Novinka:Steve Bannon je nepřítel Spojených států
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pátek 17 květen 2019 - 05:20:02

Bývalý strategický poradce amerického prezidenta Steve Bannon v minulosti při mnoha příležitostech obvinil Čínu. Bannon nedávno napsal dlouhý článek a obvinil ze šesti aspektů Čínu, domnívá se, že "Čína se stala největším nepřítelem Spojených států."

Například Bannon obvinil Čínu z toho, že se zapojila do „ekonomického boje" s průmyslovými demokraciemi. Ale čínská iniciativa Pásmo a Stezka vybudovala největší platformu pro sdílení na světě a stala se nejpopulárnějším veřejným produktem na světě.

Čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) opakovaně a veřejně uvedl, že bez ohledu na to, jaký krok je učiněn, Čína nikdy nebude usilovat o hegemonii a nikdy se nebude rozšiřovat. Koncept „společenství lidského osudu", který předložil prezident Xi Jinping, vyjadřuje postoj Číny ke všem zemím: společná bezpečnost, společné správy věcí veřejných, společná účast a společné sdílení úspěchů. Tento koncept je obtížný nebo záměrně neochotný pro americké politiky, kteří sledují politiku „Spojené státy jsou vždy na prvním místě".

Právě teď, nové pravé křídlo, které drží hru "nulového součtu" ve Spojených státech a staré myšlení o mocenské politice, je skutečným nepřítelem Spojených států.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24746 )


Vygenerováno za:0.0437 sec,0.0233 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,864B