Novinka:Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pátek 02 srpen 2019 - 06:59:49

Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu spáchaného migrantem! V celém městě probíhaly celý den policejní manévry a hon na útočníka, policie nakonec vraha dopadla, ale prý je duševně nemocný a zřejmě vysadil léky! Němci už neví, jestli se mají smát, anebo bát, protože v Německu je každý terorista nakonec odhalen jako pacient, který chodí ke cvokaři! A všechno legální migranti s doklady!

V Německu dnes došlo k dalšímu teroristickému útoku. Pachatel identifikovaný jako muž syrského původu ubodal v rezidenční čtvrti ve Stuttgartu ve čtvrti Fasanenhof německého muže (36), který měl etnický původ v Kazachstánu. Na silnici před paneláky, kde si hrály děti, vytáhl útočník samurajskou katanu a muže ubodal k smrti. Z místa ujel na kole. V celém městě byl vyhlášen policejní poplach a byl spuštěn obrovský hon na pachatele, kterého se nakonec podařilo zadržet. V tomto článku níže Vám naše redakce přináší dvě originální a necenzurovaná videa. Pokud máte slabší žaludek, nespouštějte ani jedno z nich!

Police již informovala, že muž je duševně labilní a zřejmě vysadil léky, tedy stejná diagnóza jako před pár dny švýcarský Eritrejec ve Frankfurtu, který prý po vysazení prášků na nervy začal vraždit a shazovat lidi pod vlak. Němci začali v podvečer zaplavovat sociální sítě sarkastickými komentáři, že v Německu je už tak dokonale bezpečno, že už vraždí jenom lidé, kteří chodí ke cvokaři. Tyto sarkastické komentáře pouze vykreslují absurditu současnosti v Německu, kde sice Němci vědí, že všechno je špatně v politice, ale nikdo nemá sílu a odvahu s tím něco udělat a změnit to.

Němci už nevěří, že to zvládnou

Útočníkem je podle informací muž ve věku 28 let a policie od počátku tvrdí, že nemá o muži více informací, ovšem to je lež, protože na webu AfD se už objevila informace, že policie muže legitimovala a jedná se prý o muže syrského původu. Později policie přiznala, že útočník je opravdu Syřan. Se svojí obětí se prý znal. Není jasné zatím, jestli vrah je migrant s azylovým statusem, anebo již má občanství, případně se v Německu již narodil a má pouze syrský původ. Každopádně Německo začíná být nebezpečnou zemí a tyto útoky se najednou stávají součástí života.

Lidé najednou zjišťují, že okřídlené heslo “Wir schaffen das!” (To zvládneme!), které v roce 2015 pronesla Angela Merkel o migrační vlně mířící do Německa, se prostě nenaplňuje a Německo etnickou arabskou a africkou migraci naprosto nezvládá. Migranti se chovají jako zvěř, nechodí do práce, páchají kriminalitu, znásilňují a vraždí, je to lidský odpad, který je ovšem chráněny a nikdo se migrantů nesmí dotknout, jinak jde sedět, až zčerná, a to za rasově motivovaný útok. A platí to i pro točení videí.

Video, za které si autor asi půjde sednout podle německých zákonů

Autor videa, na kterém je útočník zachycený při vraždě na ulici, již byl kontaktován policií. Policie podle úhlu záběrů zjistila, z jakého bytu byl záznam pořízen a muž bude obviněn podle zákona o zákazu propagace předsudečného materiálu, který vyvolává negativní obraz o menšinách. Podle tohoto zákona, který platí od 1. ledna 2017 nesmí německý občan pořizovat fotografie a ani videa, která by jakýmkoliv způsobem vyvolávala předsudečnou nenávist. Natočením videa zachycujícího Syřana, jak vraždí člověka na silnici, se autor vide dopustil šíření předsudečné nenávisti.

Video č. 1

https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/?&evpi=fwdevpPlayer0&t=0h0m05s

Přesně tutéž a stejnou kopii tohoto německého zákona převzalo české ministerstvo vnitra a Jan Hamáček chce předsudečnou nenávist implementovat i v ČR, čímž dojde k trestnosti zhotovování fotografií a videí, která budou obsahovat jakýkoliv obsah, který může vzbudit nenávist nebo negativní nahlížení na skupinu obyvatel, např. migranty nebo jinou minoritu. Přesně toto je účel předsudečného zákona, umlčet informace a vystrašit lidi, aby nic nefotili, nic netočili, o ničem nepsali, nic nepublikovali, nic nevysílali a nic nešířili.

ČSSD jako škůdce, ale než skončí v politice, nechají po sobě potopu a zkázu, zejména v ohledu na občanské svobody a svobodu projevu

Proti předsudečné nenávisti se musí postavit všichni vlastenci a všechny politické strany, které se honosí přívlastkem vlastenecké, všechny musí odmítnout kriminalizaci svobody slova a sdílení informací, protože hroutící se ČSSD se chystá za sebou prásknout mohutně dveřmi a zanechat za sebou dílo, které se bude rovnat kráteru po termonukleárním výbuchu.

Video č. 2

https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/?&evpi=fwdevpPlayer1&t=0h0m04s

Kopírování procesů z Německa do Prahy funguje jako za okupace, Berlín napíše, Praha převezme. Migrace je nástrojem likvidace vlastního národa a socani z ČSSD nemají problém se fotit s muslimy na dvorech muslimských center a mají odvahu se dokonce zastávat arabské migrace. Všichni doufám vidíte, co je cílem Arabů v Evropě. Kdo maká v montovnách, kde prý akutně chybí lidé? Arabové? Tady v Německu makají jen gastarbeiteři z východní Evropy a z Ukrajiny, po nějakých Arabech ve výrobě není ani vidu, ani slechu.

Německo plné importovaných analfabetů z Afriky, které nikdo nezaměstná

Každý den je vidím válet se ve Frankfurtu v centru na lavičkách, podél řeky, na schodech před budovami, obsazené restaurace a zahrádky, ženy zahalené v hidžábech. Nikdo je nechce zaměstnat, ale ne kvůli rasismu, ale protože nic neumí, ani ten jazyk by nebyl problém, je spousta prací, kde není potřeba německy mluvit, ale oni jsou prostě negramotní, pochází z míst, kde nikdy nechodili do školy.

V tomto ohledu jsou výjimkou Syřané, ti mají vzdělání, i když zjevně jen to základní, ale Afričani, to je tragédie. Úřady jim rozdávají obrázky, aby věděli, kolik má jaká eurová bankovka hodnotu ve vztahu ke zboží. Takže mají obrázek se 2 burgery a naproti je zobrazena 5 EUR bankovka apod. A s takovými lidmi nemůže ani Angela říkat “Wir schaffen das!” a každý mlčí, protože kdyby něco řekl, měl by na krku Hamáčkův, tedy pardon, Angelin předsudečný paragraf.

Politici natahali do Evropy chátru z Afriky a arabských zemí, která je neslučitelná s evropskou civilizací, a jedna z těchto civilizací musí odejít. Pokud to nemáme být my jako bílá rasa, budeme muset zostřit mediální boj na alternativě a tvrdě udeřit na všechny alternativní politiky, kteří odmítnou tvrdě bušit do Hamáčkova resortu, do procesů proti kriminalizaci alternativy, která jako jediná stojí na straně pravdy a ochrany národa.

Alternativa musí více zatlačit na politiky, kteří se už dlouhou dobu zaštiťují jejím jménem a volebními hlasy

Nesmíme tolerovat takové krysy, jako je jistý poslanec SPD, který před pár dny vrazil dýku do zad české alternativy slovy o tom, že podvrací českou národní bezpečnost, nesmíme dovolit, aby politici, kteří se zastřešují alternativou, si naši podporu udržovali jen kecy o nelegální migraci, která už dávno neexistuje a v Německu už skoro každý 3. den vraždí jen azylovaní, naturalizovaní anebo dokonce rodilí migranti s německým občanstvím.

Pomalu nám chtějí utáhnout smyčku okolo krku, v pátek přineseme výbušné téma a video jako první server v ČR, abyste viděli, jaké zrádce má naše vlast, ale dokud budeme držet jako alternativa pospolu, dokud lidé budou ochotni získávat informace a jít dokonce do sporu s vlastními dětmi, které rodičům zakazují alternativu, tak do té doby budeme mít naději, protože dokud národ kouše politiky, je to dobře. V okamžiku, kdy se politik přestane národa bát, je nakročeno k diktatuře a despocii, o tom ani na okamžik nepochybujte.

Pokud jste viděli demonstraci Milionového chlívku na Letné, to byl proces Občanské společnosti, stejný proces, který použila Zuzana Čaputová na Slovensku, je to proces, o kterém se dozvíte více v pátek. Jejich cílem je zničení politických stran a jejich nahrazení NGO sektorem, který ovšem je řízen sionisty ze zahraničí. Jenže, nejprve se musí vypořádat s bílým člověkem, který se nechce progresivně zliberalizovat. A jestli chcete vidět ten proces, tak na připojených videích nahoře je vidíte. Schaffen wir das?

Aktualizace 02-08-2019 01:53am

Pachatel je nakonec podle policie prý Palestinec a v Německu žije 4 roky na falešné doklady!

Německá vláda má další problém. Německý server TAG 24 s odkazem na policejní zdroje ve Stuttgartu uvedl, že pachatel je nakonec Palestinec a v Německu už žije 4 roky na falešné doklady. Takže, vypadá to, že máme konečně na světě toho toužebně očekávaného “nelegálního” migranta! Jenže pozor… celé se to zamotává.

Redakce TAG 24 se obrátila na německou centrální prokuraturu a ta kategoricky odmítla, že by šlo o Palestince, a že by byl v Německu ilegálně. V Německu je prý legálně registrovaný jako Syřan a věk v papírech má uvedený, že je mu 28 let. Podle policie ve Stuttgartu je to ale prý a zřejmě Palestinec, a je mu 30 let! Mluvčí policie ale připustil, že při registraci migranta při žádosti o azyl a pobytové povolení v minulosti mohlo dojít k pochybení. Jinými slovy, policie připouští, že neví jistě, jestli je pachatel Syřan, Palestinec, anebo pochází úplně odjinud, a zjevně ani s tím věkem to u něj nebude úplně jasné. Komedie na německý multikulti způsob tak bude mít několik pokračování, toto je teprve počátek. Děkujeme našemu čtenáři za bleskovou notifikaci na tuto novinku.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.25436 )


Vygenerováno za:0.0650 sec,0.0453 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:923,024B