Novinka:P.C.Roberts: Centrum koronaviru New York
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 26 březen 2020 - 13:22:40

P.C.Roberts: Centrum koronaviru New York s 56 procenty všech amerických onemocnělých dovoluje lidem z města vycestovat a tak šířit nákazu.

Ukazuje se, že americké úřady jsou neochotny a/nebo/ neschopny kontrolovat šíření viru.

Web THE HILL k tomu ve svém článku, nadepsaném titulkem:

Trumpovi úředníci doporučují lidem opouštějícím New York, aby si sami na sebe uvalili karanténu, píše:

Dr. Deborah Birxová, členka koronavirového komanda Bílého domu, vydala toto doporučení během tiskové konference v čase, kdy počet lidí nakažených virem v New Yorku každou hodinou rychle roste.

„Každý, kdo New York navštívil, by měl sám na sebe uvalit 14 denní karanténu, čímž zajistí, že se virus nebude šířit dál, a to bez ohledu na to, zda namíří na Floridu, Severní Karolínu nebo Long Island“, řekla Brixová.

Poprvé tak jeden z amerických oficiálních činitelů doporučil Američanům, cestujícím po území USA, aby sami sebe uvedli do karantény. Což lze označit za jeden ze signálů toho, jak se nálada v New Yorku, který se stal epicentrem epidemie v USA, zhoršila:

56 procent všech případů onemocnělých Američanů pochází z oblasti newyorského metra, čímž se toto místo stalo oblastí vysokého rizika, řekla Birxová.

Dr. A. Fauci, ředitel Národního institutu alergie a infekčních chorob, prohlásil, že počet nemocných na koronavirus je v New Yorku až desetkrát větší než v jiných částech země. „Je to velmi vážná situace. Ti lidé strašně trpí“ řekl Fauci. A guvernér New Yorku A. Cuomo řekl, že nákaza ve městě zdvojnásobuje každé tři dny a vrcholu dosáhne do dvou či tří týdnů. Teď jev New Yorku 22 000 nakažených a 157 lidí zemřelo.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: New York the Centre of the virus outbreak with 56% of the national cases is allowing people out to spread the vire
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.27894 )


Vygenerováno za:0.0391 sec,0.0236 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,136B