Novinka:Nákaza korunou
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 24 březen 2020 - 12:28:06

Včera do města významně pronikla nová nákaza. Je nejméně desetkrát nakažlivější než koronavirus a chytit ji bude chtít každý. Nepochází z Wu‑chanu, ale z české vlády a České národní banky. Tyto instituce v pondělí podnikly vážné kroky k záměrnému šíření stovek miliard nově vytištěných korun do ekonomiky.

Jakmile tento nenadálý otřes systému přistane na něčí bankovní účet, je extrémně infekční a dává zapomenout na problémy minulosti. Nemoc způsobená koronavirem, jež vyděsila téměř každého člověka v zemi, začne ustupovat do pozadí.

V myslích lidí už nebudou testovací sady, stylové obličejové doplňky nebo sociální distancování. Důležitější bude mít dobrého právníka, kreativního účetního nebo daňového poradce, který je v obraze. Andrej Babiš včera večer přijal „plnou politickou odpovědnost“ za situaci, ve které si „vedeme velice dobře“.

Stejně tak bude ale hodnocen podle toho, jak dobře se nyní vypořádá s rozdělováním miliard nově vytištěných korun, a podle toho, kolik z nich se dostane miliardářům, jako je on, kteří je nepotřebují.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27863 )


Vygenerováno za:0.0413 sec,0.0233 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,696B