Novinka:Skutečné nebezpečí 5G sítě - totální ztráta svobody na internetu a totální dohled na společnosti
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pondělí 13 leden 2020 - 05:58:46

Nebezpečí 5G sítě vůbec nevnímám jako zdravotní riziko. Když pominu, že až na jeden rozsah jsou to frekvence dosud běžně používané, existují na to celkem relevantní a nezávislé lékařské studie. Non-ionizujici síla záření tak pravděpodobně bude zařazena z hlediska rizika změn DNA v těle něco nad zeleninu, která dnes sdílí pozici s frekvencí pro rádiové vysílání.

Nebezpečí 5G sítě je v brutálním navýšení rychlosti a přicházející odezvy 1ms. Tím se přiblíží realitě vlhký sen Microsoftu o cloudovém OS a definitivní a nezvratné ztrátě kontroly osobních dat několika miliard lidí na planetě Zemi. O absolutní ztrátě digitální svobody státu, který bude na podobné produkty nucen politikou vendor lockin přejít, radši ani nemluvě. Pro občany je méně nebezpečné nemít armádu, než nemít v 21. století pod kontrolou vlastní infrastrukturu a data státu.

Lidé nemají rádi alarmisty, ale já upozorňuji, že před 5 lety si nikdo na FB brutální cenzuru taky neuměl představit, stejně jako pro něj byla fantasmagorie teorie, že si otevře své youtube odběry a zjistí, že autoři už zde neexistují, protože byli zcenzurováni. A dnes je to zcela všední zážitek. Exemplární případ třeba youtuber Bratříček, který v podobné argumentaci setrval pouze pár měsíců.... A pak se stal obětí taky.

Autor: Michal UrbanTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.26980 )


Vygenerováno za:0.0643 sec,0.0480 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,344B