÉ RODINĚ: Další ukázka toho, že přichází do Evropy žít, ale rozhodně ne s úmyslem se integrovat. Tentokrát se příběh stal v malém městě v Pádské nížině. Maročanka (41) zde týrala svou dceru tak, že skončila u soudu. Bila ji, vyhrožovala smrtí, smýkala s ní po podlaze za vlasy, napadala ji i na veřejnosti. A čím se dcera provinila?

Zamilovala se do Itala a nehodlala se ho vzdát.

Matka po ni však chtěla, aby plně respektovala pouze muslimské zvyklosti. Dcera si na konec prosadila svou a matka skončila odsouzená k jednomu roku a šesti měsícům za fyzické a psychické týrání.

To týrání vypadalo např. i tak, že potomka napadla válečkem tak prudce, až dívka krvácela, bila ji pěstmi... Jednou, když mladá žena žádala o účast na večeři se třídou, matka ji napadla nůžkami křičíce: "Mám ti je vrazit do břicha?"

Situace byla velmi dramatická a nesnesitelná, pomohl až zásah policie a sociálních služeb, protože dívka skončila pro zranění i na pohotovosti.

Žena sice byla odsouzená, nicméně mezi tím odjela do Maroka, kde se hodlá zdržet dle svých slov 8 měsíců. Zapsala zde totiž do školy mladší dceru a nutí ji chodit do školy právě tam...

Zdroj: Dalla Gazzetta di Mantova del 29 marzo 2019
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24345 )


Vygenerováno za:0.0604 sec,0.0454 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,536B