Novinka:Neuvěřitelná drzost a troufalost. Ženy hrdlořezů Islámského státu žebrají o návrat do Německa ze Sýrie, kde se podílely na vraždění a na džihádu
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 01 únor 2020 - 05:22:35

Neuvěřitelná drzost a troufalost. Ženy hrdlořezů Islámského státu žebrají o návrat do Německa ze Sýrie, kde se podílely na vraždění a na džihádu. Teď pláčou, že se mají špatně. I kámen, kterým kamenují ostatní, by se nad nimi snad ustrnul… Já říkám žádné slitování nad džihádisty!

„Žijeme uprostřed chaosu,“ napsala krátce před vánočními svátky. Tvrdí, že do stanů zhruba 70 tisíc lidí, kteří v táboře žijí, nepřetržitě prší. Chybějí toalety, pitná voda, všude jsou odpadky a krysy. Chudinky malé... Sklízí to, co zasely. Kdokoli z Vás je podle nich jen nevěřící a podčlověk, který má být zotročen či zavražděn.

Ne, v tomto případě žádné slitování. Tito lidé by měli být zbaveni občanství svých domovských evropských zemí a ať se s nimi v Sýrii po právu vypořádají! Páchali zlo v Sýrii, tak ať je Sýrie přísně potrestá! Odmítám, abychom přijímali zpět do Evropy lidi, kteří se podíleli na zvěrstvech, kteří nás nenávidí a kteří jsou stále bezpečnostním rizikem. Co si o tom myslíte Vy?

Autor: Jiří KohoutekTato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27213 )


Vygenerováno za:0.0868 sec,0.0563 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:860,696B