Novinka:Státní zástupce navrhl zastavit trestní stíhání Andreje Babiše, v rozhodnutí prý hrály roli i obrovské nátlakové demonstrace neziskovky Milion chvilek!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 03 září 2019 - 04:34:00

Státní zástupce navrhl zastavit trestní stíhání Andreje Babiše, v rozhodnutí prý hrály roli i obrovské nátlakové demonstrace neziskovky Milion chvilek! Zastavení stíhání premiéra je obrovskou porážkou Zdeňka Bakaly a jeho Pražské havlérky, tímto rozhodnutím posílí nejen Hnutí ANO, ale především Pražský hrad! Pravda nakonec zvítězila, Aeronet upozorňoval na nesmyslnost trestního stíhání premiéra od samotného počátku, mainstream nás za to nenáviděl! Nejvíce to odnášel Babišův nemocný syn, kterého jsme se zastali proti hyenám ze Seznamu!

Redakce Aeronetu se připojuje k prezidentu republiky Miloši Zemanovi a k jeho blahopřání Andreji Babišovi k zastavení jeho trestního stíhání. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček to oznámil na svém Twitteru, že prezident republiky Miloš Zeman poblahopřál premiérovi nejen k jeho dnešním narozeninám, ale i k zastavení jeho trestního stíhání ze strany státního zástupce Jaroslava Šarocha. Tato zpráva nám opravdu udělala radost, po dlouhé době konečně jedna pozitivní zpráva z domova.

Naše redakce vnímá toto zastavení stíhání jako jasný signál toho, že naše osvětová a informační práce měla nejen smysl, ale navíc v předstihu více jak jednoho roku jsme správně předpověděli, že zinscenovaná kauza proti premiérovi skončí naprostým fiaskem. Náš server v minulosti přinesl řadu článků v souvislosti s Čapím hnízdem, kde jsme čtenářům již dlouho vysvětlovali, že kauza Čapí hnízdo je zinscenovanou kauzou s cílem poškození politických preferencí a ambicí Andreje Babiše. Novináři některých médií mainstreamu se dokonce nezdráhali zatáhnout do boje proti premiérovi i jeho vlastní rodinu.

Vloni v listopadu vypukla v českých médiích kauza Andreje Babiše ml. a bizarní cesty Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ze Seznam Zprávy do Švýcarska. Jejich cílem bylo vytáhnout z postele večer duševně nemocného syna premiéra a přimět ho k tomu, aby svědčil proti svému otci. Při své práci si navíc oba novináři počínali tak neopatrně, a dost možná to bylo úmyslně, že de facto odhalili přímo adresu jeho bydliště. Takové svinstvo nadzvedlo naši redakci ze židle takovým způsobem, že z toho bylo nakonec několik dalších článků a také zajímavých zjištění.

Andrej Babiš byl v té době vloni v cizině v italském Palermu a Seznam Zprávy ve spolupráci s Bakalovými médii a Českou televizí odpálili proti premiérovi mediální puč, který vyvrcholil šíleným přešlapem Tomia Okamury, který se připojil k tiskové konferenci Demobloku ve sněmovně s požadavkem a výzvou na rezignaci Andreje Babiše z pozice funkce premiéra. Celé to bylo načasované a nachystané, až bude Andrej Babiš v cizině. Puč Palermo! Celé to přitom bylo organizováno lidmi a novináři z blízkosti Bakalových médií a novinářů, kteří se pohybují okolo Knihovny Václava Havla, kterou zřídil a zaplatil právě Zdeněk Bakala.

Po Babišovi celou dobu šli lidé z okolí Zdeňka Bakaly, od novinářů, přes neziskovky, až po lidi v Bruselu

Novináři od Bakaly totiž již vloni na podzim věděli, že celá vymyšlená kauza Čapí hnízdo půjde do kytek, protože v ní není nic, z čeho by bylo možné premiéra obvinit. V rozhodné době, kdy firma provozující Čapí hnízdo žádala o dotace EU, nebyl Agrofert majitelem Čapího hnízda, byly to děti Andreje Babiše v pozici odděleného subjektu. Poté, když po pěti letech skončila povinná lhůta udržitelnosti projektu, bylo Čapí hnízdo postoupeno Agrofertu, a to právě s ohledem na zhoršující se zdravotní stav syna Andreje.

Bylo tak rozhodnuto, že Čapí hnízdo si pod křídla vezme Agrofert. V takové situaci nemůže nemocný člověk řídit firmu, to prostě nejde. A právě pro syna Andreje Babiše ml. mělo být klidné prostředí Čapího hnízda místem, kde bude bude pracovat a nebude vystavován stresům, v klidné přírodě a v tichu. Nemoc se bohužel prohloubila a z projektu synova podnikání sešlo, takže o Čapí hnízdo se musel postarat otec po uplynutí lhůty udržitelnosti dotovaného projektu.

Ve věci Čapího hnízda bylo od začátku jasné, že jde o záminku a vyfabulovaný nesmysl, kterým se snaží mocné síly, které stojí v pozadí Zdeňka Bakaly, ovlivnit a změnit politické procesy v ČR tím, že Andrej Babiš bude odstraněn z politiky. Není náhodou, že Zdeněk Bakala přivezl z USA a založil v Praze pobočku Aspen Institute, což je brutální spolek amerických neoconů. Členem pražského Aspenu je např. Jan Hamáček, předseda ČSSD.

Mezi poradci Aspenu je třeba Petr Kolář, bývalý velvyslanec v USA a otec Ondřeje Koláře, starosty Prahy 6, který usiluje o odstranění sochy maršála Koněva z místního parku. Dokonalým důkazem této mafie je i skutečnost, že Andrej Babiš se o dnešním zastavení trestního stíhání dozvěděl z Bakalova severu Deník N, který oficiálně se snaží dělat všechno proto, aby ho nikdo se Zdeňkem Bakalou nespojoval, ale to jde hodně těžko, když celý Deník N je naplněný lidmi z Bakalovy Economie, více v článku zde: https://aeronet.cz/news/vime-prvni-lide-s-napojenim-na-zdenka-bakalu-karla-janecka-a-george-sorose-chystaji-spusteni-nejvetsiho-pro-americkeho-serveru-v-cr-redakce-bude-slozena-z-byvalych-zamestnancu-bakalovy-economie/

Nedávno svolané demonstrace proti premiérovi ze strany neziskovky Milion chvilek byly už tak okaté a přes čáru v poslední době, že to došlo nakonec i lidem na státním zastupitelství, že tohle podporovat opravdu nebudou

Státní zástupce tedy podal návrh na zastavení a nadřízený orgán se tím teď bude zabývat. Nicméně Andrej Babiš už na celou věc reagoval slovy, že nic a nikoho neovlivňoval v rozhodování, ale že je prakticky jisté, že rozhodnutí státního zástupce bylo ovlivněno těmi mohutnými demonstracemi, které svolala v Praze neziskovka Milion chvilek Mikuláše Mináře. Právě tyto demonstrace, na kterých vystupovali dokonce i jáhnové ze Sudet, mohly přispět k přesvědčení státního zástupce, že celá kauza Čapí hnízdo je pouze záminkou politické likvidace premiéra, a to buď skrze cestu justice, anebo skrze cestu ulice. Vloni to navíc zkusili přes rodinu a duševně nemocného syna ve Švýcarsku. Každý nezaujatý státní zástupce musí v takové situaci stíhání zastavit, protože to už nemá nic společného se spravedlnosti, ale je to doslova mediální hon na premiéra, který někomu ale opravu vadí.

Andrej Babiš by mohl dělat více pro-národní politiky, mohl by méně vycházet vstříc americké zbrojní lobby, mohl by méně vycházet vstříc Angele Merkel, mohl by méně poslouchat nápady z Bruselu a mohl by si udělat pořádek mezi svými europoslanci za Hnutí ANO, kteří nejen často hlasují proti Babišovi, ale někteří z nich jsou dokonce členy Bakalova pražského Aspen Institute, např. Dita Charanzová. Jenže na druhé straně na Aeronetu víme, že Hnutí ANO je duhovým politickým hnutím se širokým rozkročením zleva doprava a byli bychom konceptuálně úplně negramotní, pokud bychom si mysleli, že Andrej Babiš takové duhové hnutí může kontrolovat direktivně a autoritativně jako manažer řídí firmu.

V politickém hnutí není možné poslancům dávat příkazy jako zaměstnancům a není možné je vyhazovat a stavět si je tak proti sobě. Právě proto Andrej Babiš nikdy nebude skutečným vůdcem hnutí, protože tím vůdcem bude konsenzus a kompromis uvnitř Hnutí ANO. A když si uvědomíte, že uvnitř Hnutí ANO jsou bývalí členové ODS, TOP09, ČSSD, KDU-ČSL a KSČM, tak vám musí být naprosto jasné, že Babišovo hnutí nikdy nebude stranou radikálních změn, ale pouze kompromisu a konsenzu. Pro alternativu tak Hnutí ANO nikdy nebude politickým favoritem. To je prostě vyloučeno.

Odstranili Viktora Janukovyče na Ukrajině, odstranili Roberta Fica na Slovensku. Kdo? No přece někým řízené, placené a koordinované davy z ulice! V případě Andreje Babiše jim to naštěstí nevyšlo!

Jenže alternativa se musí postavit na obranu vlasti a nesmíme dovolit, aby v naší zemi někdo odstřeloval premiéry skrze plukovníky, demonstrace v ulicích, nebo skrze vykonstruované kauzy a procesy. Musíme si uvědomit, že za těmito pokusy stojí všechny ty Aspen Instituty a zájmy cizích mocností, které se snaží českému lidu sebrat a odstranit demokraticky zvoleného premiéra a rovněž prezidenta. Nezapomeňte, že stejná skupina s napojením na Bakalův Aspen Institute protlačila v Senátu návrh na ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana! Tento návrh je nyní ve sněmovně a bude zřejmě zamítnut, naštěstí. Jenže na tomto příkladu vidíte, že cizí moc využívá odkaz a vliv pohrobků Václava Havla k sestřelování demokraticky zvolených představitelů státu.

A to je naprosto skandální a nebezpečný proces, proti kterému se musí alternativa jednoznačně postavit. V takové chvíli se musíme postavit jak za prezidenta republiky, tak i za premiéra. Pokud to neuděláme, dosadí nám cizí mocnosti takové loutky do čela státu a vlády, které půjdou na ruku všem těm, kteří prosazují změny politických procesů z ulice a skrze neziskovky a jejich svolávané demonstrace. A likvidace tradičních demokratických procesů a jejich nahrazení ulicí a hlasem ulice, to je přesně ten samý způsob, jakým začal kyjevský Majdan, jakým probíhají protesty v Hong Kongu, jakým došlo ke svržení a rekonstrukci Ficovy vlády na Slovensku. Všechny tyto procesy mají jednoho společného jmenovatele, křik z ulice doprovázený anglojazyčnými transparenty. Sponzoři a architekti těchto demonstrací ze zahraničí totiž chtějí vidět a rozumět tomu, co si zaplatili na transparentech. Proto se nedivte, že když se podíváte na jakoukoliv demonstraci proti představitelům státu a nějaké země, uvidíte tam anglicky psané transparenty.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/statni-zastupce-navrhl-zastavit-trestni-stihani-andreje-babise-v-rozhodnuti-pry-hraly-roli-i-obrovske-natlakove-demonstrace-neziskovky-milion-chvilek-zastaveni-stihani-premiera/

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.25714 )


Vygenerováno za:0.0733 sec,0.0520 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:903,176B