Novinka:75 000,-Kč měsíčně za plození potomků
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 09 duben 2019 - 03:35:15

Nejvíce mne pobavila zpráva, že za to zase může majorita: „Diskriminace a nerovné zacházení ze strany podstatné části většinové společnosti je jednou z hlavních příčin neúspěchu Romů ve všech klíčových oblastech života,“ stojí mimo jiné ve zprávě.

Tak mě zase jednou naši pisálci pobavili. Podivili se nad bezva živností paní Andy Demeterové. Tahle paní si udělala ze státu dojnou krávu a z daňových poplatníků totální blbce. Píšu o tom raky a jsem prý rasistka. A proč? protože chci, aby si na svoje potřeby vydělávali tak, jako my všichni.

10 dětí od pěti otců, 30 let na podpoře a prachy jen tečou. Náš sociální systém si nemůže vynachválit. Jasně, že si to pochvaluje. Mě jen zajímá, jestli jsi jsou politici a sociálky vědomi toho, že takových paní Demeterových tady máme pořádnou hromadu.

Paní je oficiálně sama bez partnera, protože to se prostě vyplatí. proč by se měla vdávat, když by ji chlap neuživil, ale debilní gadžo ji to vynahradí na dávkách, které jsou sakra vysoké. V životě je spokojená a přeje si, aby ji její potomci následovali v rození dětí a ždímání dávek.

První dítě v 18 a poslední v 36 letech. Teď má 16 vnoučat a mohla by být matkou a babičkou roku. Výchova dětí ji zabere všechen čas a dělá to fakt důkladně. 13-letá dcera dostávala cigarety za dobré chování, úklid a když byla fakt šikovná mohla si i cvaknout něčeho ostřejšího. Třeba takový rumíček není k zahození pro 13-letou děvenku. Většina jejich dětí také žije z podpory dcera Cristal se fakt povedla po ní. Má čtyři děti a říká:

Cituji:

„Stále žiji s otcem mých dětí, ale nežijeme spolu, i když někdo tvrdí, že ano. Kdyby tomu tak bylo, přišla bych o sociální dávky.“

Rodina se žije nad poměry a čilá mamina nechystá žádné změny. proč by taky měla, když jí měsíčně přistane na účtě 75 000,-Kč. ( přídavky na handicapovaného syna plus benefity na další děti, slevu na daních, příspěvek na bydlení ve čtyřpokojovém bytě a další výhody.

Citace:

„Nezískám práci, která by mi vynesla tolik, kolik mám teď. Proč taky když mi to stát umožňuje. To se musí využít.

**************************************************

Můj starý článek

Většina cikánů má pocit, že vlastně pracovat nemusí. Díky státu a blbosti politiků si žijí jak prasata v žitě. Proč by makali, když nemusí. Mají na jídlo, na pití, na cigarety, na tabák i kde složit hlavu.

Ve výroční správě jsem se dočetla, že trpí finanční negramotností a opravdu jsem se zasmála. Tímto opravdu netrpí, ale hygienické návyky? Ty jim opravdu chybí. Vědí na které dávky mají právo, jak obejít ten a ten zákon aby jim káplo co nejvíc korunek. Babičky si berou do péče svá vnoučata a berou na ně slušné peníze a při vysoké porodnosti je to bezva byznys. Na každé dítě v pěstounské péči dostanou přes 7 000,-. Když jich má 6, hned je to 42 000,-.

Ale poslat je do školy aby se naučily pořádně česky a pak je donutili chodit do školy aby se konečně začaly učit a začleňovat? Proč, však až vyrostou, budou na dávkách jako jejich rodiče a prarodiče. Budou se flákat a mít srandu ze státu a majority a mnout si ruce jací jsme to debilové.Stav domácností, které sociálně vyloučení cikáni obývají je často žalostný a bují zde kvůli nízké hygieně nemoci – o tom se také píše v té zprávě. Odpadky si hážou z okna a pak se topí v tunách smradlavého odpadu kde běhají potkani. No a zase přispěchá debilní gadžo, bordel na náklady města – to je daňových poplatníků – uklidí.

Cikány nakažené např. žloutenkou, úplavicí, ale i štěnice a svrab nejsou výjimkou, hezky v nemocnici vyléčí a zase to zaplatí daňový poplatník.Viní nás, že jsou nacpáni v ubytovnách, ale čí je to vina. No jejich. Nadělají dluhy na nájemném a energiích, následuje porušování dohod o splácení pohledávek, do bytu si nastěhují neohlášené osoby, zničí byt a společné prostory v bytových domech, a jejich rodinné hádky otravují vše živí okolo nich. Pak vyvolají spory s ostatními obyvateli a diví se, když jsou soudně vystěhování.

Nejvíce mne pobavila zpráva, že za to zase může majorita:

„Diskriminace a nerovné zacházení ze strany podstatné části většinové společnosti je jednou z hlavních příčin neúspěchu Romů ve všech klíčových oblastech života,“ stojí mimo jiné ve zprávě.

Na programy pro zlepšení integrace Romů bylo ze státního rozpočtu v minulém roce vydáno téměř 66 milionů korun. Částka je o 2,7 milionu vyšší než v roce předchozím.Jsou to vyhozené peníze, které mohly být využity třeba na děti či seniory. Ovšem říct to nahlas je skoro hrdelní zločin. Přesto tvrdím, že živit je zločin na majoritě.Jako facka na závěr jsou fotografie z Face a tyhle ukázky jsou názorných příkladem o tom, co si myslí o nás a naší zemi.

P.S. Tento článek byl napsán před časem, když v jedné čtvrti v Ústí nad Labem byly navršeny odpady do prvního patra a tuny odpadu po minoritě se odváželi týdny. Co se změnilo? Nic, už se zase vrší odpadky, protože házení bordela z okna je pro tuto skupina naprosto přirozené. Horší je, že těm co neteče voda na záchodě nenapadlo nic jiného, než tuhle kejdu lít z okna po fasádě dolů do odpadu. Takže bude další epidemie žloutenky. Nastanou náklady na léčení nemocných a další náklady na úklid. Jsme nepoučitelní. Povolala bych vojáky a ti by nesměli nikoho pustit ven, dokud to po sobě neuklidí.

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/75-000-kc-mesicne-za-plozeni-potomkuTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24413 )


Vygenerováno za:0.0419 sec,0.0247 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:881,720B