Novinka:EET tsunami
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 06 duben 2019 - 05:25:43

Babišovo EET je pohromou pro drobné živnostníky a řemeslníky, kteří se nemohou vůbec bránit. Tenhle tsunami systém, kdy za menší pochybení přicházejí likvidační sankce, je agresí ze strany bezohledného oligarchy, který skupuje firmy, požírá to tady všechno.

Babišovo EET je pohromou pro drobné živnostníky a řemeslníky, kteří se nemohou vůbec bránit. Tenhle tsunami systém, kdy za menší pochybení přicházejí likvidační sankce, je agresí ze strany bezohledného oligarchy, který skupuje firmy, požírá to tady všechno. Nikdo proti tomu nic nedělá, když vzniká nenasytný monopol. Za chvíli si Babiš koupí i celou republiku!

EET je dle mého názoru jeden z nástrojů současné moci. Drobné a střední podnikání je utlačováno, neboť se podobá ořechovým skořápkám s hořícími svíčkami, které plavou v rozbouřeném moři. A tak se stává, že padá jedna po druhé do nelítostných vln!

K tomu mnoho předpisů, byrokracie a omezení, což znamená, že je zde řemeslo a poslání ohledně povolání potlačováno papírováním. Ani digitální systém nic nezachrání, protože nepřehledný shluk norem a omezení jest hřebíčkem do rakve drobnému a střednímu podnikání.

EET tsunami, přijde třetí i čtvrtá vlna, která též způsobí, že řemeslníci nebudou mít čas na zakázky, tím se ekonomika dostane do krize. I teď klesá ekonomický růst kvůli těmto zákeřnostem.

Bohužel jsme ve špatné pozici, kdy Babišovi vyhovují dotace ze zaprodané a prohnilé Evropské unie, jež si nevidí na špičku nosu. A tak se kumulují a kumulují problémy naší země do bídy, útlaku, cenzury a utrpení.

Jak z toho ven? Nesmí vládnout ANO a demokratický blok. Právě ANO a demokratický blok jest neštěstím pro tuhle republiku, která si neví rady ani se svou demografickou skladbou a budoucností!

Václav Kovalčík, Zlín
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24390 )


Vygenerováno za:0.0827 sec,0.0554 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,336B