Novinka:Švédska justice defakto chrání muslimské sexuální násilníky! Dostávají pouze symbolické tresty
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:02:04

Internetový magazín Kateřiny Janouchové popisuje případ, který ukazuje na stav švédské justice. Nevůle? Korektnost? Jiné zákony? Nadpis zní: Veřejnost se varuje: sadistický násilník na volné noze. Damir Al-Ali a jeho bratr Mohamed nalákali ženu do sklepa, kde jí pod pohrůžkou zbraněmi donutili se svléknout. Pak jí kropili hadicí se studenou vodou, znásilňovali a bili. Druhý den pozvali dalších 5 kamarádů a znásilňovaní pokračovalo 17 hodin, než policie ženu osvobodila.

Trest pro Damira, kterému prokázali další hrubé znásilnění, kdy se dalším kumpánem vloupal do bytu a znásilnili ženu, byl 10 let s vyhoštěním do Sýrie. prokázáno hrubé znásilnění 2x, únos, krádež a vyhrožování. Když soud uplatnil všechny polehčující (sic!) okolnosti, byl mu trest snížený na 4 roky a 6 měsíců.
Násilník si rozpomněl, že v době příchodu do Švédska lhal o svém věku, a že v době zločinu mu nebylo 18 let. S pomocí rodiny v Sýrii ukázal jakousi "rodinou knihu", ve které bylo uvedeno, že je mladší. Soud vzhledem k praxi ve Švédsku uznal, že mu nelze prokázat vyšší věk a ani opak a jeho námitku přijal. Takže trest mu byl snížený na 2 roky a 6 měsíců. Vzhledem k tomu, že vyhoštění, dle výroku soudu, může pro něj znamenat jakousi újmu, snížil trest o další 3 měsíce. Další 3 měsíce dostal snížené vzhledem k delší vazbě. 2 roky už má odsezeno ve vyšetřovací vazbě, takže už se zase svobodně toulá po ulicích v Malmö.

S vystěhováním do Sýrie to není také jisté, čeká se na rozhodnutí Přistěhovaleckého úřadu.

A že bude disciplinovaně čekat? Ježkovy oči! Takových ztracených je ve Švédsku na 40 000.

Otto Černý

Zdroj informací: https://katerinamagasin.se
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://infokuryr.cz/news.php?extend.28296 )


Vygenerováno za:0.0476 sec,0.0259 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,840B