Novinka:Zvláštní zpravodaj OSN proti mučení informoval novináře, že Julian Assange je v kritickém zdravotním stavu a podle všech známek byl vystaven systematickému mučení
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 04 červen 2019 - 18:02:04

Zvláštní zpravodaj OSN proti mučení informoval novináře, že Julian Assange je v kritickém zdravotním stavu a podle všech známek byl vystaven systematickému mučení. Britská tajná služba chce podle všeho z Juliana Assange dostat přiznání, že Wikileaks je projekt, který řídí Kreml a Vladimir Putin! Americké vyšetřovatele prý zajímají i uniklé emaily o kauze Pizza Gate z roku 2016, které odhalily napojení politických špiček v USA na satanisticko-pedofilní skupinu Bohemian Grove!

Nils Melzer, zvláštní zpravodaj OSN proti mučení, který 9. května navštívil Juliana Assange ve věznici s vysokou ostrahou v Londýně a spolu se dvěma zdravotnickými experty, řekl médiím, že Julian Assange je ve strašném stavu, pod silným stresem a neschopný vedení soudního procesu a projednávání před soudem. “Naše zjištění bylo, že pan Assange vykazuje všechny příznaky osoby, která byla po delší dobu vystavena psychologickému mučení. Psychiatr, který provázel mou misi, řekl, že jeho zdravotní stav je kritický,” řekl Melzer pro agenturu Reuters v Ženevě.

Zvláštní zpravodaj OSN s téměř měsíčním zpožděním informoval světová média o tom, co zažil v podzemních prostorách londýnské věznice Belmarsh, kde je Julian Assange zadržován. Podzemní část věznice spadá pod kontrolu britské tajné služby a o tomto místě se vyprávějí ve Velké Británii neuvěřitelné děsivé historky. Věznice má status A, tedy zařízení s nejvyšší možnou ostrahou a samostatnými celami pro jednotlivce, pro přirovnání lze použít českou věznici Mírov, která má podobný status. Věznice však má jednu zajímavost. Její nadzemní část patří britské královně, spodní podzemní část ale je pod kontrolou britské ministerstva vnitřní bezpečnosti a tajných služeb. De facto se jedná o dvě věznice nad sebou.

Julian Assange je držen ve vězení, které neexistuje… po právní stránce

V nadzemní části platí civilní právo, ve spodní části neplatí žádné právo, jedná se totiž o území, které legislativně nepatří Velké Británii. Podzemní část věznice totiž po právní stránce neexistuje, a podle britského zákona z konce 19. století platí, že co právně neexistuje, nelze na to uplatňovat britské právo, britské zákony, britskou moc, prostě vůbec nic. Tohoto archaického zákona velmi zdatně využívají všechny britské tajné služby, které v objektech, které oficiálně neexistují, provozují nejrůznější nelegální aktivity, od výroby drog, chemických zbraní, obohacování uranu, až po mučení a vraždy nepohodlných britských a západních novinářů, kteří oficiálně zemřeli na stáří, na infarkt, měli dopravní nehodu apod.

Podle Nilse Melzera je Julian Assange v kritickém stavu a špatně mluví. Před realizací návštěvy, která proběhla v nadzemní části úřadovny ředitele věznice si Melzer všiml, že Julian Assange je omámený a má oteklé tváře. Je to typický symptom po použití barbiturátů a thiopentalu sodného, který vyvolává u mnoha mučených obětí otoky tváří a prstů na rukách. Barbituráty otupují smysly a vězněný muž si tak nestěžuje na mučení, protože nemá přehled o prostoru a čase. Britové podle všeho Juliana Assange nadopovali barbituráty a teprve poté k němu pustili delegáta OSN. Ten však zkušeně odhalil, že Julian Assange je vystavován mučení, které má zjevně zatím psychologickou a neinvazivní formu.

Julian Assange je mučen spánkovou deprivací a waterboardingem

Předpokládá se, že Julian Assange je vystaven mučení formou odpírání spánku, což po několika dnech vede k halucinacím a nervovému kolapsu, ale vyloučen není ani waterboarding, protože Nilse Melzer si všiml, že Julian Assange neustále polyká naprázdno. Je to vedlejší příznak obětí mučených waterboardingem, některé oběti už dokonce života nejsou schopny pít vodu ze sklenice nebo poháru, ale pouze brčkem, protože sklenice jim v podvědomí evokuje waterboarding. Julian Assange se při rozhovoru sklenice s vodou ani nedotkl a s vyděšením na ní zíral několik minut.

Brutální poznatky Nilse Melzera se staly předmětem mohutné cenzury. Britská televize BBC rozhovor s delegátem OSN odmítla odvysílat, stanice Sky News rozhovor sice odvysílala, ale vůbec jej nezařadila do online archívu. Dokument je navíc sestříhaný, britské televize pustily jenom tu část, kde Nils Melzer informuje o tom, že zdravotní stav Juliana Assange je kritický, že nesmí být vydán do USA, protože by to nepřežil. Melzer poskytl rozhovor i pro ruskou televizi RT, ale i tam je dokument bez konkrétních detailů o mučení Juliana Assange.

e pouze otázkou času, kdy Juliana Assange psychicky zlomí a bude ochoten jim podepsat jakýkoliv papír, který před něj položí. Pro Američany je Julian Assange obrovská výhra, protože mohou skrze Wikileaks hodit na Rusko úplně cokoliv, co si zamanou. Pokud Julian Assange pod nátlakem a mučením podepíše nějaký papír, bude americkými neocony takový pamflet použitý jako další munice proti Rusku.

Julian Assange zřejmě narazil na věci spojené s kauzou Pizza Gate a okultní organizací Bohemian Grove

Není bez zajímavosti, že po 3 letech se v USA znovu rozhořela stará kauza Pizza Gate [2], která z uniklých emailů šéfa demokratické volební kampaně Hillary Clinton Johna Podesty odhalila, že vrcholné špičky amerického kongresu a významných politiků se organizují v utajené satanisticko-pedofilní organizaci, která má velice úzké vazby na skupinu Bohemian Grove, což je sekta a vlastně kult, který operuje na oficiálně neexistujícím 35. stupni kabalistického zasvěcení. Bohemian Grove obětuje děti ve věku do 12 let v krevních a ohňových rituálech obětování.

Američané už přiletěli, ve věznici “pracují” na Assangeovi od rána do večera jako Gestapo, aby podepsal všechno, co mu předloží

Ve věznici Belshmar jsou už podle informací britských bulvární listů i vyšetřovatelé z americké FBI, které zajímá jediná věc, aby se Julian Assange přiznal a podepsal papír, že organizaci Wikileaks založil Kreml a Moskva poskytla peníze na provoz organizace. Mučením chtějí z Juliana Assange dostat podpis na papír, aby mohli obvinit Vladimira Putina, že úniky tajných amerických depeší byly realizovány na objednávku Kremlu.

Je pouze otázkou času, kdy Juliana Assange psychicky zlomí a bude ochoten jim podepsat jakýkoliv papír, který před něj položí. Pro Američany je Julian Assange obrovská výhra, protože mohou skrze Wikileaks hodit na Rusko úplně cokoliv, co si zamanou. Pokud Julian Assange pod nátlakem a mučením podepíše nějaký papír, bude americkými neocony takový pamflet použitý jako další munice proti Rusku.

Julian Assange zřejmě narazil na věci spojené s kauzou Pizza Gate a okultní organizací Bohemian Grove

Není bez zajímavosti, že po 3 letech se v USA znovu rozhořela stará kauza Pizza Gate [2], která z uniklých emailů šéfa demokratické volební kampaně Hillary Clinton Johna Podesty odhalila, že vrcholné špičky amerického kongresu a významných politiků se organizují v utajené satanisticko-pedofilní organizaci, která má velice úzké vazby na skupinu Bohemian Grove, což je sekta a vlastně kult, který operuje na oficiálně neexistujícím 35. stupni kabalistického zasvěcení. Bohemian Grove obětuje děti ve věku do 12 let v krevních a ohňových rituálech obětování.

Členy Bohemian Grove jsou všichni guvernéři světových bank, kompletně všichni. Pravidelně se scházejí k obětinám několikrát do roka páchají nejohavnější rituální zvěrstva.
Tyto obětiny jim mění vzhledy tváří, očí, uší, brady, vlasů, obličejů. Členy Bohemian Grove jsou i prezidenti velmocí.

Všimněte si, jak noví američtí prezidenti nastupují mladí, zdraví a čilí do funkce, ale po 4 letech mají strhané tváře, šedé vlasy, propadlá oční víčka. Nakupování dětí novorozenců pro účely rituálů bylo právě odhaleno v uniklých emailech Johna Podesty, kde se členové tzv. Washingtonské skupiny domlouvali na nákupech novorozenců pro krevní obřady. Problém s kauzou Pizza Gate je v tom, že se jedná jenom o špičku ledovce a nikoliv samotný střed.

Pizza Gate molesteři jsou malé ryby, které shánějí obětiny pro krevní a ohňové rituály kabalistů

Tyto jednotlivé skupiny shání malé děti a budoucí oběti pro rituály Bohemian Grove. Když si projdete dokumenty o Pizza Gate, všimnete si, že o Bohemian Grove tam není prakticky žádná linka. Je to kvůli tomu, že název “Bohemian Grove” je de facto omyl nebo spíš nedorozumění. Organizace ve skutečnosti vůbec žádné jméno nemá a členové se oslovují mezi sebou jako “následovníci”. Označení Bohemian Grove vzniklo v Kalifornii pro místní pánský klub, který provozoval lesní slavnosti v tzv. “Českém háji”.

Byl to krycí mechanismus pro obětování krve u skály v lese, která na obrácené straně v astrální rovině má svůj protějšek v jedné části a prostoru na Šumavě. Průniky z jedné na druhou stranu jsou realizovány pomocí okultních praktik, které otevřou během obětního rituálu jámu Mah’ralu a entity mohou procházet z obou stran skály. Po průchodu posednou osobu přivázanou na zemi ke kolíkům. Entita do osoby vstoupí a sdílí s ní tělo do konce života. Za to mu propůjčuje děsivé schopnosti, dálkové vize, projekce, telepatie, indukce myšlenek atd.

Aby bylo možné tyto rituály praktikovat, je nezbytný neustálý přísun dětí, pokud možno novorozenců, kteří jsou podřezáváni anebo zaživa upalováni, to podle toho, jestli úkolem seance je otevírání brány anebo platba strážcům (démonům) brány, kteří se krmí na bolesti upalovaných dětí. Tyto praktiky na 35. stupni zasvěcení nejsou pro zednáře dostupné, jsou vyhrazeny pouze těm, kteří políbili prsten Baalovi během Ka’bbalah ritu přijetí služby “princi”, který byl svržen z nebes, ale nikdy nepřestal být jeho Synem.

Úkol zněl jasně: Je třeba zlomit pošťáka

Odhalení poslíčků z kauzy Pizza Gate, kteří jsou v hierarchii úplně na konci a pouze shánějí dětské oběti, nemá z hlediska procesů žádný význam, protože Bohemian Grove je dokonale mimo pozornost většiny alternativy. Ta se zajímá obvykle jen o svobodné zednáře, o něco níže postavené rotariány, a o něco výše postavené osvícence (illuminati). Nicméně Bohemian Grove je nejvyšší skupina nežidovských sluhů Prince. Nejvyšší židovskou skupinou je pro změnu B’nai B’rith.

Julian Assange ve svých uniklých spisech odhalil mnoho členů obou skupin, Bohemian Grove i B’nai B’rith a není divu, že ho teď mučí a chtějí z něho dostat všechno, co je napadne. Nechtějí přiznání, pozor, to je omyl. Oni vědí, že je nevinný. Jenže oni ho potřebují zlomit, aby začal podepisovat všechna falešná obvinění proti komukoliv budou chtít. Proti Rusku, proti Vladimiru Putinovi, proti Číně, proti Berlínu, proti komukoliv, kdo se jim znelíbí.

Julian Assange je autorita mezi whistleblowery a cokoliv podepíše, resp. jako k čemu se přizná, to bude mít pro mainstream média rázem automatickou platnost a bude to pravda. V tomto ohledu by pro mnohé země bylo lepší raději Juliana Assange odstranit, protože jakmile ho jeho věznitelé zlomí, bude použitý jako zbraň hromadného ničení. Když vysoký delegát OSN bije na poplach, že zdravotní stav Juliana Assange je kritický, nelze to brát na lehkou váhu. Tady vidíte, co se stane, když dostanou pošťáka, který pouze nosil zprávy. Nic jiného vlastně vůbec nedělal. A přesto, i pošťák může být jejich nepřítelem č. 1.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/zvlastni-zpravodaj-osn-proti-muceni-informoval-novinare-ze-julian-assange-je-v-kritickem-zdravotnim-stavu-a-podle-vsech-znamek-byl-vystaven-systematickemu-muceni/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.24923 )


Vygenerováno za:0.0781 sec,0.0455 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:927,496B