Novinka:Americký hnus největšího kalibru. Potvrzují se fakta o infikaci planaty ze strany USA
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Středa 18 březen 2020 - 11:28:19

V poslední době to byla Čína, která poprvé oficiálně oznámila podezření ze zapojení USA do šíření koronaviru COVID-19 v republice. Peking odkazoval na informace o výskytu první infikované ve Spojených státech dlouho před oficiálním datem a možná dřívější detekci infekce v Hubei.

Zprávy o „americké stopě“ v pandemii, která vypukne, se obvykle zdají být příliš šílené, ale tato verze začíná vykazovat solidní důkazy.

Kazachstánský zdroj Yvision nedávno uvedl, že „zdroj mezi zaměstnanci Ústřední referenční laboratoře (CRL) v Almaty potvrdil, že v této instituci byl vyvinut smrtelný koronavirus“.

Tato laboratoř byla vytvořena za finanční podpory americké armády a je stále pod kontrolou představitelů Washingtonu.

Ověřením naší redakce INFOKURÝRU, které je založené na otevřených zdrojích ukázalo, že za touto zprávou jsou skutečná fakta.

Příprava na biologickou válku v SNS (Společenství nezávislých států)

Po skončení studené války americké ministerstvo obrany v postsovětských zemích vytvořilo několik biologických referenčních laboratoří, které mají vysoký (třetí) stupeň ochrany a jejichž cílem je pracovat se zvláště nebezpečnými viry a bakteriemi. Tato zařízení fungují v Charkově, Tbilisi a Almatě.

Jejich oficiálním cílem, jak neustále omílají Američané, je boj proti šíření nebezpečných infekcí, skutečným je příprava na možnou biologickou válku na území bývalého SSSR. Dnes Ruska a tím pádem celého SNS.

Vědecký výzkum v zařízeních je financován a pod dohledem amerického ministerstva obrany a je často prováděn za účasti vědců z Ústavu vojenského lékařství. Walter Reed americké ozbrojené síly (Maryland) přicházející do regionu.

Například oddělení vojenských biologů pracovalo pod velením plukovníka Jamieho Blowa, který studoval africký mor prasat dlouhou dobu v TsRL v Tbilisi. Krátce po zahájení práce tohoto týmu v roce 2013 bylo v jižních oblastech Ruska zaznamenáno vypuknutí této choroby. Již v té době měli Rusové silné podezření na nekalou činnost USA.

Z důvodu zákonných omezení však CRL nejsou předmětem zvýšeného utajení. Zaměstnanci publikují články a obhajují disertační práce, což vám umožní sledovat část jejich práce na otevřených zdrojích.

Co vypovídají vědecké publikace

Časopis Viruses (Viruses, 2019, 11, 356, doi: 10.3390 / v11040356) publikoval v dubnu 2019 práci skupiny amerických a kazašských vědců o novém kmeni koronavírusů, jejichž rezervoárem jsou místní netopýři. Práce byla provedena v rámci projektu KZ-33 Agentury pro snižování hrozeb obrany USA v nemocnici Almaty Central District Hospital (Tropical Medicine and Infection Disease, 2019, 4, 136, doi: 10,3390 / tropicalmed4040136).

Projekt vedl profesor Gavin James Smith z Duke University (USA), úzce spojený s Národním institutem zdraví a Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí amerického ministerstva zdravotnictví.

Zdroj kazašské publikace uvedl, že biosample obsahující koronavirus dodané do CRF v zimě 2020 „na molekulární úrovni se zcela shodují s kmenem, jehož studie byla zahájena v laboratoři asi před dvěma lety a která by podle jeho pozorování neměla celou tu dobu být měl opustit TsRL.

Byl to společný vývoj vedený vědci z amerických středisek pro kontrolu a prevenci nemocí v rámci závěrečné fáze školení velké skupiny kazašských epidemiologů.“

Podle publikace (Viruses, 2019, str. 2) byly zmíněné americké studie koronaviru provedeny v dubnu - květnu 2017, tedy přísně včas, se nazývá zdroj. Kromě toho oba druhy studované v roce 2017 a COVID-19 patří mezi koronaviry přenášené netopýry.

„Anonymní sdělení“ naší redakci se tak stále více podobá zprávě od osoby, která skutečně dobře zná povahu práce s koronavirem v CRL v posledních letech.
Pod čarou...

Pečlivé studium materiálů amerického CRL v Kazachstánu přináší studie mnoho otázek. Projekt KZ-33 se nazývá „Respirační syndrom koronaviru na Středním východě“ a není zcela jasné, proč by měl být studován na netopýrech ve střední Asii.

Ještě podivnější je schopnost výše zmíněného profesora Gavina Smitha najít netopýry nesoucí koronavirus, doslova kdekoli. V roce 2017 publikoval studii (Transboundary Emerg Dis, Dec; 64 (6): 1790–1800. Doi: 10,111 / tbed.12568) o netopýrech koronaviry v Singapuru. Poté, co přijel do Kazachstánu, našel také stejný předmět studia, ačkoli v této republice nebyla taková choroba známá. Možná si myslíte, že se jeho osobní hejno netopýrů s vlastním koronavírusem přiletělo za ním.

Je zvláštní, že studie zahrnovala zdroje Výzkumného ústavu pro biologickou bezpečnost, který se nachází v okrese Kordai v regionu Zhambyl v Kazachstánu. Ve stejné oblasti žije velká komunita čínsky mluvících Dunganů, kteří se tradičně zabývají kyvadlovým obchodem s ČLR, včetně pašování.

Existuje podezření, že v Kazachstánu byly netopýři uměle infikovány koronavirem, jehož kmeny byly získány na Středním východě v oblasti přirozeného rozšíření choroby.

Geneticky modifikovaný vzorek, později nazývaný COVID-19, mohl překročit hranici náhodou nebo v důsledku úmyslných manipulací.

Nedávný masový pogrom ve vesnicích Dungan v regionu Kordai lze také považovat za pokus „očistit“ svědky o práci amerických vojenských biologů v regionu v letech 2017–2019, jejich nedbalosti nebo úmyslných opatřeních při dovozu COVID-19 do Číny.

Zdá se, že nikdo nevyčištil profesora Smitha, ale zdálo se, že institut, jehož je stále zaměstnancem, na jeho existenci zapomněl.

K pandemii koronaviru v místě vědeckého centra se vyjadřuje mnoho vědců, nikoli však Gavin Smith, který studoval šíření velmi podobné choroby ve východní a střední Asii po dobu nejméně čtyř let.

Proč takové tajemství? Možná, abych si ještě jednou nepřipomněl průzkumy v Almatě.

Základ pro podezření

Bioterorismus je vážný náboj. Shromážděná fakta však naznačují vysokou pravděpodobnost zapojení skupiny amerických a kazašských biologů do vypuknutí koronaviry v Číně.

Je nutné a nezbytné aby mezinárodní společenství vyzvalo kazašské úřady, aby vytvořily komisi za účasti zástupců WHO, jakož i mikrobiologů ze zemí PRC a CIS, s cílem prozkoumat práci amerických odborníků ve zdravotnickém centru a v regionu Zhambyl.

Rovněž požádat mezinárodní organizace, včetně agentur OSN, aby požádaly americké ministerstvo obrany o povahu biologického výzkumu v Kazachstánu financovaného touto agenturou.

Americký hnus se musí zastavit a svět dozvědět o této další americké špíně....Už chápete proč najednou nebudou Američané provádět v Evropě plánované vojenské cvičení!?


Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27766 )


Vygenerováno za:0.0450 sec,0.0251 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:889,784B