Novinka:Čeští muslimové opět začali šířit knihu od radikálního duchovního, která podporuje i ideologií Islámského státu
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pondělí 13 květen 2019 - 05:21:47

Na základě dlouhodobého monitorování aktivit českých islámistů jsme zjistili, že Ústředí muslimských obcí v ČR začalo opět šířit knihu Základy tauhidů, která je zdrojem islámského extremismu a je zakázaná v některých západních zemích. Například experti na prevenci islámského extremismu ve Velké Británií považuji tuto knihu za natolik nebezpečnou, že je zakázána její distribuce ve věznicích.

Máme potvrzeno, že se kniha šíří nejen mezi školáky navštěvující mešity, ale byla šířená i na stánku Ústředí muslimských obcí v ČR/Muslimské obce v Praze na veletrhu Svět knihy o tomto víkendu. U tohohle se usvědčili sami muslimové, když zveřejnili fotografií z veletrhu s komínkem knih Základy tauhidu.

Nadále budeme celou kauzu pozorně sledovat, vyhodnocovat a případné zjištěné informace poskytovat nejen orgánům českých bezpečnostních složek, ale i je medializovat zde na webu Eurabia. Tuto činnost můžeme provádět i díky podpoře těch z Vás, kdož nám přispíváte skrze podporu redakce Eurabia.cz, děkujeme.

Za monitorovací tým Lukáš Lhoťan / eurabia

Fotografie z profilu Muslimké obce v Praze na facebook - kniha označená kroužkem
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24705 )


Vygenerováno za:0.0931 sec,0.0620 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,616B