Novinka:Uprchlík z Iráku odsekl mladému Němci půlku obličeje sekerou. Němec měl tu smůlu, že jel náhodou kolem v autě
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Neděle 22 březen 2020 - 05:48:07

Hororovou scénu zažil 33 letý Němec v mnichovské čtvrti Schwabing. Když je se svojí ženou autem po ulici Gernotstraße, tak náhle na jeho auto zaútočil pěstí kolemjdoucí uprchlík z Iráku (34). Němec naivně vystoupil z auta a chtěl vše slovně urovnat. Náhle uprchlík vytáhl sekeru a udeřil překvapeného Němce do hlavy a odsekl mu půlku obličeje. Manželka napadeného jen přihlížela, jak se její muž hroutí v krvi. Napadený byl odvezen do nemocnice k urgentní operaci, útok sice přežil, ale bude mít celoživotní následky – znetvořený obličej.

Uprchlík se dal na útěk, později byl ale policií dopaden. Nyní ho zkoumají psychiatři, takže se dá očekávat verdikt, že za nic vlastně nemůže a útok nesouvisí s islámem. Jedná se o uprchlíka z Iráku, který již v Mnichově žije 3 roky. Za tu dobu si nedokázal najít práci ani naučit se německy. Podle policejní databáze má ale již řadu záznamů. Mimo jiné i těžké ublížení na zdraví. Je proto otázkou, jak může takové individuum stále běhat v Německu na svobodě?!

To asi budou ti sirotci bez doprovodu, nebo ženy s dětmi, které naši havlisté a neziskovkáři stále touží dovážet do ČR?!

Zdroj: https://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.streit-in-schwabing-eskaliert-muenchen-fussgaenger-schlaegt-mit-axt-auf-autofahrer-ein-festnahme.c7b86c6f-a9f1-4566-9787-d48427bccd49.html
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27821 )


Vygenerováno za:0.0574 sec,0.0421 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,672B