Novinka:Velmi vytříbený projev pana premiéra na TV Prima
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Neděle 15 březen 2020 - 19:18:57

Omlouvám se, ale musel jsem televizi vypnou, když jsem chvíli poslouchal, jak se k situaci s koronavirem vyjadřuje člověk, který vládne této zemi už nějakou dobu a nějakou dobu ještě asi bude. Manželce se z toho chtělo i brečet.

Souhlasím s tím, že situace kolem koronaviru Covid 19 je vážná a nemělo by se nic podceňovat, ale to, co kolem toho vyvádí náš pan premiér a suita jeho ministrů, je opravdu zarážející.

Tuto nepříjemnou záležitost by měl především řešit Ústřední krizový štáb, ale náš nedostižný pan premiér chce řešit všechno osobně, takže mu odebral i tuto pravomoc. Touha ukázat lidu, jaký jsem borec je opravdu silná. Preferoval bych, kdyby o situaci klidně, věcně a hlavně odborně informovali v nějakých pravidelných časech profesionálové, kteří tomu opravdu rozumí, a ne náš sebestředný premiér, Bivoj a ředitel zeměkoule v jedné osobě. Tak, jak to dělají ve většině jiných, evidentně pořád ještě vyspělejších zemích.

Některá opatření jsou nutná, ale ten tyátr kolem toho opravdu ne. Vyjadřování jak ze čtvrté cenové skupiny, nekompetentnost, lhaní jak za Zápotockého. Například 12.3. - "rozhodně zavírat obchody nebudeme", 13.3. - "zavřeme všechny obchody". Nebo "roušek je dost" a přitom jich miliony chybí. Nechci mlátit prázdnou slámu, ale o nedostatku roušek se vědělo docela dlouho dopředu. Teď se shánějí i pokoutně, slyšel jsem dokonce přímo z úst pana premiéra, že někomu zaplatili dopředu a nic nedostali. Takto pan premiér řídí stát jako firmu? No, děkuju pěkně.

Ano, je potřeba dodržovat karanténu, to chápu, nemoc se může projevit až později, ale co třeba pan Nejedlý? Proč se o něm nemluví, i když byl několikrát viděn, jak se pohybuje mezi lidmi. Tady je pan premiér zřejmě zase naopak trochu "připosr..." z pana prezidenta, takže nic.

Každopádně až to skončí, bude se bít do prsou, jak on to zase všechno skvěle zařídil, preference mu poskočí nahoru a nakonec bude mít ve Sněmovně tu kýženou většinu. Pán Bůh s námi a zlé pryč.

Jo, málem bych zapomněl. Náš pan premiér je navíc tak "šikovný", že pod rouškou koronaviru se bude teď ve Sněmovně projednávat jakýsi dodatek zákona, který ho prakticky vyviní z jeho obrovského střetu zájmů. Protože TOHLE je především JEHO zájem, ne nějaký Covid-19. Musím přiznat, sviňárny umí (a vždycky uměl) dělat opravdu moc dobře.

Autor: Ladislav Kroupa

Zdroj: https://ladislavkroupa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=747269Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27711 )


Vygenerováno za:0.0379 sec,0.0235 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:867,856B